Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: JOK3R »

Co sądzicie o karze śmierci? Za czy przeciw?
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: HASZYSZ »

Ja jestem za , na odpowiednich warunkach .
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: JOK3R »

W sumie byłem przeciwny karze śmierci, ale pedofili i innych zwyrodnialców tego typu to sam bym na miejscu zapier**lił. Sam nie wiem już co już o tym myśleć...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: KMD »

Śmierć dla nich to za łagodna kara. Najlepsze dla nich to zamknąć ich z mordercami którzy mają kodeks. Oj wtedy pedofil ma istne piekło przez wiele lat tak w pizdę dostanie że mu się odechce życia a czasem i na koniec go wydyndają.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: osiol »

Wsadzić ich do jakiś psycholi czy coś niech teraz płacą za swoje czyny kara śmierci jest zbyt łagodna i szybką
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: JOK3R »

Tylko żeby tak było... znając życie to w Polsce dostanie taki pojeb z 6 lat(jak nie mniej), po czym wyjdzie za dobre sprawowanie po jeszcze krótszym czasie... nic tylko samemu czystkę trzeba zrobić i odjebać popaprańców.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: osiol »

Co zrobisz tak było jest i zostanie trzeba tych konf. wjebac :-P
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: grower66 »

a co powiedzie o tym za zabicie czlowieka dostaniesz 15lat
a za podrebienie pieniedzy 25lat
czyli za zabicie czlowieka kara smierci
a za podrobienie chajsu podwojna to co zone ci zabija???
miom zdanieniem ten kraj jest popierdolony!!!!!!!!!
nawet kurwa jointa zapalic sie nie da [blant] [blant] [blant] [blant]
ezard
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2013, 11:57

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: ezard »

Ja jestem za karą śmierci, ale pod warunkiem, że nie ma ŻADNYCH wątpliwości co do popełnionego przestępstwa dla skazanego. Taka kara śmierci to nie tylko pozbycie się osób, które zagrażają społeczeństwu, ale też straszak na społeczeństwo, żeby się nie odważyli robić tak strasznych rzeczy.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: Nico »

Jesteście pewni że pojeby które dopuszczają się masakr, okaleczeń, gwałtów itd boją się śmierci? Jaką karą ma być śmierć? Dla wierzących pozostaje nadzieja że trafią do piekła na wieczne męki... Jak dla mnie to jest pozwolenie na uchylenie się w prosty sposób od odpowiedzialności przed żyjącymi. Zabić nie jest sztuką. Moim zdaniem dla zwyrodnialców powinny istnieć specjalne zakłady. Coś na kształt łagrów albo czarnego delfina w Rosji. Nie wspomnę o niektórych azjatyckich czy tureckich przybytkach. Więzienie powinno być karą a nie tylko odizolowaniem w komfortowych warunkach. Utrzymanie więźnia kosztuje więcej niż dziecka w domu dziecka. Chcesz jeść w więzieniu... zapracuj na to. Pokoje widzeń małżeńskich to jakaś kpina. Internet w więzieniach ma służyć resocjalizacji? Najlepsza resocjalizacją jest strach przed samym więzieniem... nieważne czy rok czy 20 lat tam spędzi. Powinno być dla niego takim doświadczeniem że na samo wspomnienie będzie budził się zlany ze strachu zimnym potem.
Awatar użytkownika
JOK3R
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2013, 19:29

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: JOK3R »

Moim zdaniem samemu trzeba ustalać prawo, bo państwo tego nie potrafi...
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Kara śmierci. Za czy Przeciw?

Post autor: Fifulec »

Oczywiście za, jest jednym z wyznaczników człowieczeństwa. Jeżeli ktoś złamał wszelkie normy, musi zginąć. To, że w ogóle zniesiono karę śmierci świadczy o upadku naszej cywilizacji. Morderstwo dokonane ze szczególnym okrucieństwem musi być nie tylko ukarane, lecz także rytualnie potępione. Np. zwyrodnialcy, którzy dla zabawy wyrzucili dziewczynę z jadącego pociągu. Chcieli się powygłupiać, bo akurat jeden miał urodziny. Oprawcy Grzegorza Przemyka. Tak, zbrodnia nie powinna ulegać przedawnieniu, w żadnym wypadku. Więzienia powinny przynosić dochody a nie stanowić obciążenie dla podatników. Wynajmujemy jeden, z licznych łagrów na Syberii, chociażby jedną z kopalń. Od razu pospolita przestępczość, taka jak powszechne kradzieże, mocno by spadła.
ODPOWIEDZ