Roślinka a korzeń...

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
taS

Roślinka a korzeń...

Post autor: taS »

Siemka ;)

Zapytam tutaj bo szukałem już w necie odpowiedzi ale niestety jej nie uzyskałem nigdzie ... Mianowicie chodzi mi o to czy jak mam dwie roślinki w jednej doniczce posadzone i obie są regularne a gdy pokaże się płeć i jedna z nich bd męska to jak ją obetnę przy korzeniu aby się jej pozbyć to czy dalej bd ona zapuszczać korzenie ? Bo nie bd jej przecież rozgrzebywał żeby to usnąć bo mogę uszkodzić tamtą i lipa bd ... Wydaję mi się że powinna uschnąć ale z drugiej strony czy ona potem nie zacznie gnić i spowoduje chaos w glebie ? Bd wdzięczny za pomocne odpowiedzi ;) Pozdrooo !
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: Nico »

Ty to lubisz kombinować [usmiech] . Wiele może się dziać. Może odbijać i rosnąć przez to w korzeń. Może gnić to co zostanie. A jak jednak obie będą żeńskie to co zrobisz? Jak duża jest ta donica, że tak chcesz się bawić?
taS

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: taS »

5 litrowa ;D Tyle wystarczy moim zdaniem ... Miałem 7.5 litrowe i nawet do połowy nie były zapełnione tymi poprzednimi automatami ;) Więc nie zaszkodzi spróbować ... Interesuje mnie w sumie tylko to czy ten korzeń bd dalej się rozwijał żeby nie potrzebnie zajmował miejsce drugiej a jak obie bd żeńskie to najwyżej bd małe ;DDD Bo chcę mieć teraz 10 w sumie ;) Kushryder 2x BlacjBerry 2x Amnesia AK 3x i teraz zamówiłem strasznie malutkie , najmniejsze jakie mieli :P Żeby się to zmieściło Big Bang x1 Skunk AK x1 i Hindu Kush x1 aby całkowicie wykorzystać miejsce i coś w końcu z tego mieć bo jak mam za każdym razem mieć po 15g z 3-4miesięcy czekania to sobie daruje na przyszłość :P
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: Nico »

Stary... ale co ma piernik do wiatraka... to że w automatach miałeś mniejszy korzeń ma się nijak do tego że 2 regulary wpierdzieliłeś do jednej 5l doniczki. No weź się ogarnij. Jeszcze jakby ona podłużna była to jest szansa... ale do zwykłej to pomysł co najmniej słaby moim zdaniem. Chcesz efektów to na serio zrób raz bez przekombinowywania [usmiech] Pamiętaj, że nadmiar szkodzi czasami mocniej jak niedosyt.
taS

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: taS »

Zrobię jak pisałem ... Innego wyjścia już nie mam ;) Najwyżej stracę co jest pisane w rejestr [usmiech]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: Nico »

Powodzenia [usmiech] Zobaczymy jak Ci pójdzie... ale będę miał ubaw jak dwie żeńskie wyjdą [szydzi]
taS

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: taS »

Mało prawdopodobne ;P To jak bym trafił w totka heee [szydzi]
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Roślinka a korzeń...

Post autor: Nico »

Tiaaa.... patrz w totka wygrać nie mogę... a na dwie pestki dwie żeńskie miałem [usmiech]
ODPOWIEDZ