Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Wszystko o medycznym zastosowaniu marihuany THC i konopi CBD.
Kargul1956
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2020, 15:13

Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: Kargul1956 »

Z racji że cierpię na silne bule kręgosłupa a żadne leki mi nie pomagają a wręcz czuję że niszczą mi też organizm to zastanawiam się nad stosowaniem medycznej marihuany. Ale nie wiem czy jest skuteczna? Czy chorzy ludzie ją w ogóle stosują? I na co ona działa, na jakie choroby?
Awatar użytkownika
Albundy
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:45

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: Albundy »

Jest skuteczna to już zostało potwierdzone przez wiele badań, a publikacji na temat medycznej marihuany jest masę nawet w polskim internecie. Wujek google.
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: Rolnik »

Dobre pytanie „czy ludzie ją stosują?” ludzie chcą ją stosować, ale mają problem z dostępnością. A jak już jest gdzieś w aptece dostępna to jest bardzo droga. Nasz wspaniały rząd nie zezwolił w ustawie na uprawę medycznej marihuany dla chorych na potrzeby własne. A dlaczego tak zrobił? To proste gdyby chorzy mogli produkować sobie sami leki to nikt by na nich nie zarobił.
Awatar użytkownika
Porki
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2018, 17:06

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: Porki »

Medyczna marihuana to lekarstwo na wiele schorzeń. Lista chorób, które leczy jest bardzo długa i cały czas są odkrywane choroby na które pomaga. Tutaj jest fajny artykuł, który ma sporą listę chorób, które leczy lecznicza marihuana https://amsterdamseeds.pl/co-sklania-pa ... marihuany/
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: Dr Ganja »

Medyczna marihuana jest skuteczna, nie jestem pewny czy leczy akurat twoje schorzenie, ale czytałem że jest bardzo dobra w leczeniu bóli różnego rodzaju, więc powinna pomóc.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: Arizona »

Jest skuteczna i przede wszystkim naturalna. Pomaga w wielu chorobach i przy tym nie niszczy naszego organizmu jak inne leki chemiczne i syntetyczne, które mają zwykle poważne skutki uboczne a nawet mogą zabić. Marihuana nie zabija nawet przy jej nadużywaniu.
olek45
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:00

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: olek45 »

Konopie lecznicze stosuję od ponad pół roku na ból kręgosłupa. Efekty naprawdę bardzo dobre. Maści konopne kupuję w sklepie: /admin - cenzura, perfidna reklama sklepu/.
jan55
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 9:48

Re: Medyczna marihuana, czy ludzie ją stosują?

Post autor: jan55 »

Oczywiście, że stosują. Ma ona bardzo wiele zastosowań. Jest dostępna na receptę. Więcej dowiesz się jak wpiszesz google /admin - cenzura, link seo/. W tej klinice dowiesz się wszystkiego.
ODPOWIEDZ