Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Wszystko o walce na rzecz legalizacji marihuany i konopi w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: Arizona »

Po sieci chodzi news że niemiecki rząd chce legalizacji marihuany. Dokładnie partia Angeli Merkel chce zalegalizować marihuanę. Co o tym myślicie, zalegalizują?
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: Brzeszczot »

Czytałem o tym na faktach konopnych. Coś tam pisali. Ale ile w tym prawdy. Fajnie by było jak by Niemcy zalegalizowali marihuanę jak w Ameryce. po sąsiedzku sklepy z marihuaną [peace] super by było.
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: Dr Ganja »

Fakty konopne mają większość tekstów przetłumaczonych translatorem a każdy wie jak tłumaczy translator. Czasem może nieźle zmienić znaczenie tekstu. Tutaj masz fajny artykuł o tej całej legalizacji w Niemczech, pisany nie translatorem a normalnie: https://ultimateseeds.pl/2019/11/19/zmi ... marihuany/
Awatar użytkownika
LAZLO31
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2010, 1:52

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: LAZLO31 »

To było do przewidzenia. Niemcy biorą najszybciej przykład z USA, które w większości stanów wprowadziło całkowitą legalizację marihuany. Myślę że maks 3 lata i w Niemczech będzie można kupić marihuanę w sklepie.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: HASZYSZ »

Jak Niemcy zalegalizują sprzedaż marihuany to Polska też będzie zmuszona to zrobić. Bo w przeciwnym wypadku będą musieli wysłać na granicę 100tyś dodatkowych celników, którzy będą przeszukiwali wszystkie samochody. Przecież Polacy będą tonami przemycali zioło [szczerzy]
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: Wiejski Rolnik »

Racja że tak będzie [lolek] W końcu Niemcy to nasz główny partner handlowy [szydzi]
Awatar użytkownika
PalZioło
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2018, 15:35

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: PalZioło »

A jak myślicie po ile będzie zioło w Niemczech jak je już zalegalizują?
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Słyszeliście, Niemcy chcą legalizować marihuanę

Post autor: Arizona »

O tym samym myślałem i zacząłem szperać w necie czy już coś wiadomo. I mam artykuł z analizą jakie były by ceny marihuany w Niemczech https://kanabis.info/miliardy-dochodow- ... a-fiskusa/ wynika z tego że gram marihuany Niemieckiej będzie kosztował 10 euro. Więc wydaje mi się że spoko cena [usmiech] w tej chwili takie ceny są u dilerów w Polsce. Czyli za syf który nie podlega żadnej kontroli, od dilera to można kupić wszystko, całą tablicę mendelejewa.
ODPOWIEDZ