Wyładuj negatywne emocje ;)

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Jeżeli nie spodoba się Wam ten temat, będziecie uważali, że jest zbyt "babski" lub cokolwiek to dawajcie znać a zgłosimy do przeniesienia do kosza.
Pomyślałam, że może komuś przyda się temat, w którym będzie można ponarzekać na przeciwności losu, które spotykają nas na co dzień. Bo co jak co, my Polacy, lubimy sobie wspólnie ponarzekać ;) Więc może ja pierwsza.

Dziś od samego rana nienajlepsze wiadomości w pracy- korpo, w której pracuję zostało wykupione przez inne wielkie korpo.. Niby pracę mamy zapewnioną do końca grudnia na 100% ale kto wie.. A na rynku pracy chujowo :/
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

widzisz ja to znowu prace mam nawet nie nagannie platna ale tak kure.... nie chce mi sie robic ze nawet sobie nie wyobrazacie a to wstawanie rano:/ o 5.10 juz na nogach czasami wstaje jescze na bombie (prawie zawsze:P ) to dopiero zchiza... o 17 18 albo 19 w domu to czlowieka h.. strzela nie ma czasu na ryby na calkowite oddanie sie botanice:) no i dobry temat... takie moje narzekanie ale to my polacy:P jsk by hujowo nie bylo zawsze to jakos bedzie:) kiedys falszywy donald powiedzial w polsce nie jest zle wkoncu zyjemy gorzej by bylo jak bylo by nie bylo nas...
nie wstydzcie sie ponarzekajcie sobie:P
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

A mnie tak nauczycielka wkurwila z historii myślałem że wyjde powiem do niej spierdalaj za przeproszeniem i trzasne drzwiami :@
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: świder »

Mnie,jak nauczycielka wkurwiła,to do tej pory jej szukają [fuck]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Mój dzień też za wesoły nie jest ;) jak na razie. Wracając z pracy od 2 tygodni przechodzę (jak wszyscy) skrótem przez tory bo budowlańcy rozkopali chodnik i musiałabym obejściem nadkładać jakieś 10 minut drogi. Za torami stoi budyneczek jakiejś elektrowni a za winklem.. suka i panowie policjanci.. No i kurwa 50 zł mandatu za przechodzenie przez tory :( Wiem, moja wina.. Ale ciut mi to nastrój zepsuło.. Oprócz mnie do spisania stało i czekało jeszcze 6 osób bo łapali każdego kto tamtędy przechodził a torami każdy się pcha :D
Na szczęście za chwilkę przyjadą znajomi i zrelaksujemy się po stresującym dniu [trawka]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

ooo tak relaks po wkurwiajacym dniu obowiazkowo [lolek]
z checia bym sie do was przylaczyl ale i tak pewnie mnie nie zaprosisz:)

nic nie szkodzi naprawde nie przejmuj sie tym!!!:) wobec tego wyluzuje sie sam no w sumie z kumplem:) [blant] [rasta] [trawka]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

a wiec jednak spodobal sie temacik:))) wcale nie jest babski faceci narzekaja tez nawet czasem wiecej niz wy:)
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Nie przejmuję się i nie mam żalu do policji- zawód jak zawód, wykonują swoją pracę a jak w każdym zawodzie- zdarzają się w porządku policjanci i totalnie skur*****y. Jakoś nie identyfikuję się z nurtem "JP" ;) Tylko wiesz- mieć a nie mieć 50 zł. Za to mogłabym coś sensownego kupić ;) [blant]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

np.nasionka:)
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

moren66 pisze:ooo tak relaks po wkurwiajacym dniu obowiazkowo [lolek]
z checia bym sie do was przylaczyl ale i tak pewnie mnie nie zaprosisz:)

