Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihuana?

Konkursy z nagrodami i open seedy oraz darmowe nasiona marihuany.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihuana?

Post autor: KMD »

Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihuana?

Wypowiedz się w temacie na powyższe pytanie, wypowiedź musi być obszerna niczym referat poparta argumentami.
Wypowiedź musi być autorska zakaz kopiowania czego kolwiek z sieci.
Osoba która najlepiej opisze sytuację zgarnie nagrody, czyli:
Pestki 3szt Ak472 Automatic Feminizowane
oraz
Film Blu-ray: Hercules

Sponsorem konkursu jest sprawdzony sklep z nasionami marihuany https://thc-thc.com

pozdrawiam
Miłej zabawy!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
bandyta123PL
mini grower
mini grower
Posty: 472
Rejestracja: 30 sie 2014, 13:16

Re: Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihua

Post autor: bandyta123PL »

Ja to czekam na coś konkurs w innej kategorii [zadziorny] haha powodzenia [blant]
Pacierza i MARIJUANY nie odmawiam [zadziorny]
Awatar użytkownika
Ganja Sadownik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 21 paź 2014, 14:34

Re: Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihua

Post autor: Ganja Sadownik »

Kiedyś na pewno będziemy mieli legalną trawkę. Już w tej chwili w 80% krajów Unii Europejskiej mamy depenalizację czyli nie karze się za posiadanie na własny użytek oraz za uprawę kilku krzaków na własny użytek. Tak że Polska prędzej czy później będzie musiała zmienić prawo gdyż wszystko idzie w tym kierunku a prawo w UE moi być jednolite. Więc prędzej czy później nasi super rządzący dostaną batem od kogoś z UE i prawo będzie musiało być zmienione. W wielu dziedzinach życia UE daje dyrektywy taki rozkaz do zmiany prawa. I Polska chcąc czy nie chcąc musi je zmieniać.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihua

Post autor: osiol »

Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihuana?

Jeśli weźmiemy pod uwagę następne 5 lat to bez dwóch zdań możemy sobie tylko poważyć o trzymaniu ‘’skręta” w naszych dłoniach. Jako zwolennik legalizacji zmiana głowy naszego ukochanego rządu, zbytnio nie budzi wielkiego entuzjazmu dla mnie jak i dla większości osób. Nasza Mrs. Ewa Kopacz przez lata przymrużała oko na wszelkie próby dyskusji o marihuanie, choć sama „bździągwa” deklaruje się że jest obrończynią dóbr osobistych… przypomnę również słowa naszego „polskiego kaczora Donalda” – „Chcecie marihuany zmieńcie premiera” lecz to nie wystarczyło i jestem pewien że przez następne kilka lat sytuacja się nie zmieni. Jako była minister zdrowia Pani Premier to osoba z medycznym wykształceniem zapewne dostrzega plusy i minusy świętego kwiatu, tak tak minusy o których po krótce wspomnę później. Wypowiadam się w imieniu setek tysięcy pacjentów dla których właśnie ganja to ostatnia deska ratunku lub w gorszym przypadku środek uśmierzający ból w ostatnich chwila życia. Czy nie mam racji że to ciągłe wywijanie się od tego tematu wmawianie ludziom że marihuana to zło, to właśnie dlatego stare pokolenie wyrobiło sobie zdanie tj. „ćpuny , zera” itd..
Kolejną rzeczą to pieniądze które dla rządzących są najważniejsze niż dobro swoich obywateli. Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić jaki jest dochód ze sprzedaży produktów objętych akcyzą, ładnie oberwali by po tyłku gdyby popyt zmalał (być może w tym tkwi problem?). Dlaczego nie popatrzą na sąsiadów z UE jakie zyski przyniosła sprzedaż marihuany… dlatego że na zakazie marihuany bogacą się mafie i ich skorumpowani politycy, a zbyt mocne karanie za marihuanę w niczym nie pomaga, tylko powoduję że Pan X który wyszedł za posiadanie kradnie popełnia przestępstwa aby wyjść na prostą i zadłuża w tym całą swoją rodzinę. Zapewne mnóstwo uważa co to będzie gdy dojdzie do legalizacji, dzieci w szkole będą latać z blantami w łapie… po prostu krew mnie zalewa czytając takie wypowiedzi i myślę sobie „ to się zacznijcie interesować swoimi dziećmi”. Osobiście wolałbym spotkać wesołego pana z fifką w kieszeni niż jakiegoś menela z pustą butelką w łapie obawiając się że typek może Cię jebnąć nią w głowę
Pozwólcie że zwrócę się do p. Ewy (chyba za mocno się nastukałem ;p) mówiłaś że każdy jest wolny i ma swój rozum i nikomu nie masz zamiaru urządzać życia… proszę Cię !
użytkownicy marihuany – jest nas 2-3 miliony w dużej mierze wiedzą co robią. Prohibicja jest niczym innym jak właśnie wmawianie ludziom, jak mają żyć oraz wklepywanie do głowy bzdur nieszkodliwości oraz nieskuteczności marihuany. Najlepiej to kur.w. żyć w cieniu Tuska mieć wyjebane na ludzi i bogacić się z dnia na dzień. Panią Kopacz trzeba porwać po prostu i torturować … albo po prostu naprawdę poczuć prawdziwe cierpienie…
Jest tyle projektów w sejmie i dupa, przecież nie rządamy z góry pełnej legalizacji ale kraty za 0,5 g suszu to już lekka przesada.
Ogólnie rzecz mówiąc „Czy marihuana w ogóle będzie zalegalizowana” to tak będzie ale jeszcze sobie długo poczekamy. Ale my jako zwolennicy nie mamy na co czekać tylko walczyć z tym pieprzonym ciemnogrodem.


Good Bless
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Czy twoim zdaniem będzie w Polsce kiedyś legalna marihua

Post autor: KMD »

osiol zgarniasz nagrodę. Adres do wysyłki do mnie na PW.

Konkurs zamykam!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Zablokowany