co lubicie robic po MJ

Rozmowy o wszystkim.
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

co lubicie robic po MJ

Post autor: lemon »

jak w tytule co lubicie robic po MJ. Ja na przyklad lubie oglądac filmy najbardziej komedie i horrory ale po tych drugich mam niekiedy wkrete [szczerzy] nie raz jak lazlem gdzies spalony przez las to grubo bylo bo wydawalo mi sie że cos zaraz na mnie wyskoczy a od kad wypuscili kolo mnie wilki to już wogule mam schize [szczerzy] uwielbiam też sie kochac z moja dziewczyna wtedy to jakos tak szczegulnie odczuwam doznania sa jakby glebsze niekiedy wrecz duchowe. pozdrowienia ludziska [blant] [blant] [rasta]
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: anonimowy alkoholik »

hej, spoko temat :) ja uwielbiam muzykę, ale kocham kurw a mac ryby z puszek np makrela w sosie chili lub makrela w sosie curry, rozne smaki ryb z puszki. potrafie po blancie isc po po9lnocy w deszczu po to, gdy nie mam weny jaki smak chce zjesc to musze sie zjarac i wtedy ide po moje smakolyki. swietnie czuje sie w grach komputerowych typu far cry 3, kocham te gre. lubie polazic po lasach, wchodzic w rozne dziury i jaskinie. z filmow preferoje te z national geographic, discovery channel, bbc. zastanawiam sie nad kupnem teleskopu do ogladania galaktyk, do podgladania kosmosu, ale jest troszke drogi, zastanawiam sie czy po przeswietleniu drogi mlecznej bede mial czas na inna galaktyke :) jesli to mozliwe? [rasta] sorki za gramatyke
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: lemon »

ja też jestem z gramatyka na bakier [szczerzy] muzyka i MJ sa nie rozloczne, fajnie jest tez posiedziec nad jeziorkiem w upalny dzien z MJ to jest dopiero relaks [blant] a w spsawie galaktyki niestety Ci nie pomoge bo sie nie znam, pozdrowienia [rasta]
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: anonimowy alkoholik »

chodz nie jest outdoorowcem to wiem co bym robil przy jeziorku w upalny dzien, pewnie nabieram wode do wiadra dla moich perelek :) pozdro
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: osiol »

Granie w bilard po spaleniu :-P:-P a naj uwielbiam łowić ryby godzinami :-P
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: anonimowy alkoholik »

osiol przypomniales mi, ze sportow to ja rowniez preferoje bilard, spoko wchodzi z ganja. no ale po blancie na fazce najlepiej sie zajac ogrodkiem, wszystko wtedy widac co roslinka chce :)
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: LaBandita »

Mi się włącza takie gastro, że nie pytajcie. I to albo na chipsy albo na makaron (uwielbiam gotować i wszyscy nasi kumple jak mamy jarać to zawsze proszą "zrób to swoje słynne pesto z liści rzodkiewki, chcemy makaron!!"). Lubię też obejrzeć na youtubie "Fail Compilation" jak się ludzie na ryj wywalają [szydzi] Za to mój najlepszy kumpel uwielbia zapuścić wtedy na pleju "Red Dead Redemption" z opcją "trening" i zapierdziela tym koniem po prerii i strzela do dyliżansów i mówi, że on jest na wycieczce. Potem jak wytrzeźwieje to mówi, że czuł się jakby siedział na tym koniu ze strzelbą :D
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: osiol »

Co do tego bilardu jest taka beka co chwila jak wchodze do stolu to pytanie jakie mam? polowki czy cale hahah i te fartowne bile jak wpadna ;d
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: grower66 »

ja to uwielbiam na pleyu cos zapodac muzyczka wyluzowac sie zapalic jeszce kilka batow dzien leci znakomicie :P [usmiech]
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: anonimowy alkoholik »