nic nie szkodzi naprawde nie przejmuj sie tym!!!:) wobec tego wyluzuje sie sam no w sumie z kumplem:) [blant] [rasta] [trawka]
banditka chodzilo mi o to zebys nie przejmowala sie tym ze mnie nie zaprosisz|:P zapale sam:P [blant]
ale skoro poruszylas temat ze sa psy wporzadku i tak zwani sluzbisci
to zgadzam sie z toba w 100%
mam kolege pieska ktory jest naprawde ok czasem nawet zapali ze mna blancika buszka wezmie ale mowil tez ze gdy jest na sluzbie a bedzie z kims innym a ja bede mial w tym czasie przypal wtedy nie ma kumpli moze sprobowac zalagodzic sprawe ale jak bedzie ze sluzbista nie ma szans... jest dokladnie tak jak piszesz on musi wykonywac swoja prace musi sie stosowac do prawa ktore niestety nie on wymyslil w przeciwnym razie jak w kazdym zawodzie za nie wykonywanie swoich obowiazkow wyleci i tyle...
moj drugi kolega piesek(ten akurat nie pali) mial taka sytuacje pochodzi z patologicznej rodziny wiadomo alko biby klutnie bujki i tak dalej mial sluzbe dostali wezwanie co sie okazalo do swojego rodzinnego domu a ze pech chcial ze byl ze sluzbista odmowil wejscia i skucia w kajdanki wlasnej matki ktora byla bardzo nie trzezwa i awanturowala sie dostal nagane i zostal zdegradowany ale nie dziwie sie i tez bym tak zrobil bo mame jaka by nie byla trzeba kochac i szanowac bo ojcow moze byc wielu A MATKE MAMY JEDNA!!!!! I TO SOBIE ZAPAMIETAJCIE!!!!!!!!... [peace]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: KMD »

moren66 pisze:a wiec jednak spodobal sie temacik:))) wcale nie jest babski faceci narzekaja tez nawet czasem wiecej niz wy:)
Polacy to taki naród który zawsze będzie narzekał.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

KMD pisze:
moren66 pisze:a wiec jednak spodobal sie temacik:))) wcale nie jest babski faceci narzekaja tez nawet czasem wiecej niz wy:)
Polacy to taki naród który zawsze będzie narzekał.
Z ust mi to wyjąłeś :) Dlatego pomyślałam, że ten temat może być chwytliwy. Czasami dobrze się "wygadać" przed anonimowymi ludźmi w necie. Nawet to potrafi pomóc.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: HASZYSZ »

mnie taka rozkmina naszła :D ile czasu już palicie ? ja palę od ok 5 lat prawie 6 , od jakichs 8 miesięcy najdłuższa moja przerwa to 2 tyg troche nie cale :P p , ale wtedy sie przez 2 tyg zawiesilem i zylem jak zombie , mysle o tym codziennie nie mal non stop zioło jest ważne w moim życiu ale denerwują mnie utrudnienia jak Matka czy Dziewczyna , Dziewczyna nie lubi tego że palę bo uważa że mi to szkodzi i nie lubi jak jestem w tym stanie sama nie bardzo lubi palic chyba że na imprezach i czasem ją naleci to mi powie , bardzo chce żebym ograniczył a najlepiej rzucił . A matka tej mi najbardziej szkoda jak ze mna rozmawiała to na płakała i prosiła żebym przestał było mi jej naprawde żal ale jedyne co robiłem to się smiałem słuchałem jakie to "wyniszczające" . Strasznie mnie wkurwia że nasz rząd prowadzi taką propagande do tej pory , pali mu się dupa i liczba zwolenników rośnie a on i tak idzie w zaparte ja nawet nie mowie tu o legalizacji , ale wielką tubą propagandową jest tv a program Tomasza Lisa który powiedział że nastolatek powiesił się po ziole strasznie namieszał , a najlepsza była ta matka
"a czy on palił tylko marihuane?
-wiem że ostatnio coś zobie dodawał ale głownie to"
Typ napierdalał lsd albo heroine ale że najczęsciej palił zioło to napewno przez zioło !
to nic że chodził sćpany przez tydzień ... to nic . Boże jak mnie to wkurwia ! dajcie mi palić ! chcę być prawdziwie wolny ! POZDRAWIAM :D

Edit: A co wasi bliscy sądzą o tym że palicie ? jestem bardzo ciekaw odpowiedzi
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

