Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Wiejski Rolnik »

Mam ważną informację o przypale z udziałem Adama i jego sklepu C**. Info jest od ziomka który jest w sprawę zamieszany. Mam sygnaturę akt.
Obawa jest taka że Adam właściciel sklepu z nasionami marihuany c******* fr żeby się wykupić z przypału może oddać bazę danych użytkowników forum haszysz com gdyż jest właścicielem tego forum.
Jak wiemy Adam ma przypał z racji że handlował nasionami oraz nawozami do uprawy. Toczy się sprawa. Swój sklep zamknął, nie funkcjonuje już ponad 2 lata, na początku dał komunikat "urlop", teraz dodał informację "choroba". Ale ile kurwa można chorować. Takie kity to sobie może sadzić.
Już raz w roku 2009 sprzedał użytkowników i zrobił przypał dla sklepu thc-thc. W dodatku do tej pory robi sklepowi thc-thc antyreklamę zakładając tematy typu "Uwaga sklep thc-thc przypał", szersze info tutaj https://growers.pl/viewtopic.php?f=18&t=554
Długowłosy Adaśko sklep swój zamknął i raczej już mu nie zależy na klientach, więc może chcieć ratować tylko własną dupę.
Awatar użytkownika
HolenderskiSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 46
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:31

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: HolenderskiSkun »

A skąd wiadomo że c******* fr jest właścicielem forum haszysz ?
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Wiejski Rolnik »

Dawno dawno temu adamiec walnął bubla. Podał dla dutch passion złe dane żeby go wpisali na listę sprzedawców [szydzi] zamiast domeny cannabis fr podał haszysz com, telefon i na liście sprzedawców i w sklepie jest taki sam. Zresztą sami zobaczcie.
Obrazek

Dobrze że jakiś czas temu zrobiłem zrzut ekranu, bo jak adamiec się dowiedział że wyszło na-jaw że jest właścicielem haszyka to poleciał z płaczem do DP żeby zmienili to na swojej stronie. Na szczęście zna się ludzi z DP [rasta] i mogą poświadczyć że ta kurwa podała takie dane. Zwłaszcza że robi antyreklamę dla sklepu thc-thc.com, który jest ich dystrybutorem. Nawet jeśli on sam nie pisze tych tematów to jest jasne że na to pozwala, a że jest tam szefem wszystkich szefów to jest za to odpowiedzialny.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Arizona »

Jasnym zawsze było że cannabis fr i growboxik należą do jednej osoby. Tylko tych dwóch sklepów banery wisiały na haszyku. Dodam jeszcze że wiem z pewnego źródła że growboxik z wawy jest założony na słupa który dostaje 10%. Frajer swoją drogą i za dużo paple na prawo i lewo. pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś ich wszystkich dojedzie za te oczernianie innych.
Awatar użytkownika
Zjarany
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 27
Rejestracja: 23 sty 2016, 18:58

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Zjarany »

Sklep cannabis fr został zamknięty z powodu przypału, więc jaki ona ma teraz interes żeby robić antyrekalmę dla thc-thc na haszyszu?
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Brzeszczot »

Tematy które tam ktoś pozakładał są z czasów kiedy jeszcze jego sklep działał. Sorry, pojawił się jeden temat. Może więcej ale nie czytam dogłębnie ich forum bo mi się nie chce, szkoda czasu. A jaki ma interes? A może za pośrednictwem growshopu sprzedaje nasiona, w końcu growshop jest na słupa więc słup za wszystko odpowiada.
Awatar użytkownika
LAZLO31
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2010, 1:52

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: LAZLO31 »

Czytam wszystkie fora i tylko na haszyku co chwile piszą przypał thc-thc … przypał thc-thc … rzygać się od tego aż chce. A piszą cały czas, teraz też. A i to nawet ludzie z haszyka kupują nasiona na thc-thc bo jest w huj fotorelacji od nich. Wiec chyba sami użytkownicy nie wieżą w te brednie.
Awatar użytkownika
Dr Ganja
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 271
Rejestracja: 30 mar 2011, 13:29

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Dr Ganja »

Dane w zakładce dutch passion się nie zmieniły dalej haszysz com i tel z cannabis fr
/admin - cenzura, link wygasł błąd/
Obrazek
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Wiejski Rolnik »

Jak boga kocham dane z linkiem były zmienione na CFR GrowShop i link cannabis fr. Nie wiem o co chodzi [zapalmy]
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Arizona »

A może sklep thc-thc interweniował już w tej sprawie do dutch passion i z powrotem zmienili dane.
Janek94
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, 1:22

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Janek94 »

A ja mam pytanie z innej beczki a u kogo najlepiej zamawiać nasiona dutch passion? [trawka]
Awatar użytkownika
SuperSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2015, 16:41

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: SuperSkun »

U dystrybutora czyli https://thc-thc.com tu masz listę polskich dystrybutorów nasion dutch passion /admin - cenzura, link wygasł błąd/
Awatar użytkownika
Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2016, 12:03

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Rolnik »

Tylko uważaj na podróbki jak zechcesz jednak kupić w innym sklepie, poczytaj sobie i zobacz https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/
morda
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2017, 22:54

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: morda »

Dobrze że ktoś założył ten temat. Ja chciał bym was przestrzec jeszcze przed czymś innym odnośnie tego typa adamka. Mianowicie kiedyś się z nim spotykałem na osobiste odbiory nasiona, wydawał się spoko gościem. Ale po którymś razie zauważyłem że zawsze na miejsce które on wybiera do spotkania jest pod kamerą. Dziad wybierał takie miejsca które chwytała jakaś kamera, pobliski sklep, cpn itp. Teraz wiem że jest on dwulicowy i dobry kombinator. Tak że jak się nadal umawia za pośrednictwem growboksika to uważajcie.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Uwaga sklep c******* fr przypał z policją

Post autor: Arizona »

Rolnik pisze:Tylko uważaj na podróbki jak zechcesz jednak kupić w innym sklepie, poczytaj sobie i zobacz https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/
Są już nowe metalowe opakowania dutch passion https://blog.thc-thc.com/u-nas-tylko-no ... h-passion/ [pobity]
ODPOWIEDZ