POMOC

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
PANNA
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2013, 8:44

POMOC

Post autor: PANNA »

Witam,
Chciałabym wszystko opisac od pocztaku. Wiem ze jedynie wy jako forumowicze jesteście w stanie mi pomoc. Miesiac temu po bardzo traumatycznych przezyciach psychicznych postanowiłam zapalic trwe chociaz nie pale wcale. Mialam zły nastroj a moja kolezanka pali caly czas i twierdzi ze ejst to jedyne lekarstwo na zlo. Wiec przyszła do mnie wypaliłam moze z 5 buchów i wypiłam pol piwaa.. i sie zaczeło miałam nagle narazstajace tetno.. czułam jakby serce rozsadzało mi klatke mysle ze mogło miec około 180HR. i ustępowało i powracało jak fala tak ze przez dobra gpdzine. Mysllam ze umre... Pozniej niestety miałam ciagle podwyzszony puls. Nastpenego dnia sama poszłam na sor. Zrobili ekg i wyniki krwi i wyszlo ok. Po czym zaczelam sie zastanawiac dlaczego tak sie stalo? dodam ze paliłymy po 1 buchu i kolezanka spaliła sama 3/4 wypiła 3 piwa i wieczorem to samo w domu. Nie wiem jak mam sobie to wyjasnic. Jestem beznadziejna ze wogole zrobiłam to. Myslalam ze mi pomoze sie odprezyc a teraz te problemy z sercem... Czy one minie? Miałam od tego czasu robione 5 ekg i 3 echa serca.i wszytko niby jest okey.. Moze nerwica? Czy ktos tak miał?? Jakie miał pozniej problemy? Czy sama sobie wmawiam ze cos mi jest? jakis lek?? Dodam ze mam 23 lata. Prosze jedynie o rade...
Awatar użytkownika
świder
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 181
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:53
Lokalizacja: Polska

Re: POMOC

Post autor: świder »

Za dużo spaliłaś jak na 1 raz,albo za mocny sprzęt,ale nie wierze ze później mogą być jakieś problemy z sercem.Pale kilkanaście lat,na początku miałem cieżkie fazy(za dużo),ale...palić też trzeba umieć [wodna]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: POMOC

Post autor: KMD »

Jeśli Ekg robione kila razy pokazuje że jest wszytko ok to jest ok i nie ma się czym martwić.
Twój stan jest bardziej spowodowany psychiką.
Na pewno nie za dobrym pomysłem było palenie jeśli się ma jakieś problemy dołujące. Marihuana na wiele osób działa tak że jeśli mają doła z powodu problemów to ten stan się wyostrza czyli potęguje dół staje się jeszcze większy. I na odwrót jeśli mamy wesoły humor to jest jeszcze bardzie wesoło.

Jest też kwestia co to była za marihuana czy na pewno prawdziwa czy jakiś syf od dilera zaprawiony strychniną, kaktusami, tabletami, metaamfetaminą albo i jakimś twardszym narkotykiem.

Środki, używki jedne obniżają ciśnienie inne podwyższają, organizm jest krótko mówią inny. Przykład kawy co robi podnosi ciśnienie.

W każdym bądź razie proponuję sobie nie wkręcać jakiś chorób itp.

Dodatkowo proponuję jakiś wysiłek sportowy bieganie siłownia tak żeby wypocić wszystkie toksyny musisz sobie dać w pizdę za przeproszeniem.

I będzie git [peace]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: POMOC

Post autor: HASZYSZ »

mi sie wydaje że koleżanka dała ci jakiegoś dopaluna , miałem troche styczności z tym nawet ostatnio i jest tak jak mówisz dokładnie jak palisz to gowno 1 raz lub po dlugiej przerwie , trzeba palić pewne ziółko ;) wątpie żebyś po ziole czegoś takiego doświadczyła .
kokos121
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2013, 3:53

Re: POMOC

Post autor: kokos121 »

mi tak jak koledze wyżej wydaje się ze koleżanka dała Ci jakiś dopalacz. paliłem kilka razy i nic mi nie było po nich ale byłem świadkiem podobnej akcji jak Twoja po ok godzinie wszystko się uspokoiło. nie pal nigdy więcej dopalaczy. a trawkę [blant] jak najbardziej polecam ;p [usmiech]
PANNA
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2013, 8:44

Re: POMOC

Post autor: PANNA »

dziękuje wszystkim za odpowiedz jestem zla na siebie i troche na kolezanke bo sie nie znam na tym nie pale.. i myslalam ze raczej w tej kwesti by mi odradzila albo pwoiedziala ze za duzo.. nie wiem co to bylo.. ona niby pali z dobrego zrodla..pozniej pytałam.. samo to ze na nia nic to nie działa swiadczy ze nie jest to jakos mega toksyczne..ale ja niestety chyba jestem zbyt wrazliwa.. mam jedynie nadzieje ze nic sie wieczej nie stało prócz strachu.. jesli ktos doswiadczył takiej jazdy prosze o kontakt..jestem taka samotna...
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: POMOC

Post autor: LaBandita »

To zahacza o jakąś "kowbojkę" albo "samosię".. :/
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: POMOC

Post autor: grower66 »

zanim zaczne dodam ze przed tym wszyskim palilem tyle ze wygral bym cannabis cap!!!:P mialem podobny problem zajaralem dopalaczy pozniej wiadro z sortu i sie zaczelo:/ uderzenie goraca w klatke piersiowa i serce zaczynalo walic jak pojeb.... myslalem ze wyskoczy mi z ramy pozniej jak palilem sam sort prosto z hol od ziomka znow dzialo sie to samo mialem dwa lata przerwy nie palilem robilem ekg i wszystko oki serce jak dzwon dodam ze mialem stresy i to w h.. nie raz o malo co nie dostawalem bialej goraczki az sie trzepalem z nerwow ale co sie bede zwierzal tez jestem wrazliwy:) mysle ze to na tle nerwowym wyluzuj sie i bedzie oki po przerwie (jak sciolem swoj out) wrocilem do zawodu palilem po buszku pomlutku pozniej lufka dwie trzy itd:))) jest oki ale serio po tych dopalaczach myslalem ze juz koniec hehe:) NIE PALCIE TEGO SCIERWA TYLKO MJ!!!!!!!!!!!! i to najlepiej swoje nie shit co sie swieci blyszczy strzela jak sie przypala takich dilerow psy powinny lapac a nie tych pozadnych sumiennych growerow!!!
dodam ze do tej pory po tych jeba.... dopalaczach jak sobie zapale czuje dziwny ucisk z lewej strony kolo serca ale h... wbijam w to narazie zyje:P i wiem ze po temacie juz chyba ale niech sie dziewczynka nie stresue niech pomalutku probuje:) jak pierwszy raz hehe:P
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: POMOC

Post autor: KMD »

W tej chwili nawet w Holandii sprzedają komercyjne gówniane zioło które chuj wie czym jest może coś tam dodają bo jak ostatnio paliłem zioło z Holandii to nie byłem w stanie określić co to jest czy sativa czy indica taki mózgojeb mocny nic więcej.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
grower66
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 143
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:24

Re: POMOC

Post autor: grower66 »

no wlasnie i to jest przeje.... dlatego SADZIC SWOJE PALIC SWOJE ZALEGALIZOWAC po problemie:)
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: POMOC

Post autor: osiol »

nie ma co panikować ja tak nie miałem tylko moj kumpel spalil buszka mowil ze walilo jakims plastikiem i po kilku minut zwrok mu pogorszylo ;d
ODPOWIEDZ