Zmiana płci z mężczyzny na kobitke :)

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
Skiera
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 21
Rejestracja: 29 sty 2012, 9:32

Zmiana płci z mężczyzny na kobitke :)

Post autor: Skiera »

Kiedy płeć męską pokazuje więcej niż połowa krzaczków w boksie, trzeba wybierać: czy marnować cenny czas na kiełkowanie nowych nasion, lub tracić czas na klonowanie kobiet, lub wywalać menów z boxa i nie wykorzystywać powierzchnie w 100%...Lecz jak się okazało jest czwarta opcja, przeszczepić kobietę na pień mężczyzny. I po 7-10 dniach otrzymać na miejscu panów, pełny box kobiet? Z mocnym systemem korzeni. Więc udało mi się to za pierwszym razem, i na jednym pniu zadomowiło 3 z 6 klonów, przy tym 2 mocno wyprzedzają ostatni w rozwoju. I na drugim pniu 4 z 6, lecz są bardzo opóźnione w porównaniu do pierwszego pnia.


Jak był robiony ten zabieg:

Potrzebujemy: żyletka, woda z miodem (w stosunki 1/3 szklanki wody na 1/3 małej łyżki miodu), kawałki folii spożywczej(takiej w którą kanapki pakujemy), taśma klejąca (lub klejąca taśma aluminiowa).

1. Męską roślinę należy przygotować następująco: usunąć jajca(jeżeli są), usunąć pędy, gałązki szkieletowe usunąć dowolnie, ZOSTAW liście wiatrakowy by roślina pozostała przy życiu. Gałązki szkieletowe wychodzące z męskiego pnia należy nadciąć wzdłuż pionowej osi.
2. Naciąć potrzebną ilość klonów kobiet, mniej więcej dopasowanych grubością do gałązek mena i włożyć je do wody z miodem (lub zwykłej wody).
3. Klony przygotować następująco: oberwać wszystkie liście oprócz ostatnie pary na szczecie.
4. Proces polegał na tym że kobiety były włożone w rozszczepione gałązki mężczyzny. Końcówka klona była ścięta po obu stronach pod kątem, i mocno wcisnąłem je w gałąź mena, a miejsce styku owinąłem folią i taśmą. Potem cały pień spryskałem i przykryłem torebką foliową.
5. W ciągu tygodnia ściągamy torebkę i pryskamy roślinę.
Po upływie jednego dnia po „zabiegu” klony mogą być oklapnięte, ale nie martw się jeśli nie uschły to jeszcze jest szansa.
Tetra Hydro Cannabinol
Awatar użytkownika
kactaz
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 60
Rejestracja: 01 sty 2012, 21:36

Re: Zmiana płci z mężczyzny na kobitke :)

Post autor: kactaz »

Niesłysząłem nigdy o tym. trzeba będzie spróbować [uprawia]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Zmiana płci z mężczyzny na kobitke :)

Post autor: Punky »

Mnie się wydaje że tym sposobem nie następuje całkowita rewersja płci, tylko robi się z faceta hermę.
taS

Re: Zmiana płci z mężczyzny na kobitke :)

Post autor: taS »

Wgl dziwne to trochę ... Jak to wgl godzi się potem genowo ?
Zdjęcia by wiele wyjaśniły ;)
ODPOWIEDZ