Sprzedam Ziarna 100% Holender auto femi

Tematy bez sensu, zaśmiecające forum.
Ziarnosell
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2011, 12:01

Sprzedam Ziarna 100% Holender auto femi

Post autor: Ziarnosell »

POST WYCZYSZCZONY ZA ZŁAMANIE REGULAMINU!!!
Następnym razem będzie ban!
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Sprzedam Ziarna 100% Holender auto femi

Post autor: Punky »

Regulamin punkt 11. Zakaz handlu na forum.


Proponuję zrobić OS'a, a nie sprzedawać [szczerzy]
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Sprzedam Ziarna 100% Holender auto femi

Post autor: Holender »

Do kosza!
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Sprzedam Ziarna 100% Holender auto femi

Post autor: starter_MJ »

ale gdyby ktoś z naszych stałych bywalców był to myslę ,ze jak by sprzedał pare pesteczek to nic by się nie stało , oczywiście wszystko na swoja odpowiedzialność każdy robił by...
Ale mówię tam parę pesteczek a nie po 200-300 aby robić konkurencje thc..
Chcociaz nei wie mczy ktos podziela mój pogląd , dałem tylko propozycje jako jedna z osób co tworzy ( w jakimś procencie te forum).
Sam fakt ,ze ludzie z haszysza odchodzą a tu przychodzą i są zadowoleni ( nicków nie będę wymieniał bo to nie wyliczanka :P) to już o czyms świadczy prawda ( a o czym niech każdy sobie dośpiewa a z wypowiedzi będzie zadowolony :P)


hmmmmm teraz to co powiedziałam zastanawiam się czy ma sens, fakt faktem jestem trochę nie trzeźwy ale wiem co mówi i jak myślę ....


aaa i jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie , co to jest za odmiana holender ,bo na oczy czegoś takiego nie widziałem na holender mówi się na czysty dobry staff..
Pokażcie jakiejś fotki ( powiększy się galeria przy okazji) bo ciekawość mnie zżera


A i jeszcze przy okazji to sie pochwale ,ze kupiłem sobie róże prawdziwe róże to co zawsze chciałem mieć, fakt ,ze z netto ale róże :P
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Sprzedam Ziarna 100% Holender auto femi

Post autor: Holender »

Co to handlu to nie wiem czy zezwolę, chodzi tutaj żeby uniknąć jakiś nieporozumień.
Zobaczymy może dla stałych bywalców osób wiarygodnych będzie można zezwolić na jakąś sprzedaż.

Co do odmiany "Holender" jak słyszę kogoś kto pisze że ma Holendra to mi ręce opadają, zwykle tak piszą amatorzy nie znający tematu.
Nie ma czegoś takiego jak odmiana "Holender" by najmniej ja o takiej nie słyszałem.
Ale powszechnie się utarło że mówią w PL "Mam zajebistego Holendra" za tym holendrem kryje się jakaś odmiana, często Master Kush, Skunk#11.
ODPOWIEDZ