[uprawia] u mnie lajt mama nie pali tato nie pali pale z bratem dziewczyna ona zadziej ale zdarza sie jej i wszyscy zadowoleni:) ja najjbardziej bo juz blue berry poszedl i wisi do gory korzeniem:) [harvest]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

palę juz 3 lata ;p moi bliscy myślą że jestem jakimś ćpunem ale mam na to wyjebane bo to nie prawda ;p
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: HASZYSZ »

Moi niestety też ale szczególnie matka , brata mam dość ogarniętego , siostre , sam nie wiem nie narobi rabanu i przypału ale się do mnie czepia mój ojciec nic nie wie niby jest najbardziej liberalny , ale jak przyjdzie co do czego ... a matce nie moge przetłumaczyć że ktoś jej poprostu wmówił że to szkodzi przecież widzi mnie na codzień i nic mi sie nie dzieje a ćpuni duszą się we własnych rzygach , chodzą wypryszczeni , agresywni z polasowanymi mózgami . Ale ona mimo to myśli że to kurwa.... siejący spustoszenie narkotyk , który uzależnia . Największą role w jej praniu mózgu odegrała telewizja , i być może szkoła w gimnazjum narobiłem wiele przypałów robili nam specjalistyczne zebrania na temat używek , :D na jednym musielismy byc razem z rodzicami ogolnie przypał w huj , i możliwe że koleżanki nie wiem o czym one tam gadają , Ogólnie ze strony rodziny i to nie mal calej tej najbliżesz i dalszej słyszała tylko "lajtowe podejscie" mam bardzo liberalną rodzine , ale matka zachowoje się jak prawdziwa komunistka , robiąc krypto reklame doprowadziłem do tego że cała moja rodzina po za matką głosowała na pali kota , matka na PO , teraz zaczynam siać propagande korwina ale jego osoba jest też niezle zbrukana przez telewizje . bd ciężko ale palikot jebany lewak okazał się złyb kandydatem , nienstety zmienia poglądy jak rękawiczki . Telewizja ich najwieksza tuba propagandowa to jest największe zło pozdrawiam
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

zaś u mnie odwrotnie moja mamuska w miare ok ale powiedziała zebym uwazał i nie przesadzał z tym ale tato to masakra nie wiem co mu strzelilo do glowy ;p pytalem sie ostatnio jak dlugo palil to od razu dostaje jakiegos wcieku.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: HASZYSZ »

Naszczęscie mętalność społeczeństwa się zmienia dlaczego tylko te starsze pokolenia nie mogą tego zrozumiec ;/ .
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Temat ewoluował widzę :) Ale spoko.
To ja też napiszę: moi rodzice nie wiedzą, że palę i nigdy nie powiem im o tym. Pękły by im serca i pewnie mama by płakała. Temat narkotyków w moim domu pamiętam od dzieciństwa: miałam strasznie zruchane dzieciństwo przez dragi. Moja siostra brała herę od kiedy tylko pamiętam. Uwierzcie, że sceny jakie pamiętam z dzieciństwa można porównać do koszmaru.. Awantury, krzyki, płacze, przemoc, próby samobójcze mojej siostry, szpitale, psychiatryki itp.. To moje całe dzieciństwo. Dlatego nie chcę nawet mojej mamie ani tacie wspominać o marihuanie bo im nie wytłumaczę, że to co innego niż hera. Narkotyk to narkotyk i tyle. Nie winię ich za taki pogląd. Mam do nich gigantyczny szacunek za to, że przez tyle długich lat wyciągali moją siostrę z bagna jakim były ciężkie dragi. Udało im się. Moja siostra od wielu lat nie bierze. Przypłaciła to zdrowiem i krótszym życiem ale żyje i jest czysta. Nie chcę martwić moich rodziców. Tyle :)
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: HASZYSZ »

