Słabo thc thc..

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
MenelaosMage1993
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 18 maja 2014, 13:01

Słabo thc thc..

Post autor: MenelaosMage1993 »

[lolek] Ja zamówiłem w tamtym sezonie ziarno blueberry i ak, auto oby dwa to nic z nich mi nie wyszło. Także porażka. Zamiast zapłacić za nasiona zapłaciłem za jakieś gazetki które powinny być bezpłatne . Także głupota...
Awatar użytkownika
THC-THC
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 85
Rejestracja: 19 paź 2010, 22:34
Kontakt:

Re: Słabo thc thc..

Post autor: THC-THC »

Gazety, katalogi rozdajemy za darmo więc kompletnie nie wiem o co ci chodzi, może pomyliłeś sklepy.
Druga sprawa co mamy rozumieć przez to że ci nic nie wyszło z Bluberry i Ak? Opiekowałeś się nimi czy chciałeś żeby ci urosły same bez opieki i teraz masz pretensje.
Mery to nie paprotki!
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Słabo thc thc..

Post autor: KMD »

MenelaosMage1993 czekamy na twoją wypowiedź bo z wcześniejszej nic nie wynika. Wygląda to trochę jak byś założył konto po to żeby dosrać thc. Trzy posty a ostatni ten i już przestałeś być aktywny o ile możne powiedzieć że byłeś wcześniej aktywny.

Jak się nie wypowiesz to wywalę to do kosza!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Słabo thc thc..

Post autor: maaaaaati6 »

wogule cos ostatnio duzo tych fikcyjnych kont moim zdaniem ktore tylko oczerniaja ....chyba robota konkurencji .... a co do nasion to innym schodza a Tobie nie wiec problem lezy w Tobie i Twoich umiejetnosciach a nie w w sklepie THC proste i logiczne tak dla sprostowania dla czytajacych ja zajolem sie ziarenkiem wyciagnietym z dila i jakos uroslo gorsze czy lepsze ale jest a wypowiedz ze cytuje "blueberry i ak, auto oby dwa to nic z nich mi nie wyszło. Także porażka." jest napewno fikcyjna chyba ze naprawde mocno mocno mocno sie nie starales ze doslownie nic nie wyszlo a jak tak to zmien hobby bo poprostu sie do tego nie nadajesz [szydzi]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Słabo thc thc..

Post autor: KMD »

Niektórzy nie mają ręki do uprawy to fakt a czasem wystarczy ruszyć mózgownicą. Co do usera: MenelaosMage1993 to nie do końca wiem co miał na myśli cytuję: "ziarno blueberry i ak, auto oby dwa to nic z nich mi nie wyszło." nie wyszło bo nie wykiełkowany? a może nie wyszło bo wykiełkowało ale nie zadbałeś o nie i nici z jaranie ale wtedy nie powinieneś mieć pretensji do sklepu tylko do sienie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