CannaFest 2011

Wszystko o koncertach, imprezach które były lub się odbędą.
Awatar użytkownika
FiDo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 175
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:06
Lokalizacja: Netherlands Rotterdam

CannaFest 2011

Post autor: FiDo »

Tematu na forum nie było, a to największe targi konopne w Europie. Miejsce organizacji Inchibo Centrum Wystawiennicze w Praga 7 Czechy. Ja bylem ale w ostatni dzień 2 godziny przed zamknięciem w jednym szczytnym celu nasiona :) Sensi Seeds (mój faworyt) stwierdziłem ze nie ma co kupować z Polskich bank seedów bo to większość oszuści, ja wole parę groszy dodać i być pewien tego co uprawiam. Porozmawiałem z ludźmi z Canna zrobiłem parę fotek tyle ze są na aparacie kolesia (jego aparat) ale z czasem się najwyżej pochwale. Naprawdę fajna impreza lody z trawki, wata cukrowa z trawki, piwko, darmowe nasiona, gołe cycki i wiele innych ciekawych rzeczy godnych polecenia wkręconym gr owerom i nie tylko (bonga faje tez były). Jedynie co to nie dostałem to Canna Start na którym mi tez zależało bo w Polsce jeszcze nie ma, ale mniejsza z tym. Wiec jeżeli jesteście naprawdę wkręceni w temat POLECAM BARDZO GORĄCO CANNAFEST 2012 - będę na pewno...

P.S Koszulkę i smycz Sensi Seeds tez dostałem...
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: CannaFest 2011

Post autor: johny »

i ile takie wejscie kosztuje?to nasiona tam dawali?;]?
Awatar użytkownika
FiDo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 175
Rejestracja: 26 paź 2011, 13:06
Lokalizacja: Netherlands Rotterdam

Re: CannaFest 2011

Post autor: FiDo »

170 Koron 1 dzień 360 koron na 3 dni imprezy. Tak rozdawali po dwa nasionka w opakowaniu feminizowane np. passion czy easy sativa takie podstawowe odmiany, ale zawsze coś na jakieś testy.

P.S Jak przejedziesz się kilka razy po holu to idzie parę tych nasion uzbierać ...
Awatar użytkownika
majestat
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2011, 9:11

Re: CannaFest 2011

Post autor: majestat »

Za rok muszę się wybrać.Może nie dla nasion ale tak pozwiedzać.
ODPOWIEDZ