Mój przepis na haszysz . ;)

Ciekawostki ze świata.
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Mój przepis na haszysz . ;)

Post autor: Lecter. »

Do zrobienia haszyszu potrzeba dużo całkowicie wysuszonych szczytów z żeńskiej rośliny, mogą zawierać nasiona. Wszystkie liście większe niż 2 cm trzeba usunąć i oddzielić pąki od pnia. Zebrane pąki, malutkie liście oraz nasiona trzeba rozgnieść na "pył" i najlepiej zrobić to przez sitko mające rozmiar oczka 0.5 mm. Można to powtórzyć z sitkiem o rozmiarze oczka 0.25 mm. Następnie należy umieścić cały towar w garnku i zalać alkoholem tak aby pokrył go całkowicie. Gotować trzeba przez około 3 godziny. Nie używaj otwartego ognia. Następnie trzeba odlać sam alkohol i można zalać ponownie nasz towar świeżym alkoholem na trzy godziny. Później dodać do siebie obydwa alkohole wraz z siekaną trawą, wymieszać i ponownie gotować aż do uzyskania substancji o konsystencji papki. Alkohol paruje. Następnie należy przenieść papkę do formy w której będziemy mogli przez 15 minut piec w piekarniku przy 350 stopniach Celsjusza. Jeśli po pieczeniu hasz jest nadal mokry należy pozostawić go do przeschnięcia.

Olej jest to ciekły ekstrakt materiału roślinnego lub żywicy otrzymany za pomocą rozpuszczalników organicznych, takich jak alkohol, benzyna czy eter naftowy. Postać płynna lepiej nadaje się do przemytu, gdyż w szczelnie zamkniętych butelkach nie może być wykryta nawet przez specjalnie tresowane psy. Rozcieńczony olej przyjmuje barwę zieloną lub brązową, zależnie od dojrzałości materiału roślinnego, z którego został otrzymany, a także charakteru rozpuszczalnika. Często nasącza się tytoń papierosowy dwoma lub trzema kroplami oleju haszyszowego i w ten sposób używanie wygląda "legalnie". Nie ma dwóch identycznych próbek preparatów narkotycznych otrzymywanych z konopi: otrzymuje się je z różnego materiału roślinnego, przerabia różnymi metodami, wzbogaca i zagęszcza przy użyciu różnych technik. Zawiera 15%-30% THC.

Posiekana , podgrzana i sprasowywana konopia wypuszcza olej. Jest prawie jak smoła, bardzo lepki, gęsty i czarny. Może bardzo brudzić.
Używanie: jednym ze sposobów na palenie oleju jest naniesienie na nie palną folię odpowiedniej ilości oleju. Następnie od spodu podgrzewamy płomieniem (np. z zapalniczki) miejsce w którym znajduje się olej. Od góry należy wdychać wydobywający się dym przez szklaną lufkę lub inną odpowiednią rurkę. Można palić również innymi sposobami np. nasączając inną marihuanę lub nawet papierosy.




p.s zawsze się nim posługuje ; )
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Mój przepis na haszysz . ;)

Post autor: Punky »

Jak dla mnie jest to najgorsza metoda. Szczyty można spalić, a hasz wole robić z łodyg i liści.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Mój przepis na haszysz . ;)

Post autor: johny »

z ilu krzaków tych lisci potrzeba i łodyg mniej wiecej?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Mój przepis na haszysz . ;)

Post autor: Punky »

Z ok 35g suszu łodyg i liści wyjdzie Ci ze 2g haszyszu jak robisz ręcznie. Jak masz wytrząsarkę to więcej.
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Mój przepis na haszysz . ;)

Post autor: johny »

aha to na nastepny rok bede robił.Z 5 krzaków zbiore łodygi i liscie i bede robił hasz..;]
ODPOWIEDZ