No widzisz ty nie widzisz problemu bo doświadczyłaś czegoś gorszego masz taki kompromis którym się zadowolisz i jest ci z tym dobrze , bo wiesz że może być jeszcze gorzej , ja wcale nie miałem zamiaru mówić rodzicom że pale , niestety samo wyszło ja mam dopiero 19 lat chce jak najszybciej wyprowadzić się z domu , dzieciństwo miałem wspaniałe naszczęscie każde wspomnienie o nim albo spojrzenie na album rodzinny to miód na moje serce :) . poźniej sie zjebało ;P . Teraz nie spędzam wgl czasu z domownikami no pwaznie zero godzine dziennie może ? Czuje obcość do nich ze względu na wielką różnice poglądów jednak myśle że jestem dobrym człowiekiem a moje postępowanie nigdy nie jest nie moralne mam jakiś swój swiato pogląd i oto moi rodzice nie powinni się martwić sam podejmuje zawsze takie wybory które uważam za własciwsze często ponosze tego duże konsekwencje . okazuje kazdemu odrazu co do niego czuje nie ważne czy jest dużo starszy i ważniejszy wypada czy nie mam wielki szacunek dla tych którzy na niego zasługują , bo nie był by niczym szczególnym gdybym całował po rękach każdego gnoja , a najsmieszniejsze ze będąc ateistą nie znosze ateistów , większość o czym słysze to głupota ? zdjąć krzyże (usłyszałęm o ateiscie który chce żeby zdjeli krzyże w urzędach) ! ja jebie ? ale po co ? nie kurwa nawet mułzumanowi , hindusowi czy innemu sekciarzowi ale poprostu o co ateiscie w tym wypadku chodzi jak nie wierzy w to to go to nie powinno wgl interesować większość moich znajomych i mojej rodziny to katolicy , ja nie wieże tylko dlatego że mysląc doszedłęm do wniosku że nic nie ma , ale bardzo chiałbym żeby było szanuje wierzących a nawet im zazdroszcze [lol] ale wiem że są w błędzie , chociaż coraz więcej wątpliwości mam co do wszystkiego , pewna osoba bardzo religijna ale zdecydowanie nie konserwatywna bardzo moralna powiedziała mi kiedyś że jestem pełen wątpliwości a to bardzo dobrze :D , trzymajcie się wszyscy bo bo mam nadzieje że są jeszcze dobrzy ludzie i razem coś zmienimy ! ( głosujcie na korwina.) [peace]
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

XxoHASZYSZoxX pisze:No widzisz ty nie widzisz problemu bo doświadczyłaś czegoś gorszego masz taki kompromis którym się zadowolisz i jest ci z tym dobrze , bo wiesz że może być jeszcze gorzej , ja wcale nie miałem zamiaru mówić rodzicom że pale , niestety samo wyszło ja mam dopiero 19 lat chce jak najszybciej wyprowadzić się z domu , dzieciństwo miałem wspaniałe naszczęscie każde wspomnienie o nim albo spojrzenie na album rodzinny to miód na moje serce :) . poźniej sie zjebało ;P . Teraz nie spędzam wgl czasu z domownikami no pwaznie zero godzine dziennie może ? Czuje obcość do nich ze względu na wielką różnice poglądów jednak myśle że jestem dobrym człowiekiem a moje postępowanie nigdy nie jest nie moralne mam jakiś swój swiato pogląd i oto moi rodzice nie powinni się martwić sam podejmuje zawsze takie wybory które uważam za własciwsze często ponosze tego duże konsekwencje . okazuje kazdemu odrazu co do niego czuje nie ważne czy jest dużo starszy i ważniejszy wypada czy nie mam wielki szacunek dla tych którzy na niego zasługują , bo nie był by niczym szczególnym gdybym całował po rękach każdego gnoja , a najsmieszniejsze ze będąc ateistą nie znosze ateistów , większość o czym słysze to głupota ? zdjąć krzyże (usłyszałęm o ateiscie który chce żeby zdjeli krzyże w urzędach) ! ja jebie ? ale po co ? nie kurwa nawet mułzumanowi , hindusowi czy innemu sekciarzowi ale poprostu o co ateiscie w tym wypadku chodzi jak nie wierzy w to to go to nie powinno wgl interesować większość moich znajomych i mojej rodziny to katolicy , ja nie wieże tylko dlatego że mysląc doszedłęm do wniosku że nic nie ma , ale bardzo chiałbym żeby było szanuje wierzących a nawet im zazdroszcze [lol] ale wiem że są w błędzie , chociaż coraz więcej wątpliwości mam co do wszystkiego , pewna osoba bardzo religijna ale zdecydowanie nie konserwatywna bardzo moralna powiedziała mi kiedyś że jestem pełen wątpliwości a to bardzo dobrze :D , trzymajcie się wszyscy bo bo mam nadzieje że są jeszcze dobrzy ludzie i razem coś zmienimy ! ( głosujcie na korwina.) [peace]

