Sklep THC Załamka ;/

Rozmowy o wszystkim.
taS

Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

Siemka ;) Zamówiłem sobie z tej stronki nowe nasionka ... Czytałem jakie to nie mają szybkie dostawy itd że paczka w dwa dni do Skandynawii doszła ;) A Ja od wtorku czekam na Głupi śląsk żeby dojechała ;) Kiedyś zamawiałem z innego sklepu to na następny dzień rano już ją miałem w rękach ;) Trochę się na was zawiodłem że tak powiem Bo muszę czekać do przyszłego tygodnia co nie jestem mi za bardzo na rękę ... Zamówienia nie bd odmawiał bo to nie ma sensu ;) Mam nadzieję tylko że na przyszłość poprawią się ich starania ;) pozdrawiaaaam ;)
Awatar użytkownika
Zielarzyk15
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 09 lip 2013, 17:24
Lokalizacja: Spot

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: Zielarzyk15 »

Dziś święto katolickie to poczta zamknięta ;)
"Im więcej ludzi pali zioło , tym bardziej Babilon upada."
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

No tak ale z to wczoraj mogły już przyjść , ewentualnie jutro... A nie usłyszałem że w poniedziałek góra we wtorek heh

PS : w końcu płace za ich kuriera ;]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: osiol »

Opierdol im zrób wkońcu nasz klient nasz pan
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

Już tam nie bd dzwonił bo nie ma sensu ;) Jak nie dostane gratisu to już tam nie zamówię więcej bo to nie ma sensu ;) Jak chcą tracić klientów to ich sprawa ;)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: osiol »

Może mają tyle zamówień 0:) bądź cierpliwy
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

Jestem :P Tylko zależy mi jak najszybszym ogarnięciu tematu rozumiesz ;D Nic , trudno ... Narazie czekamy ;)
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: RastaBoy »

Jutro pewnie będą.Jak zamawiałeś we wtorek to już na drugi dzień chciałeś?Bez przesady.
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

Tak było w innym sklepie ;) Nie bd tu wymieniał w jakim itd ;) O 14.30 zamówiłem a na następny dzień po 9.00 rano już je miałem w ręce i do tego Gratisy były nawet ;D
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: Nico »

A zamawiałeś za pobraniem czy na przelew?
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

Za pobraniem ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: Nico »

To zamawiając ok 14:30 spodziewasz się, że rano następnego dnia kurier do Ciebie zapuka? [usmiech]
Generalnie wysyła się danego dnia zamówienia zebrane do ok 10:00 -12:00. Kurierzy zwykle odbierają od takich firm paczki zbiorczo a nie indywidualnie, raz dziennie ok 13:00 14:00. Więc zamawiając po południu, nie spodziewał bym się, że wyjdzie tego samego dnia w żadnej poważnej instytucji. Wyszła zapewne w środę więc jak kurierzy nie wzięli urlopów to jutro dostaniesz [usmiech]

Jak na początku czytałem to myślałem że już tydzień na paczkę czekasz... ale jeden dzień [brzydki] [rasta]
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

No ale wiesz , Mi koleś normalnie powiedział że jutro rano bd ją miał i miałem ... Więc sądziłem że w każdym sklepie tak jest ;P A teraz jak zamawiałem to nie pytałem bo byłem pewny że bd tak samo ;D a tu zooonk ;D
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: THC-THC »

Zamawiasz w Poniedziałek wysyłamy zawsze we wtorek i dochodzi najpóźniej na czwartek.
Zamawiasz we wtorek wysyłamy na następny dzień i dochodzi najpóźniej na drugi dzień.
Tak to funkcjonuje.

Warto czytać informacje które są zamieszczone na stronie.
Często klienci zamawiają nasiona za 30zł i wybierają opcję wysyłki za pobraniem a jasno jest napisane że pobraniówki wysyłamy od 55zł. I później są wielkie pretensje jaki sklep jest zły.

Kolejny problem który się przewija to informacja zawarta na stronie "kurierzy i listonosze nie zostawiają awiz", klienci czekają na paczkę w domu zamiast przejść się na pocztę, zwykle paczka po prostu leży na poczcie.

Mamy umowę z pocztą i muszą dostarczyć paczkę najpóźniej na drugi dzień roboczy od wysyłki.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 sie 2013, 21:25 przez THC-THC, łącznie zmieniany 3 razy.
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

No ja zamówiłem za trochę wiecej niż 30zł ;) Nie mam pretensji tylko jestem zaskoczony po pewnych informacjach ;) Pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: THC-THC »

Jeśli zamówiłeś paczkę we wtorek to została wysłana w środę z uwagi że w czwartek mamy święto i poczty nie funkcjonuję paczka najszybciej dojdzie w piątek a najpóźniej w poniedziałek gdyż poniedziałek to drugi dzień roboczy.
taS

Re: Sklep THC Załamka ;/

Post autor: taS »

Spoko ;) Po prostu chciałem mieć już to z głowy ;) Czekam z utęsknieniem :D ;)

pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