Nasiona marihuany OLX oszuści

Wszystko o oszustach i patologii w branży konopnej, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.
Rysio-xD
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2018, 23:16

Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: Rysio-xD »

Uwaga na kupowanie nasion marihuany na aukcjach OLX, kupiłem i mnie oszukali. Gościu miał w opisie ogłoszenia i zapewnił że nasiona będą w oryginalnej paczce od producenta a dostałem je luzem w fiolce. Pisałem do niego to mnie zlał. Nie kupujcie nasion na takich aukcjach, szkoda waszej kasy.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: Arizona »

To że tak oszukują na takich aukcjach to jest jasne jak słońce. Ale inną kwestią jest czy kupowanie nasion na takich aukcjach jest bezpieczne, bo wiadomo że takie portale jak olx, allegro lekką ręką oddają dane takich klientów policji. Więc ja się zastanawiam kto mądry kupuje pestki w takich miejscach.
Awatar użytkownika
Zdzichu Palacz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2016, 16:23

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: Zdzichu Palacz »

Dokładnie, oszuści jedno a przypał drugie.
Awatar użytkownika
Porki
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 21 wrz 2018, 17:06

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: Porki »

No dobra, przypał z czego. Skoro taki sprzedawca z olx wyśle pokarm dla papug zamiast prawdziwych nasion? Więc nic z tego nie wyrośnie.
Awatar użytkownika
KUSH
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 59
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:40

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: KUSH »

Ale dane kupującego zostaną przekazane niebieskim. I osoba ta będzie u siebie w mieście pod obserwacją. Więc nawet jak się czegoś nauczy po tych zakupach i kupi w przyszłości nasiona w porządnym sklepie internetowym, to myślę że nici z sadzenia.
Awatar użytkownika
Wiejski Rolnik
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 36
Rejestracja: 23 sty 2016, 16:29

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: Wiejski Rolnik »

Ci co tam kupują sami dają się dymać i pchają się na własne życzenie w przypał.
Awatar użytkownika
ImLoveGreen
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 22
Rejestracja: 08 wrz 2010, 13:34

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: ImLoveGreen »

Tam zakładają aukcje czy też ogłoszenia sami oszuści i wysyłają hu* wie co. Wiedzą że jak kogoś oszukają to przecież ten ktoś nie pójdzie na policję. Więc robią wały i oszukują jak chcą, nie mają nic do stracenia. Oszukują zakładają nowe konto i znowu oszukują i tak w kółko.
Awatar użytkownika
Brzeszczot
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 135
Rejestracja: 20 sie 2010, 1:32

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: Brzeszczot »

Kiedy ludzie zrozumieją że nie kupuje się nasion na takich ogłoszeniach. Śmieszą mnie ogłoszenia z pestkami od niby producentów za 10zł, przecież to wałem na kilometr śmierdzi. Normalne jest że wyślą coś w stylu "karma dla papug ze sklepu zoologicznego".
Awatar użytkownika
SuperSkun
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2015, 16:41

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: SuperSkun »

Gimpbaza wyczaiła że można kupić nasiona konopi karmy dla papug 2kg za 2zł a że wyglądają identycznie jak konopi indyjskie to gonią na aukcjach w super ofertach:
Obrazek

A że nie można wysiewać nasion konopi indyjskich w Polsce to nikt nie jest w stanie im udowodnić oszustwa.
Wał doskonały!
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Nasiona marihuany OLX oszuści

Post autor: KMD »

Nik przy zdrowych zmysłach nie kupi takich nasion. Każdy kto choć trochę poczyta na temat marihuany-nasion etc. nie kupi takiego czegoś. Prawdziwe nasiona kupuje się w porządnych starych sklepach takich jak thc-thc. W przeciwieństwie do typów z aukcji, sklep musi dbać o reputację. Typ z aukcji olx, allegro.... nie musi martwić się o swoją reputację, robi wałka zamyka konto i otwiera następne. Tak że ludzie nie kupujcie tam nasion!
pozdrawiam
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