Kim jest palacz trawki ?

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Kim jest palacz trawki ?

Post autor: diselryder »

Obrazek

Kreowany przez oficjalną propagandę państwa wizerunek palacza trawki jest oczywiście bardzo negatywny. Marihuana to NARKOTYK, a każdy używający jej człowiek NARKOMAN. Słowa te budzą tak złe skojarzenia w człowieku, bombardowanym przez media wizjami niebezpiecznego, będącego wciąż na głodzie, a więc niepoczytalnego człowieka gotowego zrobić wszystko żeby tylko załatwić sobie następną działkę, że nieświadom prawdziwego charakteru trawki od razu zaszeregowuje palaczy do wspólnej kategorii z psychopatycznymi mordercami, kanibalami i zwyrodnialcami seksualnymi.
Jak tymczasem wygląda przeciętny palacz konopii ? W wyniku przeprowadzonego niedawno w USA badania ustalono, jak wygląda przeciętny amerykański palacz. Wyniki te są oczywiście specyficzne dla USA, lecz z własnego doświadczenia wiem, że polscy fani cannabis nie są specjalnie różni.
Przede wszystkim bakacz jest najczęściej osobą młodą. W USA istnieje również spora grupa palaczy 50 -60 letnich, efekt pokolenia dzieci kwiatów, przypuszczam, ze w Polsce jest ich mniej. Ciekawe są dane dotyczące edukacji. Trawka jest najczęściej palona przez ludzi uczących się (na uczelniach wyższych, niestety często także w szkołach średnich). Wśród osób nieuczących się bardzo wysoki jest odsetek osób z wykształceniem wyższym. Jest to kompletne odwrócenie wyników dotyczących alkoholizmu – jak widać, marihuana o wiele bardziej podoba się ludziom o szerszych horyzontach. I coś w tym może jest – spośród ludzi, których znam i uważam za najgorszych tępaków marihuana nie jest specjalnie popularna.
Awatar użytkownika
I'Amsterdam
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 244
Rejestracja: 23 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Amsterdam.

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: I'Amsterdam »

Jak to czytam no nie moge uwierzyc jak bardzo sie Róznią
2 kraje oddzielone o siebie o 1000km.
Jedna Europa.
Tutaj to normalne
jak w polsce papierosy.
a w Polsce..? Jesteś ćpunem i marginesem.
Ja Pierdole..

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=yetcP52vOFE&feature=relmfu
Jebać Publiczne Kanty
Awatar użytkownika
frik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 13 mar 2011, 15:39
Lokalizacja: Holandia

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: frik »

Musimy poczekać aż wymrze stare pokolenie z Jarosławem Kaczyńskim na czele.
Wtedy może coś się zmieni.
Legalna marihuana to ulga dla organów ścigania.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

stare wymrze nowe tez sie wpieprzy pojebane,bo synowie beda rządzic i tak wkółko.
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: RastaBoy »

Lać na nich trzeba sobie radzić samemu i olać cały system.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

dokładnie palic bez przypału i bedzie dobrze.Powinno byc jak w uk ze tak nie zwracają na to uwagi .
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Grzybek!21! »

W Niemczech też się nie dopierdalają do palenia jak cię złapią z małymi ilościami to nawet cię nie spiszą [pobity] Rosja też tam ma chyba do kilku krzunów na własny użytek [pobity] Taaa wszyscy brną do przodu tylko ta polska zostaje w tyle [blant]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: RastaBoy »

A ja tam też mam w Polsce swoje krzaki. [szydzi]
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: ZeuS22 »

jak wPolsce zmieni się rząd to i hodować bedzie mozna na własny użytek . Jak powymierają te pedały od 40-tki w góre to nowe pokolenie polityków moze bedzie ciut lepsze ale zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie przeciwny... a wtedy niech sobie lufe w dupe wsadzi ! :D
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: RastaBoy »

My i tak będziemy robić swoje.
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: desperado »

W pełni zgadzam sie z ZeuSem.Jak ten pier...lony beton opusci sejm ,a wejdzie nowe pokolenie ,nasze mlode inaczej myślące ,to ustawy sie zmienią.Ale panowie prawda jest taka że trzeba się udeżyć w klatę i przyznać do lenistwa.Bo tak naprawde ilu z nas chce się ruszyć dupy i iść na wybory,każdy leje na to z góry a potem się narzeka że hujowe prawo.Ja akurat z tego względu że moi starsi są walnieci jeśli chodzi o obowiązek obywatelski cale życie mialem mlotkiem wbijane do głowy od najmłodszych lat,że zaglosowac to obowiązek.Nigdy nie opuścilem wyborow,teraz też pójdę i zagłosuję na Palikota.Facet jest łebski ,jest za legalizacją konopii,nie boi sie kleru,ma kase swoją to do sejmu nie idzie jak do koryta.Czas rozp...lić ten beton ktory od 20 lat zaklajstrowal polski parlament(po,pis,sld,psl)od lat te same hu..e w sejme tylko żrą i nic nie robią, chyba że tylko sobie dobrze [banned] [fuck] [czytaj]
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: RastaBoy »

I kolego nic się w tym temacie nie zmieni.Za mało nas.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

jest nas wielu;] nas nie pokonają bo nie dadzą nam rady i tak bedziemy sadzic palic.
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: ZeuS22 »

