Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Wszystko o walce na rzecz legalizacji marihuany i konopi w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: starter_MJ »

Senat przyjął Nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii bez poprawek!! Teraz czekamy już tylko na decyzję Prezydenta!

http://www.youtube.com/watch?v=rHvtlrqla_I

A teraz dodam trochę wcześniejszych informacji jak to wszystko się toczyło...

W środę o godzinie 20 rozpoczęła się audycja w Radio Dla Ciebie,niestety udało mi się pozyskać nagranie ale nie ma pierwszych 10-15 minut , jeżeli ktoś znajdzie wersje ze 100% proszę o podanie.

http://hotfile.com/dl/115997574/75c6bd1/debata.MP3.html niestety ,tylko taki link znalazłem, dlatego proszę nie krytykować. Natomiast jak ktoś chce może wrzucić na inny serwer na pewno się przyda i plik dłużej przetrwa w internecie.


A oto kilka ważnych zdań gdzie było bardzo dużo komentarzy .
"za zmianami przemawiają fakty" - w końcu ktoś powiedział Senatorom PiSu kilka słów prawdy !!"
Senat RP - Senatorowie - Andrzej Szewiński
W 1994 r. ukończył studia w Instytucie Kultury Fizycznej Wydziału Pedagogicznego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie.
"Gdyby świętej pamięci Lech żył..." - czy ona naprawdę to właśnie powiedziała?
Senat RP - Senatorowie - Dorota Irvina Arciszewska-Mielewczyk
W 1992 r. ukończyła studia na Wydziale Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego, a w 1994 r. - na Wydziale Administracyjnym Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni.
http://tvp.info/posiedzenie-senatu-tran ... nfo/458717
Senator Andrzejewski właśnie zaproponował całkowitą depenalizację - teraz się zacznie...
Senat RP - Senatorowie - Piotr Łukasz Juliusz Andrzejewski
W 1964 r. ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Na tej samej uczelni otrzymał absolutorium z historii sztuki. Po odbyciu aplikacji sędziowskiej i adwokackiej rozpoczął praktykę adwokacką w 1971 r.

No i wszystko jasne "Liberałowie chcą otumanić naród marihuaną, żeby niem manipulować, jak kiedyś sowieci.."
Senat RP - Senatorowie - Ryszard Janusz Bender
W 1955 r. ukończył historię na Wydziale Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W 1961 r. uzyskał stopień doktora, w 1969 r. - doktora habilitowanego na Uniwersytecie Warszawskim. W 1977 r. został profesorem nadzwyczajnym, a w 1985 r. - profesorem zwyczajnym. Był stypendystą m.in

http://www.youtube.com/watch?v=-qCWg7yS76s

czy on mówił o prawie w państwie demokratycznym czy o jakichś reżimach autorytarnych?
Senat RP - Senatorowie - Zbigniew Cichoń
W 1975 r. ukończył administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a w 1976 r. - prawo na tym samym wydziale. W 1979 r. ukończył aplikację sądową i radcowską, a w 1982 r. - adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie.

"składam poprawkę, żeby wysadzić tą ustawę w powietrze - wnoszę o całkowite odrzucenie nowelizacji"
Senat RP - Senatorowie - Piotr Kaleta
W latach 1998-2006 był radnym Rady Gminy Godziesze Wielkie, a w latach 2006-2007 radnym Rady Powiatu w Kaliszu. W latach 2006-2007 pełnił funkcję wicestarosty w Kaliszu.



Inteligencja co niektórych powala na kolana, fakt faktem ,ze ta ustawa nie wiele daje no ale coś daje to najważniejsze.Aha i a necie pojawiły sie plotki ,ze można już posiadać 0,5g ( połówaka) to jest bzdura nie można nic posiadać raz ,ze nie podpisał prezydent dwa nie weszło w życie a 3 bądźmy realistami.

Spokój i moc zieleni z wami :)

http://tvp.info/posiedzenie-senatu-tran ... nfo/458717
niepasteryzowany
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2011, 19:11

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: niepasteryzowany »

czyli ze jaka ustawe przyjeli??
Awatar użytkownika
Zielony-Chłopak
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 27 kwie 2011, 21:00
Lokalizacja: Ziemia

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: Zielony-Chłopak »

i tak jest dupa nic się nie zmieniło :D
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: starter_MJ »

niby nie , ale zawsze krok w przód...
Awatar użytkownika
Zielony-Chłopak
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 27 kwie 2011, 21:00
Lokalizacja: Ziemia

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: Zielony-Chłopak »

jak to muwiąć mam stuwę i jej zaraz nie mam i czy oniej będę pamietał a może będę miałzaraz 2, więć moin zdaniem to jest jakiś pic że niby coś robią zacowani musimy sobię sami radzić [zadziorny]
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: Gąbczasty »

zielony weź ogarnij te błędy gramatyczne bo nie mogę niektórych postów zrozumieć na prawdę tak będzie łatwiej.
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: starter_MJ »

pewnie zbakany był albo coś w ten deseń sam wiem jakie ja błędy robię nieraz swoje posty poprawiam po 2-3 razy bo nie idzie przeczytać.
chyba muszę się wziąć za ortografie...
mareckiyo
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 84
Rejestracja: 27 sty 2011, 19:31

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: mareckiyo »

zielonego pewnie wiadro sponiewierało, bo ja rownież nie wiem o ssssooo mu chodziło,chłopak nie trafiał w klawiaturę [szydzi] [lol]
Palic zioło jest wesoło :)
niepasteryzowany
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2011, 19:11

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: niepasteryzowany »

czyli?? jak sie nic nie zmienilo? czekaja ponoc na podpis prezydenta... robia tak zeby bylo mozna miec mala ilosc? lub na wlasny uzytek?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: Punky »

Nic się nie zmienia. Teoretycznie jak cię złapią z niewielką ilością to mogą ci nic nie zrobić, ale wtedy za pewne będziesz miał przynajmniej raz w miechu wjazd na chatę.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: starter_MJ »

Ale po kilku razach to już chyba nękanie z tego co mi wiadomo, jakiś koleś zaskarżył policje i wygrał kiedyś, bo niby dill był a nie miał tym nic wspólnego a ktoś robił mu gnój.
Ale czy dostał odszkodowanie czy coś to nie mam pojęcia....
niepasteryzowany
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 242
Rejestracja: 07 mar 2011, 19:11

Re: Senat przyjął Nowelizację Ustawe.

Post autor: niepasteryzowany »

to jest chore wpadaja zostawiaja syf a tu nic nie ma powinno byc odszkodowanie za to do huja
ODPOWIEDZ