Jakiś dziwny spam !

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Jakiś dziwny spam !

Post autor: Niekwestionowany »

Siema ... KMD zauważyłeś że jak teraz wchodzisz na jakiś temat na forum albo na wiadomości prywatne to zanim mi się one otworzą to wyskakuje mi po kilka stronek z jakimiś reklamami ;/ Wygląda mi to na jakiś dziwny spam ... Proszę o usunięcie usterki ... No chyba że tylko ja tak mam ... Teraz nie umiałem wejść na wiadomości bo co klikłem to strona jak by się zwieszała a po chwili szereg dziwnych reklam ...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: KMD »

Ja nic takiego nie zauważyłem. A to ci się wyświetla tylko jak wchodzisz na nasze forum czy ogólnie w internecie. Może ci się jakieś syfy zainstalowały na komputerze.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: maaaaaati6 »

oczywiscie ze tak :) niekwestionowany

Kod: Zaznacz cały

http://www.combofix.pl/Instrukcja.aspx
tu masz instrukcjie a tu link do pobrania

Kod: Zaznacz cały

http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/
.... zrob to i masz spokoj z kompem ... dzisiejsze antywirusy sa beznadziejnie bezradne woboec nowych infekcji i sa dla amatorow [blant] ... a taki program to poprostu profesjonalny sprzet ze sie tak wypowiem .... moze pomoc tez przeinstalowanie przegladarki ale to tylko chwilowe rozwiazanie taka walka z wiatrakami [jedi]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: Niekwestionowany »

Tylko jak wchodzę na forum ... Każdy temat jak nie nacisnę to muszę czekać chwilę a zamiast otworzyć mi się dany temat to leci szereg reklam i innych ciulstw ;/ No spoko Mati zobaczę te twoje linki czy coś pomogą...
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: maaaaaati6 »

czaje to przekierowywania sa .. ja kiedys jak wlaczalem onet albo inna wyszukiwarke to mialem 23 okna odrazu otwarte z animacjiami i tym podobne (az komp mi sie trolowal ) [rasta] cos napewno poradzi ..
PS ten program dziala np tez na tego wir co sie strona otwiera "Uwaga POlicjia wykrylismy piracka wersje Win " i zeby odblokowac trzeba zrobic przelew na podane konto ... glosno swego czasu o nim bylo
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: Niekwestionowany »

Ten Combofix blokuje mi mój antywirus bo wykrywa wirusa ;/ A reklamy i inne duperele dalej się otwierają ale tylko na forum ... Wszędzie indziej jest ok ...
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: maaaaaati6 »

stary wyslalem Ci link z instrukcjia xD tam jest napisane ze trzeba wylaczyc antywirusa i zapore systemowa i zeby zadne okna nie byly pootwierane ;) naprawde pomoze tak sadze ... [blant]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: Nico »

Jakiego antywirusa używasz ? W tandemie z zaporą? Dawno go uaktualniałeś?
Swoją drogą wywal cooki z przeglądarki i też ją uaktualnij aby dziur nie miała. I nie łaź po jakiś konopnych forach bo to samo zło [brzydki] [szydzi]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: Niekwestionowany »

Sprawa rozwiązana ;) A Antywirus to AVG ;) Działą bez zarzutu ...
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: maaaaaati6 »

tylko co najgorsze wszystkie te antki zajebi..cie obciazaja kompa ... ale najwazniejsze ze dziala ...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: KMD »

Przeinstaluj sobie najlepiej Windowsa. Co jakiś czas trzeba to robić.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: Niekwestionowany »

KMD właśnie to zrobiłem :P Jest gitarka ;) pozdrooo [blant]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: maaaaaati6 »

niestety trzeba ale to smutne ze w tym wieku i przy takiej technologi nie potrafia zrobic stabilnego systemu dlugotrwalego ... chyba ze robia to specjalnie zeby wyciagnac kase z napraw albo nowych ... tak jak z elektronika ktora sie psuje zaraz po skonczeniu okresu gwarancji ...
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: Niekwestionowany »

Wie ktoś jak usunąć partycję która sama od siebie powstała po formacie a nie można jej usunąć w dziale zarządzania dyskami ? Wyskakuje mi że nie można usunąć aktywnej partycji ;/ Dyska ma 100mb i jest mi zbędny ... Ktoś coś ?
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Jakiś dziwny spam !

Post autor: maaaaaati6 »

a przypadkiem to nie jest jakas systemowka ?? do zmian i usuwania per to taki program jest o nazwie "Partycja Magic" moze nim Ci sie uda ...
ODPOWIEDZ