Dziwna Akcja

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Dziwna Akcja

Post autor: kamilekcolo »

Tak jak w tytule miałem wczoraj dziwna akcje. Poszedłem na miejscówke w której suszylem jednego krzaczka wchodzę tam a tam go nie mam no kurwa tak się wkurwilem ale cos mi nie pasowalo zazwyczaj jak ktoś ci wypierdoli krzaka to juz go nie czuć a ja czulem zapach no poprostu doszlem do niego po węchu i kurwa ktoś mi go pszeniosl w inne miejsce w tym samym budynku tylko w inne miejsce i kurna co tu jest grane tylko ja i mój młodszy brat o ty
m wiedzieliśmy gdzie go suszymy a najlepsze jest to ze na calej tej posesji ktora jest opuszczona juz huj wie ile czasu nikt tam nie chodzi to byly ślady tak jak by ktoś szukal krzaków ale zadnego tam nie posadzilem i się z tego cieszę . Zawinelem tego krzaczka ucieszony i poszedłem ale normalnie nie do uwierzenia [szczerzy] ktoś mial podobne przypadki ??
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Dziwna Akcja

Post autor: maaaaaati6 »

no racjia chora akcjia ale jedno jest pewne radzil bym tam juz nigdy nie wracac xD [rasta]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Dziwna Akcja

Post autor: kamilekcolo »

No co ty dzisiaj przechodziłem kolo tego miejsca i nic tam się nie dzieje.... Poprostu ktoś wiedzal ze to jest buszek i go schował.... I myślał ze go nie znajde za to serdeczny hujjjjjj mu w dupie [fuck]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Dziwna Akcja

Post autor: maaaaaati6 »

pamietaj pierwsza zasada growera ostroznosc przedewszystkim [browar]
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Dziwna Akcja

Post autor: kamilekcolo »

Ostrożność nigdy dosyć [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Dziwna Akcja

Post autor: maaaaaati6 »

dokladnie :) znam wielu ludzi ktorzy podeszli do tego za mocno wyluzowani i zle sie skonczylo niestety
Awatar użytkownika
kamilekcolo
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 169
Rejestracja: 10 maja 2014, 3:26

Re: Dziwna Akcja

Post autor: kamilekcolo »

Ja nie z tych [szczerzy]
Brakuje palonka sie skup kup nasionka rusz glowa daje slowo i dziennie peka piątka elo
ODPOWIEDZ