22.06.2011 - TVN24 - Nowa taktyka w walce z narkotykami?

Wszystko o walce na rzecz legalizacji marihuany i konopi w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

22.06.2011 - TVN24 - Nowa taktyka w walce z narkotykami?

Post autor: starter_MJ »

22.06.2011 - TVN24 - Nowa taktyka w walce z narkotykami?

Posłuchajcie i komentujcie ;-) , będzie ciekawa dyskusja.

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=QquvZszWaiw
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: 22.06.2011 - TVN24 - Nowa taktyka w walce z narkotykami?

Post autor: Grzybek!21! »

Co jak co ale z roku na rok jest coraz więcej szumu koło MJ i to się chwali że emitują na różnych kanałach rożne programy to że niby odstępują od ścigania w polsce za niewielkie ilości to jest jawna kpina OPCJA DLA BOGATYCH GÓWNIARZY którzy są w stanie dać w kieszeń prokuratorowi [blant]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
taS

Re: 22.06.2011 - TVN24 - Nowa taktyka w walce z narkotykami?

Post autor: taS »

I tu się mylisz ;) Mi już tyle razy na chatę wjeżdżali i za każdym razem gówno znaleźli ;) A mojego kumpla raz chycili z prawie dwójką i dostał prace społeczne bo powiedzieli że za tomu nic nie zrobią ;) Kwestia wzgledna jak dla mnie bo zalezy na kogo trafisz ;) Jak na starego psa to on na to sra ;) Jak na młodego co się chce wybić no to masz przejebane ;) tyle ;) pozdrooo !
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: 22.06.2011 - TVN24 - Nowa taktyka w walce z narkotykami?

Post autor: KMD »

Pies czy prokurator mają gówno do gadania mają tylko znaleźć na ciebie dowody a o wszystkim decyduje są. Dlatego jakieś durne gadanie psów przyznaj się to będzie dobrze to ściema albo dobrowolne poddawanie się karze. Sąd decyduje i warto iść do sądu a nie poddawać się dobrowolnie karze zwykle jest tak że to co ci proponuje prokurator dostaniesz mniej od sądu.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