Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Wszystko o oszustach i patologii w branży konopnej, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: KMD »

Ostatnio dostałem takiej rozkminy i się zastanawiam który sklep teraz jest największego oszusta wszech czasów ariela Pudło który miał między innymi stronę Ruderalis.pl
Typek ten miał kilka sklepów za każdym razem otwierał sklep robił sobie zajebistą reklamę na forach 2 lata wałów zamykał i następny sklep otwierał i tak w kółko. No i nie wierzę że z tego biznesu zrezygnował, na rynku pojawiło się sporo nowych sklepów i na bank któryś z nich jest jego. A forum haszysz jeszcze mu to ułatwia bo wystarczy otworzyć sklep umieścić link na sklepie do forum haszysz i już jest się w ich polecanym dziale SUPER! raj dla oszustów.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: ziolo1234 »

No tak forum haszysz to jedna wielka porażka , a co do oszusta to albo któryś z nowych sklepów jest jego albo ma już jakiegoś plana na otwarcie nowego . dlatego ja teraz kupuje u sprawdzonych nasiona
Awatar użytkownika
gibon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2012, 18:52

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: gibon »

Od zamknięcia jego ostatniego sklepu Ruderalis.pl http://www.growenter.com/viewtopic.php?f=43&t=151 minęło już sporo czasu na pewno już ma nowy albo ze dwa. Jakiś czas temu pojawiły się nowe dziwne sklepy reklamują się na forum haszysz i są tam w dziale polecane sklepy. Ja mam już swoje typy ale nie będę pisał na nikogo publicznie okaże się za jakiś czas jak wyjdzie że wyjebał w huj osób.

A dla wszystkich polecam sprawdzone stare sklepy z naszego działu http://www.growenter.com/viewforum.php?f=46 admin dobrze robi że nie dodaje tam żadnych innych nie będzie nigdy kompromitacji że forum poleciło złe sklepy.
Sn4Q
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2013, 19:47

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: Sn4Q »

To jest znany mega oszust z Dziwnowa. Jeździ białym BMW.

Dajcie adresy nowych sklepów a powiem Wam, które są jego poniważ go znam. Zresztą cała rodzina to oszuści.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: Arizona »

Podasz adres na PW. Zobaczę ile mam do niego kilometrów.
Na bank ma któryś ze sklepów albo otworzył na kogoś ze znajomych bo wie że jest już spalony.
Sn4Q
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2013, 19:47

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: Sn4Q »

Jeżeli firma jest na dziwnów, stuchowo itp. to jest jego.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: KMD »

Z tego co pamiętam to nigdy nie płacił podatków od swoich oszustw. Wszytko walił na prywatne konto.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
palto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 07 lis 2010, 9:37

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: palto »

Taki wyrafinowany oszust na pewno otworzył swój nowy sklep albo kilka na dane kogoś z rodziny a ten ktoś może być z każdej części polski. Więc każdy nowy sklep to może być wał ale okaże się po czasie jak poszkodowanych będzie sporo. Teraz pewnie przez te sklepy opycha pokarm dla papug a jak wszyscy się zorientują to za przelewy nic nie będzie wysyłał tak ja to miało miejsce we wcześniejszych oszukańczych procederach tego kanciarza.
Sn4Q
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2013, 19:47

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: Sn4Q »

Jak możecie to podajcie mi linki na pw. do tych nowych sklepów.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: Arizona »

Oto lista nowych sklepów które powstały na ten sezon i nie wiadomo czy to nie wał. Sklepy te są w dziale polecane sklepy forum haszysz ale żeby tam być wystarczy umieścić link do forum na stronie sklepu, więc taki dział to shit, bo sklep może być wałkiem a bez problemu znajdzie się w dziale polecane, dodatkowo właściciel sklepu naklepie sobie multi kont na forum i wystawia sobie sam komentarze. Stara metoda oszustów. Minie 2 lata zanim się okaże że to wał tak jak miało to miejsce przy sklepach Ariela Pudło.
weed-seeds.pl
GrubyLolek.pl
seedfarm.pl
wildseeds.pl
femaleseeds.pl
maszek.pl
gangesy.pl
Sn4Q
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2013, 19:47

Re: Jak myślicie co robi Ariel Pudło?

Post autor: Sn4Q »

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/miszofiko
Nowe konto tego pedała.
ODPOWIEDZ