produkcja nasion feminizowanych

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

nie wiem czy temat jest już na ty forum ale jeśli nie to chciałbym byście tu wpisywali wasze przepisy na bazy sts(ile azotanu i tiosiarczanu)do zhermienia np.jednej gałązki lub szczytu,po jakim czasie zauważyliście efekty ile około nasion wyprodukowaliście waszym sposobem,fotka zapylonego jednego szczytu mile widziana podczas gdy reszta kfitnie..wszystko co związane z tematem produkcji fem,wasze krosy itp..
viewtopic.php?f=53&t=1286
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

widzę brak aktywności w temacie,czy nikt z was nie robi własnych fem i wszyscy kupujecie zawsze nasiona w sklepach?przecież sami możecie je sobie zrobić..dziwne że temat bez odzewu [pardon]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Punky »

produkowanie nasion fem nie jest takie proste jak się wydaje. nie wystarczy spryskać kobiecej rośliny STS. chyba że chcemy mieć armię herm...
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

możesz rozwinąć wypowiedz..dlaczego herm?nawet jeśli urzyję mocnej bazy i zhermię całą roślinę?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Punky »

Nasiona fem robi się na indoorze (to podstawa). Wysadzając roślinę nie masz pewności czy ona jest 100% kobietą, czy nie ma w genach herm. Dlatego rośliny testuje się fotoperiodem. Robienie kolejnych nasion z rośliny fem, grozi dużym odsetkiem herm!
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

ale jak mam 100%panienkę ze sprawdzonych wcześniej nasion bez śladu hermienia wysadzoną na out przy stałym fp..?to nie zrobię dobrych fem na zewnątrz?
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

zhermiłem ostatnio na oucie w całości bo użyłem czystej bazy sts na stożek wzrostu NL-RQS i zapyliłem rosnące w pobliżu ak47-RQS,nanuki i skuny-wait label,wyprodukowałem pestki i to będą hermy?
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

ludzie włączajcie się do dyskusji bo ten temat to podstawa dla każdego ganja farmera:)chyba że tu sama amatorszczyzna siedzi:)bez urazy:)Ciekaw jestem waszych rad i opini,drążę temat ku naszemu wspónemu dobru..mam zamiar zrobić dobre ziarna i rozdawać ludziom za free.
taS

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: taS »

Ja się nie wypowiadam na ten temat bo nigdy tego nie robiłem ,więc nie wiem o co kaman stary ;)
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Nico »

Także się nie wypowiem, bo nie mam ani możliwości ani warunków do eksperymentów. A za mało jeszcze wiem aby w tym temacie jakiejkolwiek rady udzielać.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Punky »

nie koniecznie że będą ale będzie wysokie prawdopodobieństwo. Jesli wytestujesz ja na in to na out mozna.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

zrobię os i ludzie przeprowadzą fotorelację,skoro producent np.RQS pisze że na 1000sz danej odmiany nie było żadnej hermy a ja przy stałym fp12na12 potraktuję je stsem i zrobię pestki np.s1 to raczej nic nie wpływa na to żeby się hermiły bo ich genetyka była stabilna od kilku pokoleń s1 i f1..?
/admin - cenzura, konkurencyjne forum/
temat ma tyle wątków że nie mam na tyle czasu by to wszystko przeczytać dlatego szukam pomocy od doświadczonych..
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Punky »

Producent nie produkuje nasion fem z nasion które także były fem.

Na haszu podany jest amatorski sposób. Jeśli chcesz zrobić to profesionalnie to wymaga to dużo więcej pracy.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: KMD »

I warunków! w pl nikt nie zrobił i nie zrobi dobrych nasion póki jest takie prawo.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Punky »

KMD pisze:I warunków! w pl nikt nie zrobił i nie zrobi dobrych nasion póki jest takie prawo.
fakt. Polacy robią ale za granicą.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: KMD »

Tylko tak piszą że za granicą a tak naprawdę ci Polacy co robią nasiona nie będę tutaj pisał kto! klepią nasiona w pl
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: Punky »

KMD pisze:Tylko tak piszą że za granicą a tak naprawdę ci Polacy co robią nasiona nie będę tutaj pisał kto! klepią nasiona w pl
to też zależy kto. parę osób w PL, ale znam 2 osoby godne polecenia i one akurat za granicą.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

każdy kto biega w temacie wie o kogo chodzi np.virusseeds i kilku innych ale jak to u nas zrobić tak jak trzeba.?powiedzmy że mam warunki nie potrzebuję tego robić na skalę przemysłową tylko dla siebie..
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: KMD »

np. Dutch passion jak tworzy nową odmianę to robią selekcję na minimum 1000 krzaków u nas jest to nie realne.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: produkcja nasion feminizowanych

Post autor: 1nielegal »

no tak tu masz100%racji,od razu wiedzą jaki %hermienia na1000sztuk ale to renomowana duża firma choć ludzie i tak narzekają na ich ziarna,ja od nich biorę pasiony i nigdy nie żałuję..ale wracając do tematu.?nawet gdy trafią mi się hermy i wytępię je od początku zostaną jakieś zdrowe dziewczyny..
jak rozmajić bazę tego stsa bo podobno wystarczą śladowe ilości a ja nie widziałem efektu w1:3,a jak dałem krople czystej bazy to całą roślinę zhermiło..chciałbym mieć pestki tylko na1gałęzi a reszte topy,.
ODPOWIEDZ