Wasze upodobania polityczne

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Wasze upodobania polityczne

Post autor: *BLE BLE* »

Macie jakieś czy nie interesujecie śie polityką ?
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: świder »

Troszke sie interesowałem Ruchem Palikota,bo chce legalizacji,i ogólnie dobry kocur z niego,ale z tymi związkami pedalskimi,to go troche poniosło.Nawet bardzo go poniosło...
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: ziolo1234 »

ja osobiście nie interesuje się tymi bredniami wszyscy są tam fauszywi , palikot też powoli się wycofywuje się z ''marihuany'' i to jest też po to ,aby go wybierali , to moje zdanie
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: świder »

Każdy obiecuje,co to dla Polski nie zrobi,każdy wielki patriota,ale dostanie jeden z drugim troche władzy,nachapie sie kasy i pierdoli wszystko w czape.Nie zanosi sie na lepsze.Niestety tak jest,bo rządzą same kurwy!
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: KMD »

ziolo1234 pisze:ja osobiście nie interesuje się tymi bredniami wszyscy są tam fauszywi , palikot też powoli się wycofywuje się z ''marihuany'' i to jest też po to ,aby go wybierali , to moje zdanie
Ja nie słyszałem żeby Palikot wycofywał się z marihuany wręcz przeciwnie. Jak zagłosujesz na Palikota to jest SZANSA że coś się zmieni, jak na niego nie zagłosujesz to na 1000% nic się nie zmieni.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: LaBandita »

Ja bardziej na prawo skręcam ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: KMD »

prawo ? chyba nie na moherów od jarka
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: LaBandita »

Neeeee, przestań... Absolutnie niewierząca, wręcz antykatolicka. PISiaków też nie trawię.. Jeżeli już w ogóle mam mówić o polityce czego nie lubię, bo to bagno, to niech to będzie raczej Nowa Prawica. Podobał mi się ich program, chcieli między innymi legalizacji marihuany. Chociaż Korwin Mikke to chyba z Marsa do nas przyleciał jak czasami zdarzy mi się go posłuchać, pajac jeden.. Do lewicy jednak mi daleko ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: KMD »

Mówiąc o politykach to Korwin Mikke w wielu kwestiach myśli podobnie jak my zwolennicy depenalizacji czy legalizacji marihuany nie chodzi tutaj tylko o marihuanę ale o absurdy polskiego systemu politycznego i prawnego. Kalisz też ma sprzyjające dla nas poglądy i też widzi i mówi o głupocie polskiego systemu. A ostatnio Kwaśniewski przejrzał na oczy. Moim zdaniem ci politycy znają realia teraźniejszych czasów rozumieją że nie da się wiecznie karać za marihuanę która jest powszechnie używana, wszystkich nie da się zamknąć w więzieniach.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: LaBandita »

W sumie ja nie patrzę tylko na zapatrywania się polityków na depenalizację palaczy i legalizację. To akurat jest dla mnie podrzędna sprawa. Co do Korwina podoba mi się też jego zdanie na temat kary śmierci chociaż to temat- rzeka. Bardzo kontrowersyjny i przy obecnym skorumpowanym systemie sądownictwa to już w ogóle ciężki temat.. Moje poglądy to taka mieszanka :) Skino- konserwatiw punk ;P
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: HASZYSZ »

Uważałem długi czas że JKM to idiota , ale już pare ładnych latek mam do czynienia z tym specyfikiem na codzien [blant] , i wiele myślałem o takich typowo biurokratycznych bezmózgich systemach jaki mamy teraz , człowiek każdy jest inny ale każdy musi zapierdalać do jednej szkoły i uczyć się naprawde nie przydatnych rzeczy , wiem że to podejście jak rozgoryczone dziecko , ale naprawde logarytmy , wielomiany , trygonometria i całe to gówno nigdy mi się nie przyda w życiu , a więc system jest nie efektywny ! uczą nas zbędnych rzeczy obciążają nas zbędną wiedzą a przez ten czas mogli by nas nauczyć naprawde wielu przydatnych rzeczy tymbardziej w zdrowym systemie , żeby człowiek był wolny , naprawde , swobodny żył w normalnym kraju , uważam że JKM myśli najbardziej po ludzku , ma podobne poglądny do moich , ja miełame takie poglądy nie zależnie od niego , po paru latach jak obejrzałem pare debat z nim , uznałem że myśli w wielu kwestiach tak jak ja oczywiscie nie zgadzam się z nim we wszystkich kwestiach w 100% bo nie ma chyba 2 osób które myślą tak samo . w nasępnych wyborach oddam na niego głos .
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: *BLE BLE* »

Nie ja jestem zdecydowaniem z lewicą zwłaszcza za RP a jestem przeciwnikiem prawicy przedewszystkim PISu i Solidarnej polski

Co sąądzicie o sprawie beaty sawickiej ?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: KMD »

Nasze instytucja aparatu ucisku i inwigilacji zrobią wszystko żeby podnieść sobie statystyki, zgodnie z prawem powinni wyjaśniać sprawy a nie je tworzyć i manipulować w taki sposób by stworzyć jakieś przestępstwo. Nie wiem czy była winna czy nie ale dobrze że Zomo przegrało.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: HASZYSZ »

*BLE BLE* pisze:Nie ja jestem zdecydowaniem z lewicą zwłaszcza za RP a jestem przeciwnikiem prawicy przedewszystkim PISu i Solidarnej polski

Co sąądzicie o sprawie beaty sawickiej ?
socjalizm , najgorszy ustrój jaki wymyślił człowiek , komunizm zniszczył ten kraj a jego skutki widoczne są do dziś , pis jaka to prawica ? zdeklarowana , jednak nie ma to z nią nic wspólnego to lewaki , ja jestem za skrajną prawicą skrajnym liberatyzmem
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: Fifulec »

j.w. Błagam zachowujmy właściwe znaczenia pojęć, pis i solidarna polska to partie socjalistyczne, więc lewicowe. Zazwyczaj głosowałem na Korwina, chociaż często mnie irytował swoim zacietrzewieniem, chamstwem i brakiem taktu. W ocenie polityka konserwatywnego rzecz niezwykle istotna. Lewak to prostak, lecz tradycjonalista powinien być wzorem dobrych manier. Ostatnio zagłosowałem na Palikota, pomimo tego, że całkowicie nie zgadzam się z nim w szeroko rozumianych kwestiach obyczajowych i cywilizacyjnych. Pomyślałem trudno, trzeba iść na kompromis, może coś zdoła przepchnąć w sprawie Marysieńki. Dzisiaj jestem przekonany, że pajac z Biłgoraja klasycznie nas wykiwał. Trochę się powygłupia i tyle z tego będzie. Zapewne wieczorami przy drogim winie ma niezły ubaw śmiejąc się z młodych frajerów, którzy tak łatwo dali się nabrać.
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: świder »

Jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził.Każdy polityk bazuje na ludzkich potrzebach,bo najważniesze są pieniądze w kieszeni
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wasze upodobania polityczne

Post autor: LaBandita »

świder pisze:Jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził.Każdy polityk bazuje na ludzkich potrzebach,bo najważniesze są pieniądze w kieszeni
Amen ;)
ODPOWIEDZ