Od paru dni pusto?

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Od paru dni pusto?

Post autor: Niekwestionowany »

Coś się stało czy jak?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Od paru dni pusto?

Post autor: KMD »

Wszyscy pościnali krzaki i siedzą ujarani nawet nikomu się nie chce na forum wejść [pardon]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Od paru dni pusto?

Post autor: Niekwestionowany »

Hahahhah to ci świnie :-D
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: Od paru dni pusto?

Post autor: Fifulec »

Jako aktywny na kilku forach podzielę się tu małym przemyśleniem płynącym z mego doświadczenia. Potrzebny jest zawsze jakiś duch forum, tzn. człowiek wciąż na nim bywający, lecz także praktycznie codziennie deko tam pisujący. Bez tego każda witryna tego rodzaju, prędzej czy później, popadnie w swoisty stan uśpienia. Niby ktoś tam czasem zajrzy, niekiedy zabierze głos, ale wszystko to jakieś takie zdechłe. Niekwestionowany, ukłony dla ciebie. Gdybym miał wskazać przyszłego wodza naszej bandy podwórkowej, to na razie nie masz żadnej konkurencji. Nie paliłem jeszcze tegorocznych zbiorów, czekam na okazję.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Od paru dni pusto?

Post autor: osiol »

puk puk puk ;c [szydzi] tak niekwiestionowany jest bardzo aktywny big [buch] dla niego ja ostatnio miałem zawirowanie w życiu, ale postaram sie to nadrobic bless
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Od paru dni pusto?

Post autor: Niekwestionowany »

Dzięki za uznanie... Lecz niestety teraz tez nie mam za bardzo czasu na konwersacje a nawet robienie i dodawanie zdjęć bo mam kompletny remont na głowie :-/ ale postaram się coś w tygodniu dodać... Piona panowie ;-)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Od paru dni pusto?

Post autor: maaaaaati6 »

niestety kazdy ma jakies zajecia na glowie ... mnie akurat przyblokowal ten wyjazd i mam duzo na glowie ... bede zadzien niz wczesniej (codzienie) ale napewno nie opuszcze Forum bede sledzil i jak juz sie ze wszystkim powyrabiam POWROCE. PIONA [banan]
ODPOWIEDZ