O Żydach

Dowcipy i kawały.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

O Żydach

Post autor: osiol »

Lata 90te XX w. Jedzie autobus pełen Żydów na wycieczkę do Oświęcimia, zwiedzać obóz zagłady. Niestety po drodze, w jakiejś wiosce zepsuł się autobus. Kierowca wysiada, zagląda do silnika itd., ale autobus nie chce ruszyć. Nagle przechodzi jakiś mieszkaniec wioski, więc kierowca do niego: - Przepraszam bardzo, potrzebuję pomocy, autobus się zespół, a jamuszę Żydów do Oświęcimia dowieść. - Bardzo chciałbym panu pomóc, ale ja mam tylkotaki mały piec kaflowy...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: O Żydach

Post autor: KMD »

Z jednej strony tragiczne a z drugiej strony śmieszne. Kiedy hitlerowcy mordowali żydów i przez Polskę szły specjalne szwadrony do mordowania żydów to często Polacy z jednej wioski wskazywali sąsiada że jest żydem a później oglądali jak Niemcy pakowali takiemu żydowi kulkę w tył głowy i zakopywali w dole. Kiedyś w Polskich wsiach było pełno Żydów których nawet sami Polacy zabijali i zajmowali ich domy bo Niemcy dawali im takie przyzwolenie, o tym się teraz nie mówi. Film "Pokłosie" bardzo dobry film, pokazuje prawdę na przykładzie jednej z wiosek jak było na prawdę.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Mój dziadek ma już trochę lat i opowiadał mi co o wojnie itd. Mieszka obecnie tam gdzie mieszkał w czasie WŚ i to nie sciema tam zabijali za byle co żydzi to chowali się w piwnicach stodolach aby przeżyć ... Aż lezka się w oku :-( kręci
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: O Żydach

Post autor: KMD »

Niestety tacy ludzi jak twój dziadek naoczni świadkowi odchodzą już powoli z tego świata. A dużo jest prawdy które oni zabierają ze sobą. Chętnie bym posłuchał co ci dziadek opowiadał. Może napisał byś coś ciekawego.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Napisze tylko pójdę do niego aby mi opowiedział to jeszcze raz :-o
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Rozmawiałem troszkę z moim ukochanym dziadziusiem trochę go nie mogłem zrozumieć ale jakoś dałem radę :-P

Więc tak podczas drugieg Wojny Światowej mój dziadek miał 12 troszkę staruszek z niego ale naprawdę dobrze sie trzyma. Opowiadał mi jakie tam życie było ciężkie ludzie nie mieli gospodarstw ciężko było o chleb itp. Teraz troszkę coś o szwabach mówił jak raz przyszli ubrani na czarno z bronią na ramieniu i coś gadali mówił że się mocno wtesy przestraszył. Pytałem się go czy czy nie widział jak się strzelali powiedział mi że u nich naszczescie było spokojnie. Kurcze jak ją się cieszę że nie musiałem żyć w tamtych czasach szkoda mi tych wszystkich ludzi którzy zginęli w okrutny sposób w celach naukowych itd. Ale Adolf chyba miał jakiś powód że tak nie nawidzil żydów co wy na to ?
Awatar użytkownika
Zielarzyk15
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 09 lip 2013, 17:24
Lokalizacja: Spot

Re: O Żydach

Post autor: Zielarzyk15 »

No on uważał ze tylko jego rasa (Niemcy) są najlepsi i resztę trzeba tępić . A śmieszne jest to ze sam miał żydowskie korzenie . Jakby trochę zajaral to od razu by się uspokoił [peace]
"Im więcej ludzi pali zioło , tym bardziej Babilon upada."
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Ja słyszałem że jego matka była żydówka jak był mały zostawiła go i to chyba było przyczyną czego miał takie wrogie nastawienie do nich mówiąc łagodnie :-(
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Żydów nienawidziła połowa świata. Zresztą tak jest do dziś tylko powody się nieco zmieniły. Stalin także ich nie oszczędzał.
Powodów było wiele ale głównym pieniądze. Większość od nich pożyczała lub sprzedawała im co się dało a oni wykupowali kolejno kamienice, firmy itd.
Ci co ich chowali w czasie wojny robili to w znakomitej większości za złoto i pieniądze. A jak kasy zaczynało brakować to wydawali ich w ręce Niemców.
Skoro połowa wsi musiała iść pożyczać pieniądze do Żyda a druga część mu sprzedawała nawet domowe sprzęty za grosze to jak myślicie jakie uczucia do nich żywili ? Fakt że Żydzi, powiedzmy wprost bogacili się na ludzkiej krzywdzie wcale nie pomógł.

