Forum

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Forum

Post autor: Niekwestionowany »

Co tu tak nudno ? Nic się nie dzieje praktycznie ... Brak mobilizacji ? Bo że czasu nie wierze ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Forum

Post autor: KMD »

Jakoś tak [pardon]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum

Post autor: osiol »

Niekwestionowany pisze:Co tu tak nudno ? Nic się nie dzieje praktycznie ... Brak mobilizacji ? Bo że czasu nie wierze ;)

co się nic nie dzieje ;p trzeba tylko rozruchać forum ;d
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Forum

Post autor: Nico »

Co tydzień jak widzę rejestruje się od kilku do kilkunastu nowych osób.. tylko jakieś takie nieśmiałe albo co [usmiech]
Zjarali by coś porządnego to by im elokwencja i ochota wzrosła [usmiech]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Forum

Post autor: Fifulec »

Trwa sen zimowy u hodujących zewnętrznie, do których piszący także się zalicza. To jeden z powodów małej aktywności na naszym forum.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

No zobaczymy :P Mam nadzieję że się rozkręci ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Forum

Post autor: Nico »

Czy się rozkręca... to nie zależy od nadziei tylko od ludzi [usmiech] Jeżeli tylko dziesiąta cześć dołożyła by cokolwiek od siebie do tego forum to byłby ruch [usmiech] Ale niestety więcej jest biorców niż dawców [usmiech]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

No to po usuwać wszystkich starych nie aktywnych koneserów i narka ;) Paru jest co się udziela ... Ale mało fotorelacji , coś trzeba z tym zrobić ;) W sumie , lepiej mniej a pewniej co nie ^^
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum

Post autor: osiol »

nie wiem co da usuwanie userów ? poprostu trzeba zacząć działas ;d [blant]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Forum

Post autor: Fifulec »

Wszystkim mówiącym, że forum jest nudne, nic tu się nie dzieje, w ogóle flaki z olejem, powiadam tak: Na co czekacie? Ożywiajcie je, nie łamiąc oczywiście regulaminu. To forum specjalistyczne, więc nie ma na nim mnóstwa użytkowników, bo zakres tematyczny dość wąski. Po drugie istnieje wiele zielonych witryn i dlatego ciężko ściągnąć tu znaczną ilość piszących posiadających dużą wiedzę, w interesujących nas kwestiach. Bezsensowne nabijanie postów, aby więcej, bez troski o wartość merytoryczną i poprawną polszczyznę, uważam za zaśmiecanie forum, nie zaś za rozwijanie go. To bowiem wymaga pracy, wiedzy i kultury osobistej. Większego ruchu spodziewam się wiosną. Światek konopny ożyje na wieść o kolejnym marszu. Może pajac, który tak zaszkodził naszej sprawie, znowu wyskoczy z czymś głupim zahaczającym o legalizację uprawy, rzecz jasna nie zrobi realnie niczego, ale dziennikarze pobełkocą trochę w telewizorniach. To natomiast zaowocuje ciekawością młodych i paru trafi zapewne do nas. Usuwanie kont ludzi obecnie nieaktywnych byłoby bezprawiem, nie istnieje paragraf żądający pisania danej liczby postów w miesiącu. Takie postępowanie można ocenić także jako pospolite chamstwo. Kawał czasu tu nie zaglądałem, mało się działo, zima, brak weny twórczej etc. Próbuję się zalogować i dostaję komunikat, Fifulec Won! Dostałeś bana, bo nic nie robiłeś dla Growentera. Tak nie buduje się wspólnoty. Powoli witryna się rozwinie, zwyczajnie potrzebujemy aktywnych chcących poświęcać swój czas, na dzielenie się wiedzą i pomaganie początkującym.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

O to właśnie tutaj chodzi ;) A co do userów to była tylko taka mała sugestia ;) Zobaczymy jak to bd... Idzie wiosna i powinno się coś ruszyć chociaż ja ciągle nawet w zimę lecę z indoorem ;) pzdr !
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Forum

Post autor: Nico »

Tak w ramach ciekawostek z tej właśnie minuty statystyka [usmiech]

Użytkownicy online: 13 :: 2 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 11 gości
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum

Post autor: osiol »

wielkimi krokami out nadchodzi hohoho [blant]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

Nico , to po blokować przeglądanie ważnych tematów dla nie zarejestrowanych i dziękuję ;) Osioł no ja też nad tym myślę ale u mnie nie ma gdzie za bardzo ;/ A jak już to daleko a nie chce mi się potem jeździć co parę dni i sprawdzać bo to się mija z celem... A do tego boję się że albo zwierzęta mi to z konsumują albo ktoś zajebie i taki bd finał ... A szkoda hajsu na dobre nasiona żeby potem je stracić ...
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum

Post autor: osiol »

