Może jakiś konkretny konkurs?

Konkursy z nagrodami i open seedy oraz darmowe nasiona marihuany.
arr
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2013, 20:59

Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: arr »

Przeraża mnie mała liczba osób dostępnych na forum, więc pasowało by to zmienić. Proponuję konkretny konkurs z konkretnymi nagrodami aby przyciągnął ludzi do większej aktywności. Jeśli administratorzy i organizatorzy wyrażą zgodę to jestem w stanie podać pomysły na konkurs i szersze informacje. Czkam na odp. co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: Nico »

O ile wiem... to pomysły na konkursy cały czas mile widziane [usmiech]
arr
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2013, 20:59

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: arr »

tak ale thc rozdaje badziewne nasiona, lepiej mniejszą ilość ale za to wyższą jakość. Konkurs to musi być konkurs, dobrze pomyślany i z dobrymi nagrodami do wzięcia bo inaczej nie przyciągnie ludzi na stronę. Spójrzcie tylko na konkurencyjne fora. Tam co chwilę jakiś nowy ciekawy konkurs, na którym organizatorzy i sponsorzy nie oszczędzają. Czekam na wypowiedzi administracji i sponsorów.


Można spróbować z konkursem takim jak na forum xxx.

Ziarno lotek. Każdy z uczestników wybiera sobie dowolną liczbę (zakres należy wcześniej ustalić) i o danej godzinie w każdy dzień (załóżmy przez miesiąc) administratorzy / sponsorzy wybierają 1 z liczb, która zgarnia nagrodę. U nich nagrodą są 3 pestki feminizowane do wyboru: AK 470 Auto, Jamaican Haze Auto, Northern XXL Auto, Original Jack Auto, Skunk B52 Auto, White Monster Auto.

Inny konkurs może polegać na przedstawieniu opinii o danym sklepie sponsorującym to forum. Najciekawsze pomysły zostały by wynagrodzone. Tylko trzeb chęci, porozmawiać i przekonać sponsorów, a może poszukać nowych, bo z tego co widzę wszystko funduje thc-thc.pl :D

Ja przedstawiłem swoje pomysły, ewentualne mogę zaproponować jeszcze inne ciekawe konkursy, z którymi się spotkałem gdzie indziej lub wymyślić je sam.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: Nico »

Konkursów i tu było sporo. Jeżeli masz pomysły to na pewno nasz admin i THC chętnie z nich skorzystają. I nie zgodzę się, że THC rozdaje badziewne pestki bo to zwyczajnie nie jest prawdą.
Zobacz choćby tu
viewtopic.php?f=40&t=1326

Więc nie zaczynajmy od tego, że może bym wrzucił pomysł ale będą badziewne nagrody.... wrzuć propozycje, możesz nawet w temacie do tego stworzonym

viewtopic.php?f=40&t=1316

Zaproś na forum i konkursy znajomków i dalej samo się będzie kręcić.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: KMD »

arr pisze:tak ale thc rozdaje badziewne nasiona, lepiej mniejszą ilość ale za to wyższą jakość. Konkurs to musi być konkurs, dobrze pomyślany i z dobrymi nagrodami do wzięcia bo inaczej nie przyciągnie ludzi na stronę. Spójrzcie tylko na konkurencyjne fora. Tam co chwilę jakiś nowy ciekawy konkurs, na którym organizatorzy i sponsorzy nie oszczędzają. Czekam na wypowiedzi administracji i sponsorów.


Można spróbować z konkursem takim jak na forum xxx.

Ziarno lotek. Każdy z uczestników wybiera sobie dowolną liczbę (zakres należy wcześniej ustalić) i o danej godzinie w każdy dzień (załóżmy przez miesiąc) administratorzy / sponsorzy wybierają 1 z liczb, która zgarnia nagrodę. U nich nagrodą są 3 pestki feminizowane do wyboru: AK 470 Auto, Jamaican Haze Auto, Northern XXL Auto, Original Jack Auto, Skunk B52 Auto, White Monster Auto.

