mocne pierdolniecie

Wszystko o odmianach marihuany oraz producentach nasion konopi.
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

mocne pierdolniecie

Post autor: osiol »

Tak jak w temacie ma być dobry efekt naj by był to auto
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Nico »

Z pewną taką nieśmiałością... może Amnesia [trawka]
taS

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: taS »

Euforia ;)
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Punky »

Po 1 to af nie da Ci konkretnego pierdolnięcia. Zależy jaki haj lubisz. Jak mocny indica to O.G. Kush jak sativa to cała rodzina Haze
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: osiol »

Punky pisze:Po 1 to af nie da Ci konkretnego pierdolnięcia. Zależy jaki haj lubisz. Jak mocny indica to O.G. Kush jak sativa to cała rodzina Haze

Chcialbym przyszlym roku postawic ja a out oczwcie o.g kush da rade dojsc ? W sumie nie wiadomo jaka pogoda bedzie itd. Ale czy unas poradzi sobie :-D
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Punky »

O.G. od dinafem powinien dojść, od innych breederów może być ciężko
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: osiol »

A co powiecie na maroc lub white widow od thc pewnie dojdzie ?
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: KMD »

Maroc dojdzie na pewno, zwykłe White Widow raczej nie ale na thc-thc jest White Widow XL od zambeza seeds które raczej dojdzie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Punky »

Maroc jest słaby. Na outdoorze nie osiągniesz takiej mocy jak na IN.
taS

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: taS »

A co to za różnica ? Jak roślina może nie dojść ? Bo nie kumam ... Raczej wszystkie dochodzą tak jak należy ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: KMD »

Z każdej coś będzie tylko niektóre potrzebują więcej czasu a u nas maks mogą do końca października. Ze zwykłego WW i to będzie fajne palonko nie osiągnie może pełni swojego potencjału ale będzie dobrze.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Punky »

taS pisze:A co to za różnica ? Jak roślina może nie dojść ? Bo nie kumam ... Raczej wszystkie dochodzą tak jak należy ;)
To posadź Pure Haze, odmiana która kiwtnie 180 dni, ciekawe czy dojdzie.
taS

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: taS »

Haaa to co ta ma być za shit ? ;) Wątpię czy ktoś w PL to wgl sadzi ;) A jak masz boxa na to i czas to sadź ;) Mi by się nie chciało trzymać tyle czasu [usmiech]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Punky »

No więc właśnie, są odmiany które w Polsce nie mają szans...
taS

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: taS »

Ale nie uważasz że to jest bez sensu ? Jak można wgl takie coś wymyślić ... Pół roku czekania na plon... Masakra ...
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: KMD »

Są koneserzy którzy czekają.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Nico »

Za szybko żyjemy obecnie... wszystko na już, wszystko na zaraz. Coraz mniej liczy się jakość. Ja osobiście jakbym miał spocik to zdecydowanie pełnosezonowe bym sadził. Niech sobie rosną [usmiech] Czasami warto poczekać na dobre rzeczy [usmiech]
taS

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: taS »

Spocik to można mieć w ogródku na chacie a nie w lesie gdzieś bo jest 80% prawdopodobieństwo że albo ci to jakaś gadzina z konsumuje albo ktoś zajebie ;) A po za tym rozumiem poczekać 3-4 miesiące ale 6 lub więcej ? Całkowicie odpada ... Po za tym u nas w raczej szanse są nikłe że ci coś dojdzie wgl bo z roku na rok jak widać pogoda nie cieszy oka ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: KMD »

No u nas nie, ale są inne kraje cywilizowane [brzydki]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: taS »

Ja jak bym miał okazje to spływam do NL i tam życie jak w Madrycie :P Może i z pogodą też nie jest za ciekawie ale jest wiele innych knifów na to [zadziorny]
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Punky »

Wystarczy pomyśleć... Jest to czysty strain sativ, które rosną w okolicach równika. I one w przeciwieństwie do af rosną wysokie i bardzo długo kwitną, gdyż w tej okolicy fotoperiod waha się w okolicy 12/12. Przez to są pozbawione okresu wegetacji i rośliny połączyły wegetacje z kwitnieniem... Myślenie nie boli, a swoją drogą tych nasion już się nie kupi właśnie z powodu długiego kwitnienia zostały skrzyżowane.
1nielegal
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 132
Rejestracja: 25 lip 2013, 0:15

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: 1nielegal »

KRAKEN BUDDA SEEDS
Arjan's Haze #1 orion seeds-to jest dla mnie za mocne..
Giant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:56

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Giant »

Nie to żebym krytykował ale jak tak sobie czytam to naprawdę niektórzy tutaj mają wątłe pojęcie o uprawie...

Nie mam nic lepszego niż naturalne palenie pochodzące z własnej hodowli pod NATURALNYM słońcem a nie sztucznie oświetlane przez HPS, CFL czy MH bądź LED. Na Outdoorze nie potrzeba wiatraczków, odprowadzania ciepła, od tego jest NATURALNY wiatr.

Jest masę odmian o świetnych aromatach, o dużej mocy, które można wychodować w pełni nawet pod polskim niebem. Ludzie potrawią w UK hodować piękne rośliny a mają tam klimat odrobinę gorszy niż w PL.

Spot w ogródku ? Gratuluję idiotyzmu, najkrótsza droga to konfliktu z prawem.
Spot w lesie? Też średnio bo grasują grzybiarze, spacerowicze i inni miłośnicy przyrody
Ale są takie miejsca jak gęste zarośla, przeróżne krzaki, trochę trzeba się napracować, im więcej wysiłku ktoś w to włoży to potem więcej ma radości i spokojniej śpi :)

Czyste Haze`y są raczej niemożliwe do wyhodowanie w PL ze względu na długi okres kwitnienia który wynosi co najmniej 10-12 tyg przy idealnych warunkach. Aczkolwiek jest taka odmiana jak Bangi Haze, dochodzącą w 75% bez problemu.

Jak ktoś ma chociaż małe pojęcie o genetyce i smakach poszczególnych rodzin genowych to na pewno coś dla siebie znajdzie. A jak ktoś ma ogromne ciśnienie to niech pali automaty i to co diler mu da.

W swoim życiu miałem 6 outdoorów nigdy nie zostałem okradziony, zawsze najpierw myślałem, obserwowałem potencjalne miejsca.

Jakby ktoś chciał się poradzić, pogadać to chętnie odpowiem
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: osiol »

O widzisz szykuje cos dobrego nan next sezon jakie miales odmiany na out chodzi mi oczywiscie o pelnosezonowy :-P
Giant
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2013, 21:56

Re: mocne pierdolniecie

Post autor: Giant »

Tobie chodzi o mocne pierdolnięcie to z czystym sumieniem polecę Ci Durban Poison z Dutch Passion, mega mocna sativa, topy o pięknej zbitej strukturze, czego chcieć więcej, no i na 100 % dochodzi w PL , rok temu 28 września kosiłem i naprawdę to było mega dobre jakościowo po 4 tyg leżakowaniach w słoikach, pewnie jakbym jeszcze potrzymał to było by jeszcze lepsze
ODPOWIEDZ