Nasiona marihuany sklepy

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Nasiona marihuany sklepy

Post autor: KMD »

Ogólnie jest mało firm sprzedających nasiona marihuany, większość sklepów należy do prywatnych bliżej nieznanych ludzi którzy nie podają na swoich stronach adresu firmy itp. podają zwykle telefon komórkowy na kartę oraz adres email na gmail.com gdyż jest anonimowy. Dlaczego kryją się ci sprzedawcy przed swoimi klientami bo być może oszukują! Ja bym w każdym bądź razie tam nie kupił swoich nasion konopi.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
fiq777
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 0
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:51

Re: Nasiona marihuany sklepy

Post autor: fiq777 »

Witam!
Moim zdaniem to zależy od możliwości danego sprzedawcy, a de facto ze da sie bez wnikliwości w dane osobowe prowadzic taki biznes to tez dobrze bo Policja zawsze i wszedzie szukać cie bedzie...;/
Jeżeli chodzi o wiarygodność z tego co czytalem, i kupowałem juz w wielu sklepach nie tylko na terenie polski to juz sprawdzasz na własnej skórze...ALE PODSTAWA TO DOBRE WARUNKI !!! bez tego LIPA!
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Nasiona marihuany sklepy

Post autor: KMD »

Przeniosłem twoją wypowiedź bo była w temacie przyklejonym a nic zbytnio do niego nie wnosiła.


Po prostu dużo gówniarzy zakłada strony sklepowe z nasionami w których sprzedają pokarm dla papug i przez to kryją się przed swoimi klientami. Nie jeden po kupieniu konopi przemysłowej pielęgnowaniu jej przez parę miesięcy po czym okazuje się że to shit, by pojechał spuścić wpierdol takiemu sprzedawcy! dlatego kryją się przed swoimi naiwnymi klientami. Długo siedzę w tym temacie i widziałem rzeczy od których włos jeży się na głowie, nie jeden wielce polecany sklep przez forum.haszysz okazywał się po 3 latach funkcjonowanie shitem który wałuje ludzi na kasę.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