Pytanie

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Pytanie

Post autor: osiol »

Moje pytanie jest takie czy będąc w szkole w np. W toalecie gdy np. Nikt nie palił nauczyciel ma prawo przeszukaćnasz plecak ? Pytam bo dzisiaj byłem świadkiem takiej sytuacji gdy nauczyciel wszystlo kumplowi wyrzucił na parapet znalazł fajki i wrzucił do kibla.
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: Pytanie

Post autor: świder »

Nie ma takiego prawa,a jeśli podejrzewa np.o narkotyki to moze wezwac policje
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Pytanie

Post autor: grower66 »

dokladnie lapy precz szkole juz mam za soba ale gdy juz ma podejrzenie o dragi musi wezwac policje i przeszukanie jak to w szkole bywa musi byc pedagog przy tym przeszukaniu jak rowniez przy przesluchaniu!!! lub zadajcie wezwania rodzica o ile nic nie macie:P
ponoc gdy chca przeszukac Cie na ulicy nie maja do tego prawa musza zawiez Cie na komende wsiadasz do suki raczki kladziesz na widoku i w droge... chyba ze sa duza suka (busem) tam jest zaplecze nikt nie widzi i czepia... policjant (Huj jebabany) nie moze przeszukac kobiety musi zrobic to policjantka i na odwrot... wiem ze sa takie sytuacje ze pies czepie kieszenie na ulic czego prawa robic nie ma chocby dlatego ze jestes np. osoba rozpownawalna publicznie prowadzisz firme itd... kto zatrudni Cie widzac jak policja przeszukuje Cie jak jakiegos bandyte kryminaliste itd chodzi mu tutaj o reputacje... czasami jednak warto sie poddac takiemu przeszukani poniewaz nie masz pewnosci ze za to ze domagasz sie wlasnych praw czlowieka nie bedzie Cie czekac przyslowiowy wpierdol na komendzie!!! psy to kurwy jebane i wydaje im sie ze sa jakims csa czy fbi czy huj wie co sa ponad prawem jak ich widze az mnie reka swedzi zeby im przypierdolic!!!!!!!!!! bardzo przepraszam za slownictwo ale ten kraj i prawo sa naprawde a zreszta za slownictwo juz przeprosilem nie bede juz...
pozdrawiam!!!!!!
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanie

Post autor: osiol »

kuźwa chcielismy sobie zapalic ten kur.. przeszukal mu plecak myslalem ze mu przywale ;p ale to jest jakies chore 0 prywatnosci wywala wszystko z plecaka omg te szkoly -,-
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Pytanie

Post autor: HASZYSZ »

To to nic kolega mi opowiadał że jeszcze w podstawówce (tak długa kariera teraz 3 technikum ) dyrektor wbił do kibla jak smyrali lufe z typem to jeden go trzymał za bety drugi rozbił rure o kibel i szybko spuscił wode , nic im nie zrobili po za obniżeniem zachowania , także jak masz mieć przypał to lepiej za niesubordynacje niż "narkotyki" , nauczyciel to nie pies , sam ma jedynie prawo wezwać odpowiednie służby a wy nawet nie musicie , zostawać do ich przyjazdu , bo on nie ma prawa was zatrzymywać ;) pozdrawaiam
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Pytanie

Post autor: osiol »

kurcze to chyba tylko w mojej szkole tacy zwaleni nauczyciele obecna nauczycielka matmy ponad 70 lat odchodzi w tym roku to opowiadała jak złapala w kiblu na lekcji dziewczyny ktore jarały sobie od razu psy ;/
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Pytanie

Post autor: HASZYSZ »

myśle że gdyby udało im się "odbić" pajpe mój kolega też miałby niezle przejebane ale bez zadnych dowodów trudno coś zrobić ;P
ODPOWIEDZ