RastaBoy pisze:I kolego nic się w tym temacie nie zmieni.Za mało nas.
tutaj się nie zgodzę! Weź pod uwagę ile osób się z tym ukrywa :). 50% polskiej młodzierzy i nie tylko jest za legalizacją a ile ludzi się ukrywa że jest za legalizacją ? Mysle ze ok 20% napewno! Wiec szanse by byly gdyb y Palikot wywalił jakiegoś bloga albo coś przy którym można by było zagłosować... dużo ludzi nie chodzi na wybory tym razem i ja pójde :D PALIKOT RuleZ !!!
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: desperado »

ZeuS mówi dobrze.Nie można myśleć w ten sposób że mało nas.Bo to z góry zakłada że Twoj głos nic nie zmieni więc zniechęca do pójścia na wybory.Trzeba myśleć-ja pójdę, pójdzie ziom -i tak palikotowi glosów przybędzie.A jak już wejdzie do parlamentu to zacznie mieszać szyki przykościelnym przydupasom,zacznie mówić głośno o naszym problemie, a media nie będą mogly tego przemilczec tak jak robią to do tej pory,bo jak wejdzie do sejmu to ma zagwarantowany czas antenowy ustawą.Zauważci jak mało go zapraszają do tv,boją się jego poglądów.Lepiej zaprosić Gowina który ma poglądy rodem ze średniowiecza [szydzi]
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: ZeuS22 »

ja juz sie nie moge doczekać programu w telewizji pt "Sadzimy razem" :D hehe ale by byly jaja !
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
desperado
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 126
Rejestracja: 16 lip 2011, 17:55

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: desperado »

A ja nie mogę sie doczekac programu w stylu-opowiedz jaki masz wrazenia po odpaleniu mj- to by dopiero bylo.puki co nie realne dlatego mamy nasze forum [rasta] [browar]
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Ryder »

A wracając do głownego wątku, zdarzyło mi się raz walić ze znajomymi z butli nad jeziorkiem [usmiech] Zobaczyli to moji inni znajomi którzy dzień w dzień napierdalają tam alko ( nie przesadzam ) teraz mówią na mnie Rasta Ćpun:(
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: starter_MJ »

to jacyś psychole u mnie to normalne ,ze ktoś jara zero jakiegoś coś tam coś tam....
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

u mnie niektórzy mówia cpuny a mnie to zaraz wkurwa ,na palacza trawki cpun przesada.!!!Ale to juz wyjątki są;]..naszczescie;]
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: starter_MJ »

Palacz palaczowi nie równy , ten co jara cały dzień to ćpun i nie może się obejść i ma cisnienia...
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

no tez prawda ja tam okazyjnie lubie ;] [usmiech]
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Grzybek!21! »

A ja palę codziennie dużo i często tak już może kopcę z 2 miesiące minimum gieta dziennie ale teraz przerwę robię bo wgl mnie już nie klepie ani zamułu nie ma jak dawniej a faza schodzi po 30 minutach:D:D Heh na za dużo sobie pozwoliłem teraz bd gruuba przerwa:D:D [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

teraz detox,nie ma co własnie przessadzac bo pózniej to juz sie robi nudne;/ nie ma fazy;]
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Grzybek!21! »

Dokładnie wczoraj z ziomkiem skręciliśmy 4 baty i spaliliśmy jednego potem 2 no i ziomek padł na pysk z Bad Tripem a ja skopciłem 2 tyle sam i nic bania jak rok temu po 2 albo 3 lufkach ostatnio w chuj przesadziłem spaliłem w jednym dniu z 40/50 lufek głowa mnie potem 2 dni napierdalała [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Ryder »

albo jesteś bogaty albo zbiory były udane [lol]
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Grzybek!21! »

Nie nie jestem bogaty ale ogólnie wypłatę przejebię całą + w pewien sposób montuję sb za free bake ale o tym nie piszę Tu [pobity] W wakacje grube tysiące z wypłaty leciały na bake teraz żałuję tej kasy narazie robię stop bo jak ma nie klepać to wolę jakiś czas nie palić i potem zaś bombić na małych ilościach [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Gąbczasty »

40-50 lufek w jednym dniu. oOOOOo jakbym tyle spalił to bym chyba trafił do równoległego wymiaru hehe nie no żartuje. widzę że u was to spore ilości idą z dymem, ja to aż tak nie się w to nie angażuje... [blant]
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Grzybek!21! »

Ja żałuję w chuuuj że zacząłem aż takie ilości i tak sb tendencje podniosłem i od dziś nie palę bo chcę poczuć fazę która była wcześniej teraz to jest lipa więc jestem zmuszony zrobić detox bo kocham MJ i dla niej wszystko [pobity] [browar]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

noi dobrze robisz bo takto takie juz monotonne ,jak sie zapali raz do czasu to zajebiscie..mmm pycha;]
Awatar użytkownika
Grzybek!21!
super grower
super grower
Posty: 788
Rejestracja: 27 sty 2011, 14:02
Lokalizacja: KrajWódkąPłynący:/

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: Grzybek!21! »

Nooo wczoraj z kumplem paliłem on zgon a ja wszystko ogarniałem a spaliłem 2x więcej;> [pobity]
Pale gdy mam ochotę nałóg kontrolowany:)
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Kim jest palacz trawki ?

Post autor: johny »

to masz detox;]haha ja tez wczoraj spaliłem kurwa wkoncu sie najadłem porządnie;]
ODPOWIEDZ