Książki kontrowersyjne, głównie o zieleninie i alkoholu.

Rozmowy o wszystkim.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Książki kontrowersyjne, głównie o zieleninie i alkoholu.

Post autor: Fifulec »

Czy bylibyście zainteresowani taką tematyką? Mam tego deko, bo jako całkowicie ślepy muszę coś zeskanować, aby to przeczytać. Pomyślałem o powieszeniu tego gdzieś, oczywiście w celach naukowych. Jakby się ktoś nazbyt dociekliwy pytał. Jakiś folder na gryzoniu, albo coś w tym rodzaju. Wszystko rozwijałoby się wolno, bo taką literaturę trudno zdobyć, ale raz na dłuższy czas, bym coś wrzucał.
Chciałbym tu odrobinę przybliżyć status prawny, takich poszukiwaczy wiedzy, jak ja, ale do głowy przychodzą mi słowa niecenzuralne.
Przez obecność Pań powstrzymam się od wulgaryzmów i spróbuję wyjaśnić tą paranoję.
Wielce mnie irytuje nasze obowiązujące prawo, które faktycznie uniemożliwia niewidomym wymianę skanów. Przerzucając kolejne kartki mam świadomość, iż pewnie powtarzam czynność jałową, bo ktoś już tą książkę ma. Skoro oficjalnie nic na razie zrobić z tym się nie da, bo władza trzyma uczciwych obywateli za pysk i nie myśli zmądrzeć, może gdzieś warto coś zamieścić, aby przynajmniej forumowicze mieli szansę poznać kilka ciekawych publikacji.
ODPOWIEDZ