Aktywny Konkurs ?

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Aktywny Konkurs ?

Post autor: Niekwestionowany »

Siemka ;) Przeglądam od jakiegoś czasu ten dział i zauważyłem że nic się tu nie dzieje ... Można być coś wymyślić ciekawego ;) Jak wpadnę na jakiś konkretny pomysł to go tu zapodam ;) A wasze propozycje ? Z racji tego że zaczyna się sezon na out to może bd wielu chętnych i wiele ciekawych pomysłów ;) Pozdrooo
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: Niekwestionowany »

Ja mogę zaproponować takie coś : Ilość zbiorów , tzn pokazujesz na wadze ilość zebranego suszu z twojej hodowli ;) Największa ilość zostaje nagradzana solicie , drugie miejsce już trochę mniej a trzecie nagrodą pocieszenia ;) Co wy na to ?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: KMD »

A jak ktoś ukryje w ziole kulki ołowiane hehe pomysł fajny ale jak to weryfikować.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: Niekwestionowany »

Kurde no masz rację hehe o tym nie pomyślałem :P Ale myślę że ludzie rozsądnie by do tego podchodzili ;) Bo już trochę siedzę w temacie i mniej więcej wiem ile z sezonówek wychodzi a ile z automatów ;) Wystarczy że dana osoba prowadzi fotorelacje u nas i już widać po kwiatach jak to mniej więcej bd wyglądało ;) Można to też stwierdzić po nawozach , warunkach i oświetleniu jakie im za serwują ;) Ale w dalszym ciągu można wymyślić coś innego ;) [blant]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: KMD »

Też długo w tym siedzę i widzę że 80% ludu na forach to szkoda gadać, kombinują piszą głupoty ... rozsądnych userów jest mało, na tym forum jest sporo [szczerzy]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: Niekwestionowany »

Czyli jak na razie najlepiej zostac przy konkursie na fotke krzaczka? Jest on wgl aktywny?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: KMD »

Jest aktywny!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

moze konkurs na inowacyjne pomysly i ciekawe wykonania rozwiazania w hodowli budowie boxa treningach itd itp wogule nagradzane beda ciekawe pomysly [blant]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: KMD »

Dobry pomysł może coś w stylu najlepszy growbox własnej roboty [blant]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

A wiec odrazu za pamieci zglaszam swoj projekt xD. viewtopic.php?f=17&t=1661
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: KMD »

Zgłosisz go jak będzie konkurs. I będzie musiał być wykonany a nie tylko zaprojektowany.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

cały czas nad tym pracuje xD tylko w moim miescie jest jeden growschop o ktorym sie dopiero i tak dowiedzialem ;p wiec musze sie przejsc porownac ceny z netem [browar]
juz raz sie wybralem rowerem dla zdrowia to mnie samochod na przejsciu potracil i musialem sie wrocic heheh [szydzi]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: KMD »

Na przejściu dla pieszych to jakiś pirat drogowy musiał być, psy przyjechały?
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

no co Ty stary nie chcialem [blant] troche moja winna bo zapierniczalem nie ziemsko i do tego przez przejscie trzeba przeprowadzac [rasta] wiec jak by byly psy to tylko dostali bysmy obaj mandaty i do tego punkty bym mial napewno a duzo jezdze kieruje wiec wole nie zbierac [trawka] a tak po za tym to ja do Policji mam wielki uraz jakis krew mnie zalewa jak ich widze wiec sie z nimi nie mieszam [blant]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: Niekwestionowany »

Psiarnia nic dobrego ze sobą nie niesie ;) Ja kiedyś poszedłem dmuchnąć na komendę żeby sprawdzić czy mogę jechać autem to mi wykazało 0.00 no i się ciesze ;) A ten idiota jebany mi mówi że będzie mandat :O A ja pytam za co to mi powiedział że za pęknięty dowód [blant] Nie mieli się już do czego dojebać to szukali byle czego PEDAŁY ;)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: osiol »

nie ma to jak dostać 500 zł za wyrzucenie puszki oO
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

oj ja mam gorsze przezycia z nimi ale co tu opowiadac [blant] i do tego pijany pies niedawno zabral mi bliska osobe z tego swiata a wiec jedyny kontakt z nimi o jakim marze to moj lokiec vs ich ryje
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: osiol »

czemu wal śmiało lubie z kimś pogadać ale jak nie chesz oke ;p
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

to raczej takie osobiste rzeczy a wiec zrozumiesz ze przemilcze [usmiech] co by nie bylo wazne jest to ze psow nienawidze [blant]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: osiol »

no tak tak [usmiech]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: maaaaaati6 »

widzisz przydal by sie na forum jakis czat to bysmy pogadali chetnie posluchal bym dobrych rad i opowiesci [blant] a tak to nie ma jak zabardzo [trawka]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Aktywny Konkurs ?

Post autor: osiol »

już zakładam jakiś temat ;]
ODPOWIEDZ