Wyładuj negatywne emocje ;)

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: LaBandita »

Co to? Temat umarł? Nie macie na co narzekać? ;P Zazdroszczę, ja codziennie coś wynajduję :D
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

Za gorąco nawet na narzekanie że gorąco [usmiech]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: osiol »

O tak gorąco już mi się nie chce po tym walonym dachu lazic :|
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: KMD »

LaBandita pisze:Co to? Temat umarł? Nie macie na co narzekać? ;P Zazdroszczę, ja codziennie coś wynajduję :D
Jak mi jest źle to zawszę o tych biednych murzynach z afryki którzy nie mają nawet co jeść. Panowie i Panie my żyjemy w raju, porównując nasze życie a tych biednych ludzi z trzecich światów. A nasze problemy nie są problemami. [lol]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Wyładuj negatywne emocje ;)

Post autor: Nico »

A ja pozwolę sobie dziś wyładować emocje. Zwykle nie błądzę po portalach informacyjnych bo dostaję piany czytając kolejne nagłówki o politykach, „gwiazdach” i celebrytach. Pamiętaj jak nic nie umiesz i nie chcesz się uczyć… zostań celebrytą… USA a nawet nasze rodzime przykłady udowodniły, że im większy debil… tym popularniejszy. Przykładów już nawet nie będę wymieniał. Ale ja nie o tym chciałem…. Dziś przy końcu dnia pracy postanowiłem sobie pobłądzić aby mózg zajął się czymkolwiek innym poza durną pracą, sprawdzić prognozy na weekend, maile i tak dalej.
I w ciągu 10 minut zacząłem się zastanawiać na jakim świecie @$%^&%#%$& my żyjemy? Co się dzieje w pustych łbach ludzi. Co rodzice przekazują swoim dzieciom? Do czego to zmierza? W Wielkiej Brytanii powiesiła się dziewczynka 14 lat bo wyśmiewano jej wygląd w sieci. Zaszczuto ją. Na stronie umożliwiającej zamieszczanie anonimowych postów grożono jej nawet śmiercią, kazano iść się zabić itd…. W dodatku to nie pierwsza ofiara tej strony i sieci. Wcześniej samobójstwo z tych samych powodów popełniły inne dzieci.
Jakby tego było mało… to z naszego rodzimego podwórka … wszystkie portale trąbią o znęcaniu się terapeutki nad chłopcem z autyzmem. Dziecko ma 4 latka. Skąd tacy ludzie się biorą ? Dlaczego społeczeństwo nie eliminuje ich z całą bezwzględnością? Jak to jest możliwe, że jedyne co ją spotkało to rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Nie wywalenie na pysk… nie aresztowanie … ale rozwiązanie polubowne umowy.
Nie, nie jestem za karą śmierci… bo to za lekka kara… jestem za przywróceniem łagrów i obozów pracy.
ODPOWIEDZ