ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Wszystko o medycznym zastosowaniu marihuany THC i konopi CBD.
GrowerFromPL
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2016, 17:37

ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: GrowerFromPL »

Ktoś może wie gdzie mogę kupic ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G ?
Narazie znalazłem tylko ZIOŁO KONOPI XQ TROMPETOL 40G. Jestem ciekaw działania :)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: KMD »

A co to jest [brzydki] może napiszesz nam coś więcej o tym.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
GrowerFromPL
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2016, 17:37

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: GrowerFromPL »

To jest zioło z okolo 2% CBD i 0,2% THC legalne w Polsce
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: Rolnik »

Czyli przemysłówka ona też ma do 0,2 THC ale nie wiem jak z zawartością CBD.
Awatar użytkownika
Imigrant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:02

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: Imigrant »

I do czego to jest? fazy po tym raczej nie ma, do leczenia za mało CBD. Ten olejek ma więcej CBD 5% https://thc-thc.com/354,olej-konopny-cb ... seeds.html i THC też coś do 0,2%
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: KMD »

Młotki nie 0,2% CBD a do 2% [blant]

Wujek google wie wszystko:

Wysokiej jakości zioło konopi przemysłowych - bardzo wysoka zawartość kannabinoidów. Susz zawiera szacunkowo 1-2% CBD.
Właściwości:

Ziołowa mieszanka jednogatunkowa, produkowana w większości z kwiatów konopi przemysłowych, oraz nasion, łodyg i liści. Suszona i przetwarzana naturalnymi sposobami w niskich temperaturach, Konopie to jedno z najskuteczniejszych ziół, o bardzo szerokim zakresie działania. Mieszanka zawiera kompleks kannabinoidów, szczególnie bogata w CBD oraz szereg innych substancji jak: żywice, tłuszcze, wosk, nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, terpenoidy, flawonoidy, cholinę i wiele innych. Wysoki poziom antyutleniaczy.
JAK STOSOWAĆ:

Do naparów, ekstraktów, okładów, kąpieli, inhalacji lub jako dodatek do potraw. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Z zioła AQ można wykonać również pastę domowym sposobem. Garść susz konopi należy zmielić, lub zmiażdżyć np. w moździerzu, następnie dodać olej z nasion konopi, intensywnie mieszając. Olej dodajemy stopniowo tak by konsystencja była gęsta i zwarta. Pastę polecamy wykonywać każdego poranka i podawać ją zawsze świeżą.

Kolejna metoda stosowania to waporyzacja suszem.Waporyzacja jest to odparowywanie substancji czynnych poprzez działanie wysokiej temperatury z materiału dzięki czemu można uzyskać czysty dym a reszta substancji smolistych i rakotwórczych odparowuje. Do tego służy waporyzator (vaporizer), za pomocą którego możemy się waporyzować przy udziale niskiej temperatury ( 200-230 St.) odparowywania, w porównaniu ze spalaniem, nawet do dwukrotnie razy więcej substancji czynnych trafia do użytkownika.
Produkt wolny od efektów psychoaktywnych.

Susz otrzymywany jest z odmian konopi dopuszczonych do uprawy w krajach UE, które zawierają <0,2%THC.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Imigrant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:02

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: Imigrant »

To Rolnik napisał 0.2% [pardon]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: KMD »

A ty zamiast czytać wszystko przeczytałeś ostatni post. Norma na wszystkich forach.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
GrowerFromPL
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2016, 17:37

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: GrowerFromPL »

Ja to wszystko wiem :D Tylko nie moge znalesc strony na ktorej to kupie. To za 40 g kosztuje okolo 35 zloty. Drozsza wersja XQ 85. XQ znalazlem ale AQ nie. Ale chyba i tak zakupie XQ ze wzgledu ja Wyzsza zawartosd CBD ;) 2-4% Dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: KMD »

Ja czegoś nie rozumiem czym to ma służyć do leczenia? Jeśli chodzi o lecenie to lepiej łykać olej konopny CBD bo jest zdrowszy niż palenie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
HolenderskiSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 46
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:31

Re: ZIOŁO KONOPI AQ TROMPETOL 40G

Post autor: HolenderskiSkun »

A może chce to opychać naiwniakom jako normalne zioło. Niezły patent, nawet jak go złapią to huj mogą zrobić bo to zwykła przemysłówka w dobrym opakowaniu [szydzi] [szczerzy]
ODPOWIEDZ