Gdzie kupić nasiona bez przypału

Wszystko o odmianach marihuany oraz producentach nasion konopi.
Awatar użytkownika
Kadafi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2011, 19:52

Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Kadafi »

Nie kupujcie w sklepach które są na polskich serwerach zwłaszcza na serwerach z gotowymi skryptami sklepów typu sklepy24, shoper. Nikt kto mądry nie zamawia w sklepach stojących na takich serwerach przecież wiadomo że główny admin czyli osoby trzecie ma dostęp do danych klientów [mur]

Nie kupujcie nasion na forach przez skrzynki PW.

Nie kupujcie nasion w sklepach które mają skrzynki email na darmowych serwerach typu. wp, gmail itp. gmail jako skrzynka email jest bezpieczna, amerykański serwer szyfrowania ssl, brak możliwości wyciągnięcia jakiś danych. Dlatego oszuści stosują skrzynki gmail.

Nie kupujcie nasion w sklepach polecanych przez forum haszysz com, swoją drogą to chamskie i skorumpowane forum większość sklepów jakie tam promują to wał. Byłem tam kiedyś długo i co nieco o tym środowisku haszyszowym wiem ale nie szło wytrzymać tego co się tam dzieje, w huj piętnastolatków piszących bzdury i jeszcze z ryjem lecą jak się im coś zwróci uwagę a moderatorzy w dupie mają te chamstwo, zresztą są nie lepsi, ale się rozpisałem o forum.haszysz ale nerwy mnie biorą jak o nim myślę.
Tutaj jest fajnie klimacik chamstwa nie ma, muszę tutaj częściej zaglądać.
Awatar użytkownika
Arizona
kolejny sezon
kolejny sezon
Posty: 301
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:40

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Arizona »

Nie kupujcie w sklepach które nie mają zarejestrowanej działalności gospodarczej, popełniają wtedy przestępstwo nie płacąc podatków w takim wypadku łatwo jest wyciągnąć policji dane ich klientów. Nawet jak ktoś sprzedaje cukierki nie mając zarejestrowanej działalności gospodarczej popełnia przestępstwo a jego klienci to potencjalni świadkowie popełnienia przestępstwa. Tak że panowie kupujcie w profesjonalnych firmach a nie pseudo sklepach na darmowych serwerach. Sprawdzić sklep można w prosty sposób szukając na stronie danych firmy lub po prostu pisząc na email z prośbą o dane firmy jak sprzedawca poda to jest ok. jak nie poda to wał. Oszust raczej nie poda swoich danych, a ktoś kto podaje dane swojej firmy i nie kryje się z tym jest raczej wiarygodną osobą.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: starter_MJ »

Przez sklep z nasionami marihuany to przypału nie można mieć, zwykle przypał jest przez własną głupotę. Paplanie na prawo i lewo co się robi.
Awatar użytkownika
Kadafi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2011, 19:52

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Kadafi »

Dokładnie jak siedzisz cicho nikomu się nie chwalisz to będzie ok.
i śmiało możesz zamawiać swoje nasiona na thc-thc.com
Awatar użytkownika
djpigwa17
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 195
Rejestracja: 11 cze 2011, 9:17

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: djpigwa17 »

Kadafi pisze:Nie kupujcie nasion w sklepach polecanych przez forum haszysz com, swoją drogą to chamskie i skorumpowane forum większość sklepów jakie tam promują to wał. Byłem tam kiedyś długo i co nieco o tym środowisku haszyszowym wiem ale nie szło wytrzymać tego co się tam dzieje, w huj piętnastolatków piszących bzdury i jeszcze z ryjem lecą jak się im coś zwróci uwagę a moderatorzy w dupie mają te chamstwo, zresztą są nie lepsi, ale się rozpisałem o forum.haszysz ale nerwy mnie biorą jak o nim myślę.
Tutaj jest fajnie klimacik chamstwa nie ma, muszę tutaj częściej zaglądać.
no moim zdanie co na forum haszysz sie dzieje tez jest nie poważne tu jest na prawde miło popiszemy cos ktos sie zapyta kazdy mu pomorze ;)
jestem taki jak Ty tez policji nie nawidze !!
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: starter_MJ »

/admin - cenzura, link wygasł/

puki jeszcze znalazłem cała prawda o sprzedajnej administracji z FORUM.HASZYSZ, moderatorach i kilku osobach , które były spoko do czasu...
Skunk1
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2011, 16:05

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Skunk1 »

Dobrze że ktoś napisał tutaj ten wątek. Jestem z Forum haszysz a raczej byłem i przez tych huji miałem wjazd Policji powiedzieli mi na żywca że dane mieli z haszyka.
znam parę innych osób co mieli też wjazdy
na forum haszysz nie ma co nawet o tym pisać bo posty znikają....
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Punky »

dla pewności nie będę się już logował na haszcza.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: starter_MJ »

Pomijajcie sklepy z końcówką fr.pl darmowe domeny.
Awatar użytkownika
Kadafi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2011, 19:52

