Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Rozmowy o wszystkim.
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

Kod: Zaznacz cały

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-decyzja-zapadla-polska-podpisze-umowe-acta,nId,430718
info z portalu: rmf24.pl

Nie wiem jak Wy ludziska ale ja stąd spadam już teraz nie mam zamiaru iść do pierdla jeśli chodzi o takie sprawy [usuwam konto] innego rozwiązania chyba nie ma.
To nie Holandia że wszystko jest legalne :D
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: *BLE BLE* »

no tak ale tu glownie chodzi o piractwo a nie o takiego typu fora i sklepy z nasionami poprawcie mnie jesli sie myle [nea]
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

*BLE BLE* pisze:no tak ale tu glownie chodzi o piractwo a nie o takiego typu fora i sklepy z nasionami poprawcie mnie jesli sie myle [nea]
jak widziałeś filmik który wstawił fido looknij sobie i wszystkiego się dowiesz. Wejdziesz na to forum dwój dostawca internetu wysyła paczkę wszystko mają, że wchodziłeś a tą i na tą stronę zobaczą że rozpowszechniasz informacje o uprawie i możesz iść za to siedzieć to jest niestety zabronione. Nasiona masz legalne z tego powodu że mogą służyć one jedynie do kolekcjonowania a nie do uprawy co Ty z nimi zrobisz to już Twoja sprawa, a jak wiadomo uprawa konopii w Polsce jest zabroniona. W tej wypowiedzi masz wszystko. Rozpowszechniasz info idziesz siedzieć proste logiczne niestety ehh ; s wbiją do Ciebie na kontrolę jeśli będziesz czysty nic Ci nie zrobią bo nie mogą ale wątpię każdy ma piraty dosłownie każdy nie znam osoby która by ich nie miała. To jest druga sprawa ; D
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: *BLE BLE* »

tzn dostawca sprawdzi gdzie wchodze potem przekazuje policji a potem policia robi nalot tak

takie praktyki byly za komuny jak tak mozna i mamy swojego premiera ze by sie wpieprzac w prywatnosc innych to iste skurwysynstwo
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: Punky »

Przypominam że w Polsce info dotyczące uprawy jest nielegalne. A tak się składa że my piszemy w Holandii :)
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

Punky pisze:Przypominam że w Polsce info dotyczące uprawy jest nielegalne. A tak się składa że my piszemy w Holandii :)
Bądź co bądź ale adres jest growenter.pl a nie "NL" dobra mniejsza z tym zdecydowałem że zostaję :) a wiecie kiedy ma to wejść ? Czy teraz za 2-3 dni czy od 2013 roku ?
Jeśli chodzi o to, to dostawca internetowy sprawdzi na jakie strony wchodziłeś a jeśli prowadzisz hodowle to i tak to sprawdzą :) bo wiadomość jest wysłana z polski.
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: *BLE BLE* »

ostatecznie za kilkanascie miesiecy ma wejsc ta ustawa

wiecie co zastanawiam sie czy jak bym wziol internet w heyah to by mnie namierzyli wkoncu nie podpisuje sie umowy z operatorem tylko kupuje sie modem w kiosku i doladowuje sie go kartami doladywujacymi jak uwazacie ?

a pestki mozna kupowac za posrednictwem zaprzyjaznionych kumpli i nie ma przypalu [szczerzy]
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kactaz »

Dokladnie! zawsze sie coś wykombinuje ! [szczerzy] [fuck]
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

*BLE BLE* pisze:ostatecznie za kilkanascie miesiecy ma wejsc ta ustawa

wiecie co zastanawiam sie czy jak bym wziol internet w heyah to by mnie namierzyli wkoncu nie podpisuje sie umowy z operatorem tylko kupuje sie modem w kiosku i doladowuje sie go kartami doladywujacymi jak uwazacie ?

a pestki mozna kupowac za posrednictwem zaprzyjaznionych kumpli i nie ma przypalu [szczerzy]
Nie wiadomo jak to będzie brane pod uwagę czy ip internetu które może być zmienne w ten sposób ACTA chuja co może zrobić, a może pobierać ip komputera wtedy nawet zmienne ip CI nie pomoże. Z tymi doładowywaniami nie słyszałem jeszcze że modemy się kupuje w kiosku ; o pierwszy raz słyszę więc się nie wypowiadam na ten temat. Tylko patrz na to że kiedyś heyah też rozdawała za free startery które były z podsłuchem więc tutaj też musi być jakaś podpucha ;d
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: Punky »

Nie będą mieli twojego nazwiska, ale będą wiedzieli gdzie jesteś.

