400 zł do tyłu

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
Gąbczasty
super grower
super grower
Posty: 919
Rejestracja: 26 sty 2011, 18:05
Lokalizacja: Looney Tunes

400 zł do tyłu

Post autor: Gąbczasty »

Panowie jestem wkurwiony na maxa ktoś mi zajebał w nocy gołębie o łącznej wartości 400 zł. Nie ma żadnych śladów nic po sobie nie zostawili. jak myślicie da sięcoś z tym zrobić? co mam robić chce dorwać tego skurwysyna. dawajcie swoje pomysły. u mnie zawsze w sobotę jest targ z gołębiami i przez najbliższe soboty będzie mnie tam można spotkać, może uda mi się moje gołębie rozpoznać tam. U mnie na wsi jest kilku zaufanych hodowców i nie wierze że oni by to zrobili ale nie można ufaćnikomu w takiej sytuacji więc się do nich przejadę i obczaję. mogli to też być typy co się kiedyś z nimi kolegowałem ale teraz już jesteśmy skłuceni. właśnie z nimi kiedyś chodziłem na kradzieże też. Jeżeli macie jakieś opinie na ten temat to dawajcie
Moje motto: "NIE MA OPIERDALANIA SIĘ"
Awatar użytkownika
ZeuS22
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 339
Rejestracja: 18 kwie 2011, 16:28

Re: 400 zł do tyłu

Post autor: ZeuS22 »

klopsodron pisze:mogli to też być typy co się kiedyś z nimi kolegowałem ale teraz już jesteśmy skłuceni. właśnie z nimi kiedyś chodziłem na kradzieże też.
W takim przypadku nie ma się co dziwić skoro sam kiedyś kradłeś to teraz ktoś ukradł Tobie wiesz jak to sie robi jak sie zabezpieczać wiec będąc skłóconym ze złodziejaszkmi powinieneś to przewidzieć. Dlaczego Ci ktoś ma pomagać skoro sam to kiedyś robiłeś... ? teraz już wiesz jakie to uczucie stracić troche kasy!

BTW. Najlepiej poinformuj tych swoich zaufanych hodowców żeby sprawdzili czy nie ma czasem Twoich gołębi na giełdzie... z autopsji wiem, że ludzie nie sprzedają rzeczy w tym samym mieście w którym zwineli towar!

pozdro [zadziorny]
Niech Wielki Buch będzie z Wami !
Awatar użytkownika
Chemik
grower
grower
Posty: 509
Rejestracja: 24 kwie 2011, 19:40

Re: 400 zł do tyłu

Post autor: Chemik »

nie zajmuje się gołębiami,ale z tego co wiem do gołąb zawsze wraca do swojego domu to może i te wrócą jak je wypuści żeby polatały
Jak Ci smutno zapal! – rozwesela , Jak Ci wesoło zapal! – trudno każdy pali!
Zapaliłeś? Będziesz palił dalej, bo jest dobre
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: 400 zł do tyłu

Post autor: Holender »

Dokładnie jak dobrze wytresowane to wrucą [usmiech]
Awatar użytkownika
diselryder
super grower
super grower
Posty: 960
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:54

Re: 400 zł do tyłu

Post autor: diselryder »

Chyba że poszły do gara. [szydzi]
Awatar użytkownika
Ryder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2011, 13:20

Re: 400 zł do tyłu

Post autor: Ryder »

diselryder pisze:Chyba że poszły do gara. [szydzi]
No ta wersja raczej odpada
ODPOWIEDZ