potrzebuje pomocy z tym co wyrosło

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
gustawck
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2018, 10:02

potrzebuje pomocy z tym co wyrosło

Post autor: gustawck »

siema. jestem totalnie nowy i po raz pierwszy kupiłem na oglaszamy24 nasiona - miało z tego wyrosnąć dużo dobrego palenia a prawdopodobnie zostałem oszukany bo to co wyrosło nie przypomina tego czym miało być. chciałbym wysłać komuś zdjęcie żeby upewnić się czy zostałem oszukany. Jeśli ktoś chce mi pomóc to proszę o jakiś adres email czy inną formę kontaktu - nie wstawie zdjęcia na forum bo jeżeli zostałem oszukany to nie chce się "chwalić" swoją pomyłką na szeroką skalę... z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: potrzebuje pomocy z tym co wyrosło

Post autor: KMD »

Zdjęcie możesz wrzucić tutaj https://www.upload.growenter.pl ale nawet bez zdjęcia każdy Ci powie że zostałeś oszukany. Nie kupuje się nasion na portalach typu ogłoszenia24, olx, allegro.... sprzedają tam pokarm dla papug. Wiec nawet jak by twoje rośliny wyglądały jak marihuana to i tak nic by nie klepały. A skoro piszesz że nawet nie wyglądają to zostałeś oszukany bardzo perfidnie. Oszuści z tego typu portali mogą Ci wcisnąć wszystko nawet ziarna pszenicy, bo wiedzą że im nie udowodnisz oszustwa i nawet nie pójdziesz na policję. Bo przecież nie powiesz "posadziłem marihuanę i mi wyrosło coś innego". Tak że następnym razem kupuj nasiona marihuany w renomowanych, profesjonalnych sklepach takich jak thc-thc.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: potrzebuje pomocy z tym co wyrosło

Post autor: Arizona »

Jedną rzeczą jest, że aukcje typu różne ogłoszenia, allegro, ole.... to teren oszustów sprzedających po 10zł od sztuki karmę dla papug, gdzie kilogram tego czegoś w sklepie zoologicznym kosztuje 2zł. Przestępstwa nikt nie zgłosi bo karma dla papug jak i konopie indyjskie wyglądają tak samo. A nikt nie pójdzie na policję i nie powie że "nie wyrosła mi z tego marihuana bo nic nie kopie". Więc oszukują tam do woli i bez obaw.
Druga sprawa, że takie allegro na wniosek policji udostępni dane kupującego nasiona marihuany, powołując się na podejrzenie popełnienie przestępstwa, wysiania tych że nasion. Raczej tego typu portale dobrze współpracują z policją.
Dlatego sorry kolego, ale trzeba być idiotą żeby kupować nasiona na ogłoszenia24, allegro, olx....
ODPOWIEDZ