Niekwestionowany pisze:Nico , to po blokować przeglądanie ważnych tematów dla nie zarejestrowanych i dziękuję ;) Osioł no ja też nad tym myślę ale u mnie nie ma gdzie za bardzo ;/ A jak już to daleko a nie chce mi się potem jeździć co parę dni i sprawdzać bo to się mija z celem... A do tego boję się że albo zwierzęta mi to z konsumują albo ktoś zajebie i taki bd finał ... A szkoda hajsu na dobre nasiona żeby potem je stracić ...
kurcze tyle jest miejsca ;d jak dobrze że mieszkam na wsi :D
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

Ciesz się osiołek :P Ja po myślę i po szukam ;)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Forum

Post autor: osiol »

bo wiesz palonko pod słoneczkiem owieeele lepiej smakuje niż pod lampami -,-
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

No cóż :P Ale czasami bywa i tak hehe Nie wszyscy mają takie rarytasy wiesz ^^
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Forum

Post autor: KMD »

osiol pisze:bo wiesz palonko pod słoneczkiem owieeele lepiej smakuje niż pod lampami -,-
Dużo zależy od suszenia curling. I tu i tu można zjebać. Ja osobiście wolę zioło z pod lampy mocno wysuszone a potem wkładam je z pomarańczami tak sobie leży i później jest zajebiste miodzio [trawka]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Forum

Post autor: Fifulec »

Blokowanie dostępu dla niezarejestrowanych uważam za posunięcie bez sensu. Jak przyciągnąć nowych użytkowników, jeśli nie przez ukazanie im witryny? Rozejrzą się, poczytają, niektórzy postanowią tu zakotwiczyć, inni pożeglują dalej. Zamykając się w wąskim gronie obecnych forumowiczów nie zyskamy żadnej popularności, bo nie mamy takiej rozpoznawalności jak hyperreal, nasiona konopi, czy haszysz. Podkreślam, nie neguję całkiem swoistego elitaryzmu, oczywiście działy dostępne wyłącznie dla zarejestrowanych są niezbędnym elementem każdego forum, także tego, lecz to, według mnie, powinna być zdecydowana mniejszość zamieszczonych tu treści. Na szczęście nie muszę martwić się tymi dylematami, od tego mamy Pana Administratora.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

A jakie rozwiązanie dla ciebie nie jest bez sensu ? Bo z tego co widzę to tobie ciągle się coś nie podoba a sam w tym kierunku nic nie robisz ;) Więc może najlepiej zachowaj tą polszczyznę dla siebie i daj działać innym ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Forum

Post autor: Nico »

Dyskusja o blokowaniu już była. Wracanie do niej to bezsens. Tak naprawdę sądzę, że witryna jest rozpoznawalna i ma spora statystykę odwiedzin, rejestruje się także sporo nowych userów tylko lubią sobie pomilczeć [usmiech]

Niekwestionowany, jeżeli będąc osobą niewidomą zaczniesz posługiwać się taką polszczyzną jak Fifulec i do tego wykażesz tak wszechstronną, wiedzę to osobiście przed Tobą czapkę zdejmę i czoła pochylę. [peace]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

Nie wiedziałem że osoba niewidoma potrafi pisać na forum ;) A tym bardziej prowadzić jakieś spoty ;) [peace]

Po za tym nie muszę posługiwać się nie wiadomo jaką polszczyzną aby wiedzieć więcej na pewne tematy ;) Co z tego że przybywa userów ? Skoro żaden z nich nic tu nie wnosi tylko wynosi to na co inni ciężko pracują ;) Nie wiem czy za dużo jaracie , czy wgl nie myślicie ;) pozdrooo !
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Forum

Post autor: Fifulec »

Palę bardzo mało, jeśli cię to interesuje. Kto ciekaw sporo wiedzy, nawet wyłącznie w polsko-języcznym zielonym www znajdzie. Nie napiszę gdzie, gdyż nie zamierzam promować tu innych witryn.
Nie mamy szans z wymienionymi przeze mnie wyżej gigantami, gdy mowa o liczbie aktywnych użytkowników. Niszą, jaką dostrzegam jest przyjazny klimat, dzięki niemu Growenter może zdobyć większą popularność. Postawmy sobie podstawowe pytanie, jakie atuty posiada to forum, w porównaniu z konkurencją. Osobiście nie mam żadnych ambicji, aby z kimkolwiek rywalizować. Skoro jednak pojawił się, za sprawą niniejszego wątku, problem małej ilości piszących, to możemy o nim spokojnie podyskutować. Oby tylko bez nadmiernych emocji, które są złym doradcą, zwłaszcza te negatywne.
Niekwestionowany pisze:A jakie rozwiązanie dla ciebie nie jest bez sensu ? Bo z tego co widzę to tobie ciągle się coś nie podoba a sam w tym kierunku nic nie robisz ;) Więc może najlepiej zachowaj tą polszczyznę dla siebie i daj działać innym ;)
Kiedy cokolwiek zdołałem tu zablokować? Przeceniasz moje znaczenie i to mocno. Co się zaś tyczy mojej zrzędliwości, proszę, podaj jej przykłady.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Forum

Post autor: Niekwestionowany »

Zostawiam to bez komentarza bo nie mam na to czasu ;) Róbcie co chcecie ;) Zobaczymy co dalej z tego wyniknie ;) [blant]
ODPOWIEDZ