Podstawowe porady dotyczące napojów z cannabis

Wyroby alkoholowe, picie, i wszystko związane z alkoholem.
Awatar użytkownika
Maniek88
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 32
Rejestracja: 19 lip 2017, o 16:43

Podstawowe porady dotyczące napojów z cannabis

Post autor: Maniek88 » 20 gru 2017, o 18:26

Prawdziwym problemem związanym z piciem marihuany, nawet jeśli nie jest ona mieszana z alkoholem jest to, że istnieje tak wiele zmiennych. Kluczowymi czynnikami są: Twoje ciało, odmiana marihuany, a także moc samego napoju. Nikt nie jest w stanie powiedzieć, jak dany napój wpłynie na ciebie.

Obrazek

W swojej książce „Cannabis Cocktails, Mocktails, and Tonics," Warren Bobrow podaje świetne porady dotyczące picia drinków z cannabis. Ogólnie rzecz biorąc, przesłaniem jest to, aby robić to powoli i zaczynać od małych dawek.

Nieprzewidywalność drinków z cannabis powoduje, że powinniśmy zastosować kilka środków ostrożności:

• kiedy zaczynasz eksperymentować, rób to w bezpiecznym środowisku, takim jak twój dom, na wypadek gdyby haj był zbyt intensywny; nie prowadź pojazdu – nie jest to ani legalne, ani bezpieczne

• zacznij od napojów bezalkoholowych oraz małych dawek cannabis

• bądź cierpliwy; podobnie jak w przypadku pokarmów, drinki wchłaniane są przez żołądek, więc nie pij kolejnego drinka od razu, poczekaj co najmniej 30 minut

• ogranicz liczbę drinków z cannabis jaką spożywać będziesz każdego dnia; Bobrow zaleca aby być ostrożnym i pić maksymalnie jednego drinka dziennie.

Bobrow posiada duże doświadczenie w mieszaniu cannabis i alkoholu. Znany jest jako „zaklinacz koktajli” i przez wiele lat studiował zarówno alkohole jak i marihuanę. Kiedy rozmawiasz z nim, naprawdę jesteś w stanie zrozumieć jak wielkie ma doświadczenie, więc warto posłuchać jego porad. Jeśli istnieje „autorytet” w tym temacie, to z pewnością jest to ten człowiek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Alkohol”