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Kadafi »

starter_MJ pisze:Pomijajcie sklepy z końcówką fr.pl darmowe domeny.
Ten najbardziej reklamowany sklep na forum haszysz jest z końcówką fr.pl a i zdaje się że jest właścicielem forum, główny administrator i właściciel sklepu to ta sama osoba więc musi mieć na tym forum dobrą reklamę wszystko jest sztucznie wykreowane.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Punky »

https://thc-thc.com jest bezprzypałowy i możesz spokojnie u niego zamawiać.
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: starter_MJ »

nie abym obrażał , ale kolega powyżej kato umie czytać czy wybiera co mu pasuje tylko P?
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Punky »

Umiem czytać [fuck] O co Ci chodzi z tym wybieraniem, bo jakoś załapać nie mogę [szczerzy]
Awatar użytkownika
starter_MJ
grower
grower
Posty: 556
Rejestracja: 27 sty 2011, 20:42

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: starter_MJ »

nie ty kato mówię kolega wyżej jak kato hahaha....
teraz ty nie przeczytawszy ze zrozumieniem :P , ale nawet najlepszym się zdarza
rileystavros
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2012, 20:12

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: rileystavros »

Jak dobrze, że nic nigdy nie wziąłem z takich sklepów. Aż mi się w głowie nie mieści, że ufasz kolesiom co na takim rozsławionym portalu sprzedają, wszystko cicho, spokojnie, a tydzień później masz przypał z policją...
Nie ma to co nasze thc-thc :D
Pozdro
Awatar użytkownika
Lecter.
super grower
super grower
Posty: 1177
Rejestracja: 17 sie 2011, 23:05
Lokalizacja: Growbox.

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Lecter. »

przypałowe forum HASZYSZ.com


poprostu zamawiajcie na adres zaufanego kolegi który sie nie rozjebie dla kogo mial paczke... tyle na ten temat i bedzie bez lipy . a jak kolege ktos odwiedzi to da znać i proste . ale oczywiscie polecam thc.
My jaramy skuna, a wy heroine [brzydki]
ja rozgrzewam hash, ty gotujesz kokaine
już biegniesz do domu okraść swą rodzine
ja pękam ze śmiechu ty chory skurwysynie! [szydzi]
Awatar użytkownika
Obonga
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:21

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Obonga »

Kod: Zaznacz cały

http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/860460,krakow-zatrzymano-handlarzy-narkotykami,id,t.html
Ciekawy artykuł jakiegoś sprzedawcę nasion z Krakowa zawinęli, zabrali mu z domu kompa z danymi klientów. Domyślam się który to sklep, polecany przez haszyka.
Awatar użytkownika
Holender
grower
grower
Posty: 554
Rejestracja: 18 sie 2010, 20:11

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Holender »

Kupujcie nasiona marihuany tylko w profesjonalnych sklepach takich jak https://thc-thc.com a nie będziecie mieli problemów. Na thc-thc macie wszystko opisane co do bezpieczeństwa https://thc-thc.com/u-nas-bezpiecznie/
Awatar użytkownika
palto
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 19
Rejestracja: 07 lis 2010, 9:37

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: palto »

Nie kupujcie nasion w sklepach które sprzedają nasiona z polskich upraw, czyli nasiona produkowane nielegalnie w Polce. Sklepy które prowadzą takie interesy są narażone na wjazd Policji, bo współpracują z osobami produkującymi im nasiona w Polsce.
Awatar użytkownika
Regezi
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2012, 10:30

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Regezi »

Sklep musi mieć profesjonalną stronę ładnie opisaną. Według mnie thc-thc ma to najlepiej zrobione, akty prawne w regulaminie https://thc-thc.com/regulamin/ opisane co i dlaczego. A nie jak inni napisane "nasiona do kolekcjonowania" i nic więcej żadnych konkretów.
Awatar użytkownika
LAZLO31
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 48
Rejestracja: 15 wrz 2010, 1:52

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: LAZLO31 »

Jest w huj sklepów z nasionami co sprzedają swoim klientom najzwyklejsze nasiona z karmy dla papug albo z zanęty dla ryb, nasiona konopi przemysłowej. Nie kupujcie tam.
Awatar użytkownika
Bob
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:48

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: Bob »

Holender pisze:Kupujcie nasiona marihuany tylko w profesjonalnych sklepach takich jak https://thc-thc.com a nie będziecie mieli problemów. Na thc-thc macie wszystko opisane co do bezpieczeństwa https://thc-thc.com/u-nas-bezpiecznie/
Dlatego ja kupuję na thc-thc i śpię spokojnie. Od lat mam zawsze dobre nasiona.
Awatar użytkownika
gibon
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2012, 18:52

Re: Gdzie kupić nasiona bez przypału

Post autor: gibon »

Ja też kupuje tylko na https://thc-thc.com nie biorę w tych shitbankach z forum haszysz, faktycznie sprzedają nasiona kiepskiej jakości produkowane w Polsce w piwnicach hehe. Niezła jest tam banda oszustów forumowicze klepię hujowe pestki sprzedają je na sklepy i robią jeszcze dobrą reklamę. No i biznes się kręci leszcze wchodzą w dział polecane na forum haszysz i się nabierają na gówniane nasiona. Moderacje która też klepie pestki kasuje wszystkie niepożądane tematy o tych pseudo sklepach!
ODPOWIEDZ