Koledzy a jedną z najgłupszych sytuacji w jakiej się postawiłem, poszedłem zajebiście zjarany do kościoła, lata wstecz. Polecam! :)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: osiol »

anonimowy alkoholik pisze:Koledzy a jedną z najgłupszych sytuacji w jakiej się postawiłem, poszedłem zajebiście zjarany do kościoła, lata wstecz. Polecam! :)
Dzieki ale to jest zbyt ryzykowne gdyby ktos mnie obczaił i w ogole masa wszyscy znajomi ;p i jeszcze na dodatek nasz batman zrobil by przemowe na ambonce ;p
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: anonimowy alkoholik »

Właśnie o tym mówię. I ktoś powie że, głupie pomysły biorą się po jaraniu, jak jarasz to w życiu nie pójdziesz do kościoła, poczujesz tam kłamstwa i ludzi którzy nimi żyją i powielają je, zobaczysz same babcie z zaciśniętymi wargami. To jest moje zdanie, nie próba urażenia tak wielce katolickiego świata. Pozdro
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: KMD »

Najgorsi grzesznicy chodzą do kościoła, zawistni ludzie. Tak u mnie jest. A ci dobrzy nie chodzą do kościoła.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: HASZYSZ »

anonimowy alkoholik pisze:Właśnie o tym mówię. I ktoś powie że, głupie pomysły biorą się po jaraniu, jak jarasz to w życiu nie pójdziesz do kościoła, poczujesz tam kłamstwa i ludzi którzy nimi żyją i powielają je, zobaczysz same babcie z zaciśniętymi wargami. To jest moje zdanie, nie próba urażenia tak wielce katolickiego świata. Pozdro
niemal zawsze ide upierdolony konkretnie do koscioła ... nigdy żadnego przypału zresztą jak jara się 6 razy dziennie codziennie to trudno gdzie kolwiek nie pojsc zajebanym , ja to juz sie z niczym nie schizuje 5 rok w tym temacie , i w zyciu niemal nie miałem żadnych shiz po jaraniu , a pierdolisz z kłamstwami jestem ateistą , ale to bardziej tradycja :) czasem lubie pojsc do koscioła i wole rozmawiać z katolikami niż ateistami (których znam) ci ktorzy znam nie wierzą bo .... muzyka , wkurwiają ich publiczne krzyze etc. a to popierdolone to nie zwykli ateisci tylko jacys jebani przeciwnicy koscioła , ja nie wierze bo sobie tak rozkminiłem że tam nic nie ma , jeden z ateistow ktorego znam powiedzial kiedys że nie wierzy bo "muzyka" bo jest jakimś metalem , a jak taka siostra która uczyłą mnie religi na którą on nie chodzi chciała go "wypisać" z kościołą to wielce oburzony poszedł bo on "chce mieć ślub" ah... dużo rzeczy irytuje mnie w tym jebanym kraju i jeszcze sam sie nakręcam . Pozdrawiam (chociaż nie wniosłem do tematu nic ;P)
Awatar użytkownika
anonimowy alkoholik
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 122
Rejestracja: 10 maja 2013, 19:47

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: anonimowy alkoholik »

Ogólnie masz rację, gdy się pali to się tak układa żeby nie było przypału i żeby można było drugi raz wrócić w to samo miejsce. No wniosłeś do tematu swoje zdanie zapewne po bace
lemon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2013, 17:33

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: lemon »

przypal czai sie bezmala na każdym kroku [mur] a nasze hobby niestety jest nie legalne wiec uwarzac trzeba [peace]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: co lubicie robic po MJ

Post autor: Nico »

Tiaaa... pijanego w trupa nie zawiną... rzygającego na przystanku nie zawiną... Pijanych kiboli w autobusie nie zawiną... ale Ty mniej atak śmiechu po ziole... to od razu jesteś najgorszy z najgorszych :o)
A swoją drogą... uwielbiam po wypaleniu pośmiać się w dobrym towarzystwie lub z dobrego filmu.
Do kościoła czy to po ziole... czy na "trzeźwo" [usmiech] raczej nie zaglądam... raczej w druga stronę ... po wypaleniu uwielbiam pogrzeszyć z moją kobietą [pardon] [szczerzy]
ODPOWIEDZ