AK 47 auto vs AK 472 ?

Czegoś nie wiesz, zapytaj tutaj.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Niekwestionowany »

Siema ;) Co sądzicie o tych odmianach ? Miał już ktoś ? Jaki czas do kosy i jakie zbiory ? Piszcie bo zamierzam ją zakupić ;) Podobno Ak 472 jest bardziej wydajna ale czy na pewno ?
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: osiol »

jesli mialbym wybierac to oczywiscie ak 47 przecietny zbior co tu mowic stare dobre palonko ;d [blant]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: KMD »

Z reguły wersje drugie mają być zawsze lepsze. Na pewno nie jest gorsza a może być lepsza.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Loper
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:53

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Loper »

Aktualnie wszystkie firmy produkujące odmiany autofloweringowe idą w kierunku zwiększenia plony, trzeba liczyć się z tym że takie automaty rosną deczko większe.
Ja biorę Ak472 http://www.thc-thc.com/?525,ak472-autom ... minizowane bo można liczyć na większy plon przy zachowaniu wszystkiego co najlepsze w Ak47.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Niekwestionowany »

No wiadomo ... Ale wiadomo też że w seedbankach ilość zbiorów za bardzo zawyżają więc ciekawi mnie fakt ile można na prawdę przy dobrej uprawie wyciągnąć ...
Loper
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:53

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Loper »

Na thc podane ilości nie są aż tak zawyżone. Mój znajomy który ma 2x HPSy po 600 vat wyciąga z Ak passiona 70g z rośliny ale on jest profesjonalistą z wypasionym sprzętem. Na forach zwykle wypowiadają się osoby które są amatorami i im wychodzi zwykle przy dobrych wiatrach połowa z tego albo i mniej ci co wyciągają faktyczne duże ilości to się na takich forach nie wypowiadają.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: KMD »

Da się wyciągnąć ale nie w PC boxe. Nowoczesne automaty potrafią urosnąć do ponad metra więc jak jest dobrze rozrośnięty to musi wyjść minimum 60g
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Niekwestionowany »

hah 2x po 600w ;) Ja mam CFL 1x 85 i 2x 125w DUALE ;) I powiem że średnio jak na razie szło ... Teraz już 5 raz lecę i zobaczymy co z tego bd ...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Nico »

W kwestii plonu wszystko się liczy, nie tylko światło. Lampa jest kluczowa, ale bez odpowiedniej gleby, dobranej wielkościowo donicy, oraz odpowiednich nawozów plon zawsze będzie mniejszy. Z drugiej strony można nawozami spowodować puchnięcie, ale pozostaje do rozważenia kwestia czy jakość czy ilość.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: KMD »

Tak samo są odmiany które mają zastosowanie komercyjne bo dają duży plon np:
http://www.thc-thc.com/?346,brainstorm-feminizowane
http://www.thc-thc.com/?532,crystal-kush-feminizowane

A są też odmiany dla koneserów które dają mały plon ale za to dają niepowtarzalną jakość zioła np:
http://www.thc-thc.com/?477,fruit-juice-feminizowane
http://www.thc-thc.com/?367,fruit-spirit-feminizowane
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Niekwestionowany »

Mnie interesują tylko automaty ;) Na sezonówki szkoda mi czasu a i miejsca nie mam za wiele ... Może dwie by mi wlazły i to z w ich pełnej fazie na ledwe upchnięcie ...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Nico »

I tu jak się dowiedziałem (po fakcie niestety) sezonówkom możesz skrócić zdecydowanie czas na weg. I np po maks 30 dniach przestawić je na flo i mieć podobno większy i lepszy plon od automatów w tym samym czasie. Ja tego jeszcze nie testowałem.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Niekwestionowany »

Wiem że tak można ale one bardzo szybko rosną po przestawieniu na flow ;) Nie wiem czy plon był by o wiele bardziej zadowalający niż z automatu ... No może troszkę ale czy jest to warte zachodu ? Boję się spróbować żeby potem się nie zawieść ...
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Nico »

Jak masz miejsce i troszkę czasu, to spróbować nigdy nie zawadzi [usmiech] Zawsze to mniejsza mieszanka różnych genów niż w automatach [usmiech] A tak naprawdę co masz do stracenia? Za to całkiem nowe doświadczenie do pozyskania [trawka]
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: AK 47 auto vs AK 472 ?

Post autor: Niekwestionowany »

Jak kupię tego HPSa to pomyślę nad tym ... Na razie po zakończeniu tej serii muszę sprzedać stare lampy z czym obawiam się że bd ciężko ... Bo 500zł na komplet znowu szkoda wydać od tak sobie ...
ODPOWIEDZ