TOPA

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
taS

TOPA

Post autor: taS »

Siema

Mam prośbę aby ktoś dał foto ze swojej uprawy przy ścince , mianowicie chodzi mi o to aby widzieć mniej więcej jak ta topa wygląda już w takiej gotowej fazie bo jak na moje gusta to z moich co ścinałem miały za dużo włosków... Jeżeli ktoś posiada aktualne bądź nawet stare foto takiego o to obrazu to bd wdzięczny za dodanie w tym temacie ;)

Pozdroooo ! [trawka]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: TOPA

Post autor: Punky »

Jakie włoski o co Ci chodzi? O trymowanie?

Trymowanie polega na wycinaniu liści. Im ich mniej tym lepszy smak oraz moc, lecz mniejsza masa.
taS

Re: TOPA

Post autor: taS »

Te które wychodzą na początku kwitnienia ... Chodzi mi o to aby wiedzieć jak np szczyt ma wyglądać gdy już jest dojrzały do ścięcia [usmiech]
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: TOPA

Post autor: 1nielegal »

nie patrz na włoski(perflowery)tylko tryhomy(przezroczyste kuleczki w pierwszej fazie dojrzewania,potem są mleczne w zaawansowane j są już pełne THC a jak są bursztynowe to ostatnia faza a możesz ścinać przy mlecznych,zależy jak mocne działanie cię interesuje..nie zobaczysz tego dobrze gołym okiem,urzyj lupy lub aparatu fotograficznego,czasem nawet gołym okiem widać że jest oszroniona na brązowo..
taS

Re: TOPA

Post autor: taS »

Byłem w castorami to tam nawet nie mają lupy hahaha żal mi wgl ich ... Ok dzięki za info ;) Ale przyda się teraz dopiero chyba za 3 miesiące ;P
ODPOWIEDZ