Konstrukcja ogródka

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
fificzan3636
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:20

Konstrukcja ogródka

Post autor: fificzan3636 »

Siemanko [blant]

Mam takie pytanko. Jestem początkującym farmerem i zastanawiam sie z czego zrobić ogródek dla mojej pani [ganja] :D
Pomóżcie podpowiedzcie z czego to skonstrułować i w czym najlepiej
Z góry dziękuje...
"Jeżeli ktoś Ci mówi ze ganja to twój wróg, to ja spal, to ja spal :D"
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: ziolo1234 »

Do uprawy konopi na out. a więc zacznij od znalezienia miejsca który będzie ci odpowiadać i wiesz że nikt tam nie zagląda.drugim czynnikiem to dobry dostęp słońca-aby roślina dobrze się rozwijał
a.
jeżeli pierwsze 2 reguły się zgadzają to możesz sprawdzić czy ziemia w danym miejscu się nada(gdy rosną tam pokrzywy lub chwasty to oznacza że ziemia się nada) i następnym krokiem jest wyrwanie całego tego trawska w tym obszarze i przekopanie ziemi(a gdy nie chcesz ryzykować to wykop dół i zasyp go ziemia z ogrodniczego z ph 5,5-6,5. to podstawowe rzeczy które musi spełniać "miejscówka" aby moc sadzić konopie.

[harvest]
Awatar użytkownika
matekmaly
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 121
Rejestracja: 27 sty 2013, 18:08

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: matekmaly »

Poprawie kolege co on napisał.
A)znalezienie dobrego spota najlepsza łąka na odludziu albo tym podobne
B)Jak śnieg zniknie użyźnić ziemie i zobaczyć czy daje podstawowe minerały
C)Odpowiednia ziemia najlepszy odczyn Ph to 6-6.5
D)oczywiście wybranie dobrych nasionek sklep thc-thc
Nie myśl że wrócisz za 3 miesiace i już po wszystkim mylisz sie trzeba włożyć troche serca w uprawe
Najlepiej zrobić sadzonki a po 2 tygodniach na przygotowanego spota.
E)dobry dobiór nawozów jeśli nie chcesz ich używać to chociarz podstawowe:Plankton K, Biohumus , wywar z pokrzyw (naturalny poczytaj jak sie go robi i stosuje)
F)pamietaj o najważniejszym nikomu nie mów że uprawiasz marihuane poniewarz w naszych czasach jest dużo kapsli i morzna mieć przypał niepotrzebny
Jeśli jeszcze czegoś nie wiesz poszukaj w dziale uprawa outdor
Pozdro
fificzan3636
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:20

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: fificzan3636 »

Dzieki za info matekmaly. zastanowiłem i sie i bd uprawiał marihuane w domu w pokoju tu i tak nikt nie zaglada wiec luzik. Mam tu taka szafe której nie używam i w niej planuje to zrobic. Okleje cały srodek foliom aluminiowom lub pomaluje na biło i powinno byc ok ? nie ? co o tym myslicie ?


i jakie nasiona na poczatek mam kupic ? myslałem o ak48 automat
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: ziolo1234 »

Albo pomaluj lub lepszy sposób to kupić koc ratunkowy w aptece i ładnie wyłożyć , a co do nasion to właśnie ak,lowryder 2 bym ci polecił jak na pierwsza uprawę , a resztę co do uprawy indoor znajdziesz w <indoor . pozdrawiam
fificzan3636
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2013, 14:20

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: fificzan3636 »

ok thx. to kupie sb tom folie w aptece. [lolek]
Awatar użytkownika
matekmaly
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 121
Rejestracja: 27 sty 2013, 18:08

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: matekmaly »

Jakie wymiary boxa masz?a co do odmian to Ak najlepszy ale jeszcze starsi growerzy sie wypowiedza. Bo ja indora nie choduje wiec nie bede sie wypowiadal
eve667
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2013, 0:07

Re: Konstrukcja ogródka

Post autor: eve667 »

No to boxik zwykły wyłożony mylarem, kalkurator lumenów odpowiednie na$wietlenie i będzie gitarka ;) [zdjecia]
ODPOWIEDZ