Co do samego Hitlera to hipotez jest wiele. Ale weźcie pod uwagę, że Hitler doszedł do władzy w latach wielkiego kryzysu na ideach populistycznych. A kto miał najwięcej pieniędzy? Żydzi. Tak więc wskazanie przez kogo żyje się źle było proste. Ludzie się jednoczyli mając kogo obwiniać za soją biedę. Ponadto eksterminacja Żydów przynosiła Niemcom spore majątki i finansowała ich poczynania. Więc jego osobiste przesłanki co najwyżej pomogły w skierowaniu powszechnej nienawiści.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Ten temat chyba warto przenieść bo z humorem to już dawno się rozminął.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

tak czy inaczej Hitler jest najbardziej potępioną osobą na świecie



edit: Może źle to napisałem ze caly świat bo co mają dogadania kraje afrykańskie -,- a tak na marginesie jeśli chodzi o jego kraj i i panowanie dbał o swój naród bardzo dobrze w porównaniu z tym co sie u nas wyrabia. Adolfek szanował Polske gdybyśmy zawarli pokój w 39 kto wie może zyło by nam sie lepiej ...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: O Żydach

Post autor: KMD »

Gdyby Amerykanie dotarli dalej to by się nam żyło lepiej ale niestety trafiliśmy do bloku komunistycznego.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

To nawet nie tak, że gdyby Amerykanie dotarli dalej, bo Amerykanie dotarli dalej i się wycofali. Gdyby Amerykanie posłuchali Pattona i zaatakowali Stalina świat wyglądałby zupełnie inaczej. Nie było by zimnej wojny i tego co się działo później. Rosja była wyniszczona wojną i polegała w dużej mierze na dostawach od sojuszników. Ale Roosevelt był już wówczas poważnie chory i zmęczony a Churchill wiecznie pijany więc woleli zakończyć tę wojnę jak najszybciej nie dostrzegając zagrożenia ze strony Stalina.
Awatar użytkownika
RastaBoy
super grower
super grower
Posty: 648
Rejestracja: 05 sie 2011, 12:35

Re: O Żydach

Post autor: RastaBoy »

Nie popieram tego że wymyślają kawały o żydach.Wiecie ilu ich zginęło w męczarniach o których nie macie zielonego pojęcia.Ale jeżeli wam się to podoba to życzę dużo polewki.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

RastaBoy pisze:Nie popieram tego że wymyślają kawały o żydach.Wiecie ilu ich zginęło w męczarniach o których nie macie zielonego pojęcia.Ale jeżeli wam się to podoba to życzę dużo polewki.
Ja też nie nie śmieje się z ludzi którzy zostali zamordowani w okrutny sposób przez Hitlera patrząc na zdjęcia i filmy jak wyglądali żydzi w tamtych czasach masakra...
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Amerykanie wycofali się bo myslali że wojna okaże się o wiele łatwiejsza ale mylili sie
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Nie tylko Żydzi ginęli. Tak samo eksterminowano Polaków, Cyganów, Słowian itd. Stalin eksterminował wszystkich bez rozróżnienia. Ilu Polaków czy nawet Niemców zginęło w łagrach czy z rąk NKWD?

Pamiętajcie że Stalin zabił na różne sposoby dużo więcej ludzi niż Hitler !!!

A ponieważ historię piszą zwycięzcy nikt nigdy nie napisał ile niewinnych ludzi zabiły alianckie naloty dywanowe. I to nie tylko Niemców ale we Francji także takie naloty były. Ile kobiet zgwałcili amerykańscy i radzieccy żołnierze? Tych danych nikt nie podał bo wszak o zwycięzcach źle się nie pisze.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Pleciesz Hitler zabijał wszystko co stanęło mu na drodze fakt faktem Stalin również był skurwysynem [zadziorny]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

To teraz oceń Roosevelta w świetle zrzucenia dwóch atomówek na cywilne miasta. [zadziorny]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Jak dla mnie jeden z najlepszych preydentów USA w XX w, prowadził dobrą polityke dla swojego kraju nie tak jak u nas. Byl bardzo mądrym człowiekiem myśle że w kilku sprawach (nie mówie o wszystkich) gdyby posluchal Churchilla było by lepiej.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Guzik tam najlepszy. Spieprzył sprawę w negocjacjach i oddał komunistom kawał europy. O swój kraj też średnio zadbał. A jeżeli jesteś innego zdania to jednak poproszę o konkretne przykłady. Jest taki cool bo pomógł wygrać wojnę i nic więcej.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Nico pisze:Jest taki cool bo pomógł wygrać wojnę i nic więcej.
I to nie jest twoim zdaniem duzy argument gdyby nie on wiem co by było dalej.
Wprowadził nowa umowę socjalną, która pomogła wyjść z dziury ekonomicznej która była w czasie wojny ogromna.Roosevelta i Churchilla podpisali Karte Aliancko która mówiła że każdy obywatel zobowiazany jest podniesc oręż w obronie wolnosci.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Jadąc po kolei. Ok pomógł stanom wyjść z kryzysu to plus. Do wojny przystąpili ponieważ nie mieli innego wyjścia a nie dlatego, że chcieli pomóc w walce w Hitlerem. Zresztą Europa była dla nich wtórnym frontem. Liczyła się wojna z Japonią. Pamiętaj, że do II wojny USA prowadziło politykę izolacjonistyczną
U progu swojej prezydentury uznał rząd radziecki. Był rzecznikiem ścisłej współpracy ze Stalinem, dla którego czuł sympatię, fascynację, podziw i ogromny szacunek.