stary co sie marwisz dorastasz i chcesz wyfrunac z gniazda bedzie dobrze:) wysokich lotow zycze:) popatrz jaki dobry pomysl na temat dalas ale teraz to juz chyba za pozno hehe:)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

nigdy nie jest za pozno jak to moj dziadek mawiał świętej pamięci jak sobie przypomne te czasy dziecinstwa i czasy spedzone razem z nim ;/ az lezka sie w oku kreci ehh. Myśle że jakby żył to lepiej dogadałbym sie znil niż z moimi rodzicami -,- kiedyś było inaczej i myśle że lepiej. Ja nie wiem co się u nas wyrabia osobe ktora zabije własne dziecko wsadzaja na 15 lat wiezienia i co to jest pytam się ?
Ostatnio zmieniony 17 cze 2013, 22:16 przez osiol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

XxoHASZYSZoxX jesteśmy podobni widzę :) Napisałeś tak dużo i gdybym miała odpisać na to wszystko to musiałabym esej walnąć ;) Zaskakuje mnie to, że najczęściej wśród palaczy marihuany trudno znaleźć osobę o bardziej "prawych" poglądach ale jednak znalazł się ktoś. To miłe :) Nie czuję się tak odosobniona.
Co do rodziny to kiedyś byłam bardzo bliska doprowadzenia do zerwania więzów rodzinnych. Akurat trawka była w to też zamieszana. Na szczęście moja mama jest osobą, która do końca walczyłaby o swoje dziecko i wydaje mi się, że tylko dlatego moja siostra żyje a ja nie jestem z damskim bokserem z zerowymi ambicjami życiowymi. Poglądowo różnię się od rodziców bardzo bo czasami od nich słyszę jakieś przykre zarzuty w stylu "faszystowskie marsze" itp. No ale trudno, nie będę zmieniać ich poglądów- "starych drzew się nie przesadza". Wiem, że to przysłowie odnosi się do przeprowadzek ale można go użyć i tutaj myślę.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Halo? :) Co tu taka cisza? Jest zbyt gorąco nawet na narzekanie? :)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

W taki upał nikomu sie juz nic nie chce ina dodatek praca :-(
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Praca to fakt :/ Ostatnio trochę mi nie idzie i strasznie wkurza mnie to, że zawsze ja byłam najlepsza w zespole a teraz nagle dwie inne osoby zaczynają się wysuwać przede mnie. Człowiek dwoi się i troi a taki jeden z drugim z lekkością cię prześcigają.. Eeeech.
Do tego dziś w ogóle jakiś taki smutny dzień. Pierwsza rocznica śmierci najlepszego przyjaciela.. I nachodzą człowieka poważne myśli o totalnej kruchości życia.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

Trzeba isc do przodu ;-) bedzie dobrze
20min wrocilem z lasu lapy bola
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: HASZYSZ »

ja jabie 5 rano a ja tez dopiero co wrocilem ze spota przypal maly trza bylo planty zabrac :P
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

i co tam zebrales??? bedzie cos z tego??? w tamtym roku gosc z ciagnika znaalazl moje krzaki!!! ale sie wkorwilem ze szok mowi do mnie popirdoleniec ze znalazl krzaki tu niedaleko i jak mu flaszke postawie to mi powie gdzie myslalem ze mu jebne moje krzaki:( musialem isc i sciac miesiac za szybko klepalo slabo i bardzo krotko:(
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: lemon »