Inny konkurs może polegać na przedstawieniu opinii o danym sklepie sponsorującym to forum. Najciekawsze pomysły zostały by wynagrodzone. Tylko trzeb chęci, porozmawiać i przekonać sponsorów, a może poszukać nowych, bo z tego co widzę wszystko funduje thc-thc.pl :D

Ja przedstawiłem swoje pomysły, ewentualne mogę zaproponować jeszcze inne ciekawe konkursy, z którymi się spotkałem gdzie indziej lub wymyślić je sam.
THC-THC rozdaje najlepsze nagrody tutaj i na innych forach. Zwróć uwagę że w konkursach które on sponsoruje wszyscy coś dostają nawet ci no moim zdanie nie powinni nic dostać dostają od thc-thc nasiona regularne. A ci co zasłużyli na nagrody dostają zawsze po 3-5 nasion feminizowanych oraz filmy na DVD i gry na komputer PC. Więc nie pisz że thc rozdaje badziewne nasiona bo to nie prawda. Jest wręcz odwrotnie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
arr
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2013, 20:59

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: arr »

ja tam widziałem kilka i prawie wszędzie ten sam gatunek, dobra mało ważne, jeśli to prawda to zwracam honor.

Więc tak 1 propozycja to właśnie
Ziarno lotek (wszystko wyjaśnione wyżej) jeśli coś jest nie jasne to chętnie to zmienię.

Inne propozycja to:

* Konkurs polegał na tym, że codziennie o godzinie xxx (np 20;00) pierwsza osoba, która wpisze się w temacie (treść dowolna) wygrywa.
Liczyć się będzie godzina wysłania posta w nagłówku. Nagrody trzeba założyć z góry w 1 poście, ale od tego nie ja jestem.

* Nie wiem jakiś baner, reklama, zaproszenie, polecenie, opinia o sklepie thc-thc.pl

* Jakieś częste, ciekawe zagadki.
przykład: "oszacuj ile kosztowało xxx PLN,- zestaw podany poniżej, osoba która zgadnie lub będzie najbliżej dostaje (jakieś tam skromne nasionka).

* Napisz artykuł na xxx temat (wiadomo wszystko musiało by być sprawdzone, czy nie jest to zrobione na zasadzie kopiuj wklej).


Myślę, że administracja i sponsor/rzy wykażą się lekką kreatywnością też coś wymyślą. Widzę co dzieje się na innych forach jak takie konkursy przyciągają ludzi, a większa popularność forum=większa ilość sponsorów, przydało by się jeszcze kilku do pomocy thc-thc.pl. Nagrody nie muszą być jedynie w postaci nasion lecz np. nagrody pieniężne na wydanie w sklepie xxx.

TO SĄ MOJE PROPOZYCJE JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBAJĄ TO NAPISZ MI TO W PRZEJRZYSTY SPOSÓB A NIE HEJTUJĄC.
arr
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2013, 20:59

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: arr »

cicho głucho, wypowie się jakiś admin na propozycje powyżej, czy zerowe zainteresowanie konkursem?
elpolako27
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 63
Rejestracja: 06 lis 2013, 17:47

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: elpolako27 »

Slabe wydaja sie te konkursy..... kazdy jakis taki hmmmm jak by to okreslic....bez wykazywania sie. Logowanie o danej godzinie albo jakies lotki...... Jakis konkurs trzeba stworzyc zeby ludzi zachecic do czytania poglebiania wiedz itp. Wtedy te forum oparte bedzie na ludziach ktore wiedza o.c.b

Temat nr 1

Np. Nowatorskie metody oparte na scrog o wplyw na plon ....i Juz kazdy kombinuje czyta.....
Ja wlasnie przygotowuje cos takiego... zobaczymy co z tego wyjdzie...
To byl tylko przyklad...
Tematyka o marihuanie jest nieskonczona....
Nowe pomysly to powinno byc nagradzane a nie klikanie w lotka. Mysle ze zalezy ludzia na tym forum bardziej na jakosci a nie ilosci osob tutaj. Na haszyszu jest pelno wiary i co to wnosi... Nic stek belkot, jak czytalem niektore relacje to zastanawialem sie czy dobrze widze....

Mimo wszystko naleza sie dla kolegi [blant] za checi zmiany na lepsze...

[peace]

Tak wiec administratorze... kreatywnosci troche......
Jeśli wiesz, że nie wiesz, jesteś na właściwej drodze.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: KMD »

arr pisze:cicho głucho, wypowie się jakiś admin na propozycje powyżej, czy zerowe zainteresowanie konkursem?
Konkurs nowy niebawem będzie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
arr
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 12
Rejestracja: 13 wrz 2013, 20:59

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: arr »

ok KMD :D w sumie to elpolako27 dobrze mówi, takie ciekawostki, metody etc., o których nie mówi się tak często a przynajmniej się człowiek czegoś dowie :)
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: Może jakiś konkretny konkurs?

Post autor: RastaBoy »

Kreatywność to akurat dobre słowo [browar] . Nie łatwo wymyślić konkurs którego jeszcze nie było i oczywiście żeby przyciągał atrakcyjnością.
Zablokowany