Uprawa

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
grzesiek290
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2011, 20:49

Uprawa

Post autor: grzesiek290 »

Witam. Jestem 14-letnim gimnazjalista z małej miejscowości. Mam zamiar zaradzić sobie konopie. Chciałbym was, doświadczonych jak mniemam ludzi w tych sprawach poprosić o dobre rady. Dosyć dużo o tym czytałem. Chodzi mi o hodowlę indoor. Chce to zrobić w sposób skuteczny aczkolwiek tani. O ile jest to możliwe ponieważ nie mam stałego kieszonkowego ani pensji więc nie mam za dużo pieniędzy. Nasionka mam już na oku. Sprzedaje je mój zaufany sąsiad więc nie ma problemu. Interesuje mnie też to ile powinienem kupić tych ziarenek. Chce wychodować roślinę nie do handlu lecz bardziej do własnego użytkowania więc raczej chce jedną. Ile więc nasion? Cena ich wynosi 10zł/sztuka. Proszę o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Uprawa

Post autor: Punky »

Po 1 primo roślin się nie hoduje.
Po 2 polecam przeczytać regulamin.

Teraz do rzeczy. Zanim kupisz nasiona musisz ogarnąć BOXa. Jak to zrobić znajdziesz na forum. Jeżeli nie masz wystarczająco kasy to się nawet nie zabieraj za to.
Co do nasion, to odpuść sobie sąsiada bo Ci jeszcze gówno wciśnie i będziesz płakał. Kup tu http://www.thc-thc.com

PS: Chcesz uzbierać parę groszy? Polecam

Kod: Zaznacz cały

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=479649
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Re: Uprawa

Post autor: Lecter. »

grzesiek290 pisze:Witam. Jestem 14-letnim gimnazjalista z małej miejscowości. Mam zamiar zaradzić sobie konopie. Chciałbym was, doświadczonych jak mniemam ludzi w tych sprawach poprosić o dobre rady. Dosyć dużo o tym czytałem. Chodzi mi o hodowlę indoor. Chce to zrobić w sposób skuteczny aczkolwiek tani. O ile jest to możliwe ponieważ nie mam stałego kieszonkowego ani pensji więc nie mam za dużo pieniędzy. Nasionka mam już na oku. Sprzedaje je mój zaufany sąsiad więc nie ma problemu. Interesuje mnie też to ile powinienem kupić tych ziarenek. Chce wychodować roślinę nie do handlu lecz bardziej do własnego użytkowania więc raczej chce jedną. Ile więc nasion? Cena ich wynosi 10zł/sztuka. Proszę o szybką odpowiedź.

nie kupuj u niego nasion , bo to napewno nie femi .

po 2 nie musisz oswiadczac ile masz lat to nie podanie o prace .
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Uprawa

Post autor: Arizona »

Dokładnie nie kupuj pestek od kolegów bo na 100% wała ci zrobią i kupisz pokarm dla papug.
Pestki kupuj tylko w sprawdzonych sklepach, profesjonalnie zajmujących się tym firmach takich jak http://www.thc-thc.com
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Uprawa

Post autor: kanibal1910 »

Czternastoletni kolego to nie jest takie tanie jak myślisz, nasionka może CI wcisnąć jakie tylko się da występuje ono w jedzeniu dla papug (nimf) tam tych nasion masz od groma.
Po drugie musisz wydać dość dużo pieniędzy na boksa mam na myśli światło (np. świetlówki) bo nie opłaca Ci się kupować jakichkolwiek większych lamp na jedną roślinkę zresztą nie wiadomo czy Ci to wyjdzie. Ja codziennie dużo czytam na stronach o uprawie około. 5-6 miechów dzień w dzień po 5-7 godzin i nadal uważam że mało wiem. Na uprawę wyliczam że musiał byś wydać około 150-180zł samo przyszykowanie boxa do uprawy trochę kosztuje i to na własną rękę bo nie proponuje Ci kupować gotowego boxa wiem co mówię bo w Twoim wieku byłem bardzo rozrzutny i zawsze chciałem iść na łatwiznę, a po trzecie miał byś ładnie przechlapane u rodziców jeśli by się o tym dowiedzieli bo gdy roślina zbliża się do okresu kwitnięcia zaczyna wydawać z siebie bardzo intensywny aromat i będzie Ci waliło w całym mieszkaniu więc Ja Ci odradzam za zabieranie się do tego:)
Awatar użytkownika
johny
super grower
super grower
Posty: 1837
Rejestracja: 31 mar 2011, 14:35

Re: Uprawa

Post autor: johny »

moze zrobic pc boxa pare swietlówek wentyl od kompa i da rade .
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Uprawa

Post autor: kanibal1910 »

Jestem pewien że jeśli jego rodzice by się dowiedzieli że prowadzi uprawę to nie byli by zadowoleni on ma dopiero 14 lat :)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Uprawa

Post autor: Punky »

W tym wieku się zaczynało :D
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Uprawa

Post autor: kanibal1910 »

Heh w niektórych przypadkach na pewno ale zdarza się to na prawdę rzadko, w sumie to taki małolat nie bd oskarżony i nie pójdzie do więzienia chyba że wróci to do niego jak skończy pełnoletniość bywają takie przypadki gdzie wyrok zostaje zawieszony do czasu pełnoletności każdy wie jak Polskie prawo jest zajebane. Niestety i co tu robić :/
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Uprawa

Post autor: Punky »

Jak się dobrze uczy to tylko kuratora dostanie.
Awatar użytkownika
kanibal1910
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 219
Rejestracja: 13 gru 2011, 14:33

Re: Uprawa

Post autor: kanibal1910 »

Dokładnie, więc jaki z tego morał? :D Jesteś małolat, ucz się dobrze, uprawiaj konopie, a dostaniesz tylko kuratora gdy Cię złapią. Nie ma nic do stracenia. Jestem ciekawy jaka jest kara za jedno drzewko, a np za 3-5 drzewek. Czy kara różni się bo wiadomo że na masową skale to dostają wyroki oporowe.
ODPOWIEDZ