I tu zacytuję
"Zdaniem krytyków Roosevelt nie rozumiał spraw europejskich, nie rozumiał prawdziwej natury konfliktu w Europie."
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Miał niestety spore braki jeśli chodzi o sytuację w Europie (chociaż w porównaniu z takim Trumanem to poziom jego wiedzy był całkiem wysoki) [szydzi]
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: O Żydach

Post autor: 1nielegal »

żydów czy polaków równo traktowali na jednej płaszczyżnie czy to gazem czy w inny sposób więc nasz anty semityzm nie przysłoni mi oczu i nie zaLagodzi cierpienia milionów ludzi między innymi żydów czy polaków bo pojechali z nami jak z guwnem na całej lini..dzięki tej wojnie dziś są potęgą gospodarczą europy.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: O Żydach

Post autor: 1nielegal »

jak jebać żydów to z ks wisłoki..
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

Żydzi Hitler uważał tą rasę ludzkości za najgorszą Dlatego tworzono getta gdzie umieszczano wiele osób najednym obrzasze gdzie panowały epidemie , choroby i głód. Polacy byli traktowani trochę łagodniej ale też nie mieli za kolorowo :-(
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: O Żydach

Post autor: 1nielegal »

trochę łagodniej..?hHtler miał wobec nas inne oczekiwania ..a jak nie poszło po jego myśli nie było dla niego różnicy czy to żyd czy polak.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

1nielegal pisze:trochę łagodniej..?hHtler miał wobec nas inne oczekiwania ..a jak nie poszło po jego myśli nie było dla niego różnicy czy to żyd czy polak.
Inne oczekiwania ? co masz na myśli
Awatar użytkownika
Zielarzyk15
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 09 lip 2013, 17:24
Lokalizacja: Spot

Re: O Żydach

Post autor: Zielarzyk15 »

Może chodzi o to, że Hitler twierdzil ze Polacy to najinteligentniejszy naród z jakim miał doczynienia i nie sadzil ze bedziemy walczyc o swoje , tak mysle..
"Im więcej ludzi pali zioło , tym bardziej Babilon upada."
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Hitler doskonale wiedział, że My, w przeciwieństwie do naszych sojuszników jak Francja czy Anglia... nie olejemy ich jak zostaną zaatakowani tylko rzucimy mu się na plecy. Dlatego rozpoczął od ataku na Polskę.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: O Żydach

Post autor: 1nielegal »

panowie nie będę was tu uczył naszej historii,jest masa książek opisujących prawdę.Hitler miał alternatywy co zrobić gdybyśmy się nie poddali jak Czechosłowacja i uknuł spisek z ruskimi zależało mu na Trójmieście i śląsku na resztę miał wyjebane.Myślał że ruskich też wyjebie ale za daleko mierzył..
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Skoro formułujesz jakaś teorię której za bardzo nikt nie rozumie, to przynajmniej wyjaśnij, albo podaj gdzie ją wyczytałeś a nie odsyłasz do bliżej niesprecyzowanych książek "opisujące prawdę".
Nie wiem czy śledzisz wiadomości ale dla amerykanów ostatnio coraz częściej prawdą jest, że obozy to polskie były.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: O Żydach

Post autor: osiol »

A moze mamy doczynienia z nauczycielem historii i czegoś więcej się dowiemy
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: O Żydach

Post autor: 1nielegal »

nie jestem nauczycielem ale pod klatką mam kilku skinów narodowców itp,wymieniają się poglądami i przy okazji muszę słuchać tego wszystkiego poza tym w szkole i telewizji też było co nieco:)Hitler też napisał książkę.dużo by o tym gadać a to nie bajera na klawiature więc z mojej strony ciach bajera.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

No to rozwinąłeś temat [usmiech] [szydzi]
Awatar użytkownika
Stewie
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 35
Rejestracja: 16 paź 2013, 2:57
Lokalizacja: WWA MKTW

Re: O Żydach

Post autor: Stewie »

Taki dowcip z innej beczki:

W tramwaju w Berlinie rozmawia dwóch turków:
-A ty wiesz, że jest nas w Niemczech już prawie 2 miliony?
Staruszka siedziała obok nich i mówi:
-Żydów też kiedyś było 2 miliony...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: O Żydach

Post autor: Nico »

Izraelski czołg jedzie powoli za uciekającym pieszo Palestyńczykiem.
Palestyńczyk, coraz bardziej zziajany, raz na jakiś czas odwraca się i strzela z pistoletu w kierunku czołgu. W końcu zrezygnowany pada na ziemie i czeka na śmierć. Czołg zatrzymuje się przed nim, wlazł się otwiera, wygląda żyd:
- Teeeeee... Arab? Czemu nie uciekasz?
- Naboje mi się skończyły...
- A chcesz kupić???
ODPOWIEDZ