Dezomorfina - Krokodyl

Wszystko o innych używkach i dragach.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: Holender »

Na europejskim rynku pojawił się śmiertelnie niebezpieczny narkotyk, przy którym nawet heroina czy "kompot", czyli specyfiki kojarzone z najczarniejszą stroną narkomanii, to ostra i ryzykowna, ale jednak uleczalna "zabawa". Natomiast nowy narkotyk to po prostu gnijąca śmierć od pierwszej dawki!

Szczególnie śmiertelne żniwo dezomorfina - bo o niej mowa - zbiera w Rosji. Policja wpadła niedawno na trop mieszkania w Ufie, w którym znajdowała się prowizoryczna wytwórnia tego narkotyku. Stamtąd pochodziła większość działek, w które zaopatrywali się okoliczni narkomani.

Dezomorfina zwana w Rosji pieszczotliwie "krokodylem" to narkotyk z tej samej rodziny, co inne opiaty: heroina, morfina czy kodeina. Jej produkcja jest niezwykle prosta - wykorzystuje się powszechnie dostępne w aptece lekarstwa, na zakup których nie potrzeba w Rosji recepty ani wielkich pieniędzy. Po kilku reakcjach chemicznych narkotyk jest już gotowy.

Jednak najbardziej koszmarną kwestią jest sposób, w jaki dezomorfina zabija uzależnionych - zaczynają oni, w dosłownym znaczeniu, gnić niczym trędowaci. Ciało pokrywa się sinymi planami, tworzą się rany, skóra odchodzi od mięsa. W najbardziej ekstremalnych przypadkach ciało... odchodzi od kości. W Internecie krąży film, na którym młody człowiek (który oczywiście na młodego nie wygląda) przychodzi do lekarza z nogą owiniętą reklamówką. Na pytanie, dlaczego trzyma nogę owiniętą folią, pokazuje, że w przeciwnym razie mięśnie całej łydki swobodnie zwisają, odsłaniając kości na niemal całym odcinku od kolana do stopy. "Krokodyl" go poszarpał.

Dezomorfina jest poważnym problem nie tylko ze względu na tragiczne skutki jej zażywania - przede wszystkim jest wyjątkowo łatwo dostępna. Nie trzeba znać dilera, czy kogoś, kto ma znajomych w narkotykowym półświatku. Nie trzeba też płacić słonych pieniędzy, jakie bądź co bądź kosztują "tradycyjne" opiaty - "krokodyl" jest ponad 10 razy tańszy. Szacuje się, że uzależnionych od dezomorfiny jest w Rosji 100 000 osób. Przyjmuje się, że coraz większe żniwo zbiera także na Ukrainie. Pozostaje pytanie, kiedy ta trucizna dotrze do Polski? Żywimy nadzieję, że nasze służby szybko będą w stanie rozpoznać zagrożenie i stanowczo mu się przeciwstawić.

facet.wp.pl
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: starter_MJ »

biore do siebie , dzięki za info a jak to gówno wygląda ma kto foto ?
Awatar użytkownika
FiDo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 175
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:06
Lokalizacja: Netherlands Rotterdam

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: FiDo »

Na samom myśl wykręca mi kichy od wewnątrz. Fu czego ludzie nie wymyślą dla dobrej bani. [nea] [nea] [nea]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: Punky »

Jeżeli z tabletek po reakcjach to tabsy albo mąka.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: Holender »

Dla mnie to jest po prostu DNO [pobity] brak mi słów.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: johny »

kurwa takich co sprzedają powinny karac a nie nas . BLEEEE SZKODA SŁÓW NA TAKIE SPECYFIKI!
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: Punky »

Jakie trzeba mieć ciśnienie żeby w ogóle to wymyślić.
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: kactaz »

Myśle ,że tym ratują sie heroinowcy którzy niemają hajsu skoro to jest tańsze ....
Ale chyba normalny człowiek tego by niewzioł ... ;/
rileystavros
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2012, 20:12

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: rileystavros »

BLEEEE... AŻ SIE ZYGAC CHCE... :((
Awatar użytkownika
FiDo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 175
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:06
Lokalizacja: Netherlands Rotterdam

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: FiDo »

zobaczcie ten filmik to ludzi rozpuszcza fuuuuuu......

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I6ZEErRs-O4
P.S Jak Gangrena naprawdę rzygać się chce.

EDIT: A tu mały up 2 miesiące gościu to ćpa i na końcu filmiku przypierdala dawkę, zobaczcie co się z nim stało Kur...

Kod: Zaznacz cały

http://www.cda.pl/video/2792981/Facet-po-rosyjskim-krokodylu
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Re: Dezomorfina - Krokodyl

Post autor: Lecter. »

bez kitu przeczytałem całe i aż mnie ciarki przeszły [pobity] serio dno ... [nea]
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
ODPOWIEDZ