a mnie wkurza to że musze sie z moim hobby ukrywac jak jakis zloczyńca co wyżadza samo zlo i sie z tego cieszy dużo ludzi tylko czeka aż sie czlowiekowi noga powinie. a jak już do tego dojdzie to sie slyszy: a wie pani ja wiedzialam że z niego ćpun jest i jeszcze pewnie dla mafi pracuje. ale takie sa realia niestety przez nie sluszna propagande jestesmy postrzegani jak kriminaliści [mur] [mur] [mur] druga sprawa to to że uwarzaja że palenie nas oglupia o to mnie bardzo wkurza kiedys mama ogladala rozmowy w toku i bylo o palaczach jak to obejrzalem to aż sie we mnie zagotowalo, chyba dwuch gosci bylo ogarnietych a reszta to moim zdaniem bada debili do tego agresywnych i bez szacunku do rodzicuw, no i w skrucie to tyle. z góry przepraszam za bledy jeżeli to cos pomoże mam dyslekcje [szczerzy] pozdrowienia [blant] [blant] [blant]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

Ok nie masz za co przepraszać kuzwa koniec roku szkolnego wakacje :-P i początek zapierdalania witajcie wakcje
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

oj bedziesz tesknil za szkola:) uwiez!!!!!
ale to nic bo ja mam dzisiaj urodziny i zaczynaja sie wakacje JAZDA 2X [blant] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

No będę tesknil za szkoła będzie mi brakowało tych szogunow z klasy ale na nauczycieli to się nie mogę patrzeć ...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

Sądzę, że nauczyciele mają takie samo zdanie o uczniach [usmiech] a za szkołą zatęsknisz.... i będziesz wspominał z żalem za kilkanaście lat [szczerzy]
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: lemon »

każdy na poczatku muwi że nie bedzie tesknil ale i tak teskni [szczerzy] [szczerzy]
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: lemon »

grower66 najlepszego i udanych zbioruw [szczerzy] [blant] [blant] [blant] [blant] [blant]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

Nico pisze:Sądzę, że nauczyciele mają takie samo zdanie o uczniach [usmiech] a za szkołą zatęsknisz.... i będziesz wspominał z żalem za kilkanaście lat [szczerzy]
Dokladnie cos w tym jest za kilka lat bedzie inaczej :d
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Ręka spuchła, boli jakby mi ktoś żywym ogniem przypiekał :( Dziarkę robiłam po dłuższej przerwie i już zapomniałam jak zawsze cierpię potem :(
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: anonimowy alkoholik »

LaBanditka no to teraz, nie pić za dużo-najważniejsze, i na uśmierzenie bólu skręcę blanciorka [zapalmy]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

anonimowy dzięki :) Aż chciałoby się zapalić a że to lewa ręka, którą zawsze palę to będzie ciężko ;)
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: anonimowy alkoholik »

Jam jest obułapny, skopcimy na pół. Ja lubię kręcić, mam to w rękach :) Więc odbiorę i zostaję :)
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: HASZYSZ »

blanciki by kręcili burżuje jedne :P , ja to blanciory tylko ze swojego albo na imprezkach , gdybym jarał blanty z staffu od dilla to bym z hajsem za huja nie wyrobił a i tak ledwo sie udaje :P w tym roku może uda się zgromadzić jakiś konkretny zapas . chociaż co mnie wkuriwa z 64 pestek zostalo mi cos troszeczke ponad 20 krzunków.... wiec jest troche hujowo ale to miedzy innymi przez jaranie mam w to zbyt wyjebane ;/ a kocham to , trzeba w końcu sie ogarnąc i wziąć do roboty pozdrawiam
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: grower66 »

no dokladnie nie ma opierdalania sie...
A mam pytanko ile rosnie automat na out??? I ile z niego wyjdzie??? Glownie odmianka ak47 i skunka troche
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

zależy od pogody i jak o nia bedziesz dbal mysle ze 70 dni?
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: JOK3R »

W kurwe, wracam dziś ze spota a tam patrze nie ma siedmiu krzaków... takie mam ciśnienie ze nie idzie... zabiłbym na miejscu pojebańca. Złodziejstwo pierdolone, ty się opiekujesz, poświęcasz czas a tu ci wjebie się na krzywego ryja taki fagas i zapierdoli... [mur] [mur]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

