Bycie produktywnym i codzienne palenie marihuany

Różne newsy, wiadomości, artykuły o marihuanie, konopiach, cannabis.
Awatar użytkownika
Maniek88
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2017, o 16:43

Bycie produktywnym i codzienne palenie marihuany

Post autor: Maniek88 » 7 wrz 2017, o 16:52

Bycie produktywnym i codzienne palenie marihuany

Obrazek

Snoop Dogg powiedział kiedyś, że pali marihuanę codziennie. Ale czy codzienne palenie zioła nie sprawia, że jesteś leniwy? Odpowiedź jest jedna – NIE. Jak się okazuje, można palić trawkę siedem dni w tygodniu i nadal wypełniać swoje obowiązki. Oczywiście, palenie non – stop przez całą dobę z pewnością spowoduje, że przykleisz się do kanapy, ale jest mnóstwo możliwości, aby palić i wciąż pozostać produktywnym.

1. Stosuj profili kannabinoidowych i terpenowych w celu określenia typu haju

Poznanie zawartości kannabinoidów i terpenów w marihuanie może pomóc w określeniu jaki rodzaj haju otrzymasz, co jest istotne, jeśli chcesz uniknąć bezproduktywności.

Pamiętaj, że 100 procentowe sativy i indici mogą być ciężkie do znalezienia. Faktem jest, że większość z ich to mieszanki, które zawierają ogromną liczbę niespójnych cech przekazywanych przez ich rodziców. Innymi słowy – tylko dlatego, że roślina wygląda jak sativa, niekoniecznie oznacza, że nie dominuje w niej indica.

2. Nie doprowadź do sennej śpiączki

Najlepiej eksperymentować z dawkowaniem i sprawdzać co działa w twoim przypadku. Kluczem jest, aby rozpoczynać od małych dawek. Być może warto zachować limit w ciągu dnia i zaplanować bardziej intensywne sesje na noc. Ale uważaj, aby nie eksperymentować z dawkami zbyt często i być po prostu cierpliwym, ponieważ THC potrzebuje około godziny, aby osiągnąć maksymalne stężenie we krwi. Poprzez kolejne buchy poziom THC będzie się akumulował, a efekty mogą być dosyć ekstremalne.

3. Zdobywaj informacje na temat tego jak działają terpeny i kannabinoidy

Tak więc, informacje dotyczące terpenów, kannabinoidów i ich pracy mogą być mocno ograniczone. Ale nadal możesz znaleźć to, co jest dostępne, aby lepiej zrozumieć w jaki sposób one działają.

4. Rozważ stosowanie ekstraktów w ciągu dnia

Istnieje wiele rodzajów ekstraktów, które powodują jednocześnie haj oraz zwiększają energię i produktywność. Dopóki ekstrakt zawiera wszystkie właściwe terpeny, wszystko powinno iść gładko. Ale to nie oznacza, że ekstrakty są dla każdego.

Jeśli nigdy wcześniej nie kupowałeś ekstraktów, najlepiej poszukaj więcej informacji na ich temat w internecie.

5. Spróbuj wapowania

W przeważającej części, osoby które próbowały wapowania marihuany mówią, że haj jest czystszy i wyraźniejszy oraz iż nie powoduje tak mocnego uczucia uspokojenia. W przeciwieństwie do palenia, waporyzator wykorzystuje tylko tyle ciepła, aby móc odparować terpeny i kannabinoidy, zamiast je palić. W rzeczywistości, jak pokazują badania, wapowanie jest najzdrowszym sposobem konsumpcji marihuany.

6. Trzymaj marihuanę z dala od słońca i ciepła

Wierz lub nie, ale nieprawidłowe przechowywanie marihuany może powodować, że THC ulega degradacji do CBN, co nie jest dobre. Aby tego uniknąć, nie przechowuj marihuany wokół ciepła lub światła słonecznego. Zamiast tego, umieść cannabis w chłodnym i ciemnym miejscu w szczelnym pojemniku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy i Artykuły”