A Polska podpisać miała to 26 stycznia. Nie wiem czy się coś zmieniło.
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

Punky pisze:Nie będą mieli twojego nazwiska, ale będą wiedzieli gdzie jesteś.

A Polska podpisać miała to 26 stycznia. Nie wiem czy się coś zmieniło.

Ok dajmy na to że podpisali to 26 stycznie czyli co 26 stycznia już to będzie mykało sobie po stronach internetowych, że dostawcy internetu będą wysyłali pierwsze paczki. Czy ta ustawa wejdzie dopiero w 2013 roku tak to możemy być spokojni.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: Punky »

Swoja droga to wydaje mi się że oni nie będą patrzyli na to co piszemy. Jest w Polsce kilka milionów użytkowników i nie dali by rady wszystkiego przejrzeć.
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

Z tym się zgodzę ale bierzmy też pod uwagę to że w tym milionie możemy się też znaleźć które będą chcieli sprawdzić dla pewności. Miejmy nadzieję że tak nie będzie :)
PIER... ACTA !
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: Holender »

Zdaje mi się że to uderzy bardziej w Warezy i Torrenty na tym forum nie ma łamania praw autorskich.
Cios będzie dla portalu youtube i tym podobne [pobity]
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

To jest pewne. Te strony będą miały ogromne straty. Ale jak filmik pokazał i dał nam do wiadomości to że dostawcy internetu będą dostawali paczki z każdego PC i każdą osobno sprawdzali. I chodzi mi o sam fakt czy jeśli my będziemy pisali, doradzali itd. co prawda to forum jest na serwerze holenderskim, jest taka możliwość że kiedy znajdą często odświeżane strony przez jednego użytkownika internetowego danej platformy internetowej(dostawcy internetowego) tak jak właśnie to forum mogą sprawdzić tą osobę czy aby na pewno nie prowadzi jakiejś uprawy.
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: *BLE BLE* »

zgadza sie umowa ma byc podpisana 26 stycznia ale jeszcze przejdzie to przez parlament rzad bedzie musial przejzec czy cas potem prezydent podpisac a to paew miesiecy minie

ip komputera mozna zmienic sa jakies programy do tego wtedy napewno nie namierza ale trza bylo by spytac jeszcze jakiegos informatyka bo nie jestem do konca tego pewien

kanibal nie wiem ale ja dla pewnosci wezme sobie ten net w heyah tzn sie zantanawiam i jeszcze sie dowiem od jakiegos informatyka jak zmienic ip ze by nie namierzyli trza byc ostroznym
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: Punky »

Zacznijmy od tego że ip nie jest twoje, tylko twojego operatora i on Ci je udostępnia. Jedyne wyjście to anonimowa przeglądarka.
Awatar użytkownika
*BLE BLE*
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2011, 0:20

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: *BLE BLE* »

panky pewnie masz racie ale napewno bedzie trzeba cos wykombinowac aby sie zabespieczyc bo nigdy nie wiadomo przychodza ciezkie czasy dla internalty i nie mozna liczyc ze moze nas ta ACTA pominie trzeba byc przezornym
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kactaz »

Sprawdzcie sobie program "TOR" zmienia ip [szczerzy]
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Decyzja zapadła, Polska podpisze umowę ACTA

Post autor: kanibal1910 »

Powiem Wam tak, trzeba czekać z czasem się wszystkiego dowiemy co i jak będzie. Jednym słowem LIPA z tym wszystkim wyszła. Zamiast coraz łatwiej to coraz trudniej robi się w tym kraju.
ODPOWIEDZ