Nie wiem ile Ci krzaków jeszcze na tym spocie zostało.... ale zabrał bym je jak najszybciej... zajumał jedne... to przyjdzie po resztę albo kolegom powie.
A swoją droga jak przekopiesz to możesz wieczorkiem posiedzieć i sprawdzić kto ewentualnie przyjdzie po resztę :o)
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: JOK3R »

Już dawno przekopałem. Na tym spocie miałem ogólnie 13 krzaczków. A co do tego złodzieja to wątpię żeby jeszcze wrócił... Czekałem do wieczora ale nikt się po krzaki nie zjawił... Może akurat ktoś będzie się chwalił że znalazł kilka plantów, a jak się dowiem kto ma i czy to moje WRy to osobiście sprawę załatwię... kurwa szkoda krzaków ;/ . Żeby temu cwelowi same męskie wyrosły, albo żeby mu to uschło wpizdu. ;(
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Ooooo :/ Ale bym się wkurwiła :( No siedziałabym chyba ze dwa dni jakby trzeba było ale bym nakopała typowi ;P Weź się zbunkruj, weź żarcie, koc i czekaj :D A jak przyjdzie to mu zrób z dupy jesień średniowiecza ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

Cisza na forum od kilku dni jakby wszyscy na wczasy pojechali [usmiech] Albo wyładowali tu negatywne emocje i poszli wyluzowani się opalać nad wodą [rasta]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

Jednak u nie wszystkich czas wakacji to czas leniuchowania ;/ [pardon]
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Co to? Temat umarł? Nie macie na co narzekać? ;P Zazdroszczę, ja codziennie coś wynajduję :D
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

Za gorąco nawet na narzekanie że gorąco [usmiech]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

O tak gorąco już mi się nie chce po tym walonym dachu lazic :|
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: KMD »

LaBandita pisze:Co to? Temat umarł? Nie macie na co narzekać? ;P Zazdroszczę, ja codziennie coś wynajduję :D
Jak mi jest źle to zawszę o tych biednych murzynach z afryki którzy nie mają nawet co jeść. Panowie i Panie my żyjemy w raju, porównując nasze życie a tych biednych ludzi z trzecich światów. A nasze problemy nie są problemami. [lol]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

A ja pozwolę sobie dziś wyładować emocje. Zwykle nie błądzę po portalach informacyjnych bo dostaję piany czytając kolejne nagłówki o politykach, „gwiazdach” i celebrytach. Pamiętaj jak nic nie umiesz i nie chcesz się uczyć… zostań celebrytą… USA a nawet nasze rodzime przykłady udowodniły, że im większy debil… tym popularniejszy. Przykładów już nawet nie będę wymieniał. Ale ja nie o tym chciałem…. Dziś przy końcu dnia pracy postanowiłem sobie pobłądzić aby mózg zajął się czymkolwiek innym poza durną pracą, sprawdzić prognozy na weekend, maile i tak dalej.
I w ciągu 10 minut zacząłem się zastanawiać na jakim świecie @$%^&%#%$& my żyjemy? Co się dzieje w pustych łbach ludzi. Co rodzice przekazują swoim dzieciom? Do czego to zmierza? W Wielkiej Brytanii powiesiła się dziewczynka 14 lat bo wyśmiewano jej wygląd w sieci. Zaszczuto ją. Na stronie umożliwiającej zamieszczanie anonimowych postów grożono jej nawet śmiercią, kazano iść się zabić itd…. W dodatku to nie pierwsza ofiara tej strony i sieci. Wcześniej samobójstwo z tych samych powodów popełniły inne dzieci.
Jakby tego było mało… to z naszego rodzimego podwórka … wszystkie portale trąbią o znęcaniu się terapeutki nad chłopcem z autyzmem. Dziecko ma 4 latka. Skąd tacy ludzie się biorą ? Dlaczego społeczeństwo nie eliminuje ich z całą bezwzględnością? Jak to jest możliwe, że jedyne co ją spotkało to rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Nie wywalenie na pysk… nie aresztowanie … ale rozwiązanie polubowne umowy.
Nie, nie jestem za karą śmierci… bo to za lekka kara… jestem za przywróceniem łagrów i obozów pracy.
ODPOWIEDZ