reklama forum

Wszystkie uwagi związane z forum, sprawy techniczne i inne.
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

reklama forum

Post autor: ziolo1234 »

Czy nie możnaby zareklamować tego forum, spróbujmy coś zrobić ,iż szkoda roboty którą zrobił admin , tak więc ja zachęcam do dodania do for lub innych podobnych stron linka z growenter


co o tym myślicie ? może ktoś zachęci się pomóc.
Awatar użytkownika
matekmaly
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 121
Rejestracja: 27 sty 2013, 18:08

Re: reklama forum

Post autor: matekmaly »

możesz coś zrobić ale każdy wie że to robisz dla pestek coś ci to słabo wychodzi
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: reklama forum

Post autor: ziolo1234 »

na pestki nawet nie licze ,ponieważ nie ma nikogo na forum ,więc za co miałbym dostać niby pestki? , poprostu chcialbym coś zrobić ,ponieważ nie na darmo założyłem tu konto.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: reklama forum

Post autor: Punky »

My nic nie zrobimy. Adminowi nie zależy na rozkwicie, także pozostaje nam jedynie zapraszać znajomych.
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: reklama forum

Post autor: ziolo1234 »

No właśnie w tym jest problem że 0 zaangażowania ze strony admina , forum poszło w olewke , tak więc możemy chyba tylko liczyć na znajomych.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: reklama forum

Post autor: KMD »

Przyznaję się że ostatnio nie mam zbyt dużo czasu i nawet rzadko zaglądam na forum. Niech żyje własnym życiem, czas pokaże co będzie dalej.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Punky
super grower
super grower
Posty: 2753
Rejestracja: 18 gru 2010, 12:20
Lokalizacja: Holandia

Re: reklama forum

Post autor: Punky »

KMD pisze:Przyznaję się że ostatnio nie mam zbyt dużo czasu i nawet rzadko zaglądam na forum. Niech żyje własnym życiem, czas pokaże co będzie dalej.
Zdechnie... jeżeli nie przyciągniesz ludzi konkursami to padnie. Niby jest konkurs za pisanie na forum, ale nikt nasion nie dostaje, więc nowi nie widzą potrzeby pisania, bo z góry zakładają że nie dostaną... Liczyłem że za nowego admina forum odżyje. Widać się przeliczyłem...
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: reklama forum

Post autor: ziolo1234 »

Punky ma racje jak nie ty to nikt inny nie da rady , spróbuj poświęcić trochę czasu aby zachęcić nowych ludzi , a co do tego konkursu to nie ma jak pokazać że się dostaje pestki , dlatego że kompletnie nic się nie dzieje noi nie ma jak na to zapracować
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: reklama forum

Post autor: KMD »

[pardon] dałem dupy ostatnio. Ale obiecuje że pod koniec miesiąca będą pestki rozdane i nowe konkursy.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ziolo1234
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 137
Rejestracja: 07 lut 2013, 13:36

Re: reklama forum

Post autor: ziolo1234 »

Chyba wybaczymy :) , zobaczymy na skutki pana admina we wkład na obudzenie forum , noi ja osobiście będę śledził postęp forum . [usmiech]
Fifulec
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 220
Rejestracja: 11 mar 2013, 10:25

Re: reklama forum

Post autor: Fifulec »

Najpierw musimy sprecyzować sytuację, w jakiej obecnie się znajdujemy. Ile jest polskojęzycznych forów konopnych?
trawka.com.pl
Mamy wersje drukowane, ułatwia to czytanie tematów, poza tym tu można być całkowicie, nomen omen, zielonym a tam wypada mieć jakieś doświadczenie.
hyperreal.info
Prawdziwy gigant, ale dział o trawie zdaje się jest zamrożony. Proszę bywających na hyperrealu o sprawdzenie tego. Bywam tam, odniosłem takie wrażenie.
haszysz.com
Dużo wiedzy i jeszcze więcej chamstwa doprawionego niezrozumiałym dla mnie humorem. Może warto pomyśleć o koncie na chomikuj.pl, np. Growenter. Tam można by zamieszczać ciekawe materiały a tym samym deko wypromować forum.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: reklama forum

Post autor: KMD »

Można by tylko nie każdy admin pozwoli na zamieszczanie takich tekstów.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Logan
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2013, 16:52

Re: reklama forum

Post autor: Logan »

Ja proponuję nawiązać współprace z jakimś sklepem tzn Oni zorganizowali by konkurs na naszym forum wkleili by link na swoim facebooku a wzamian np banner sklepu były na stronie za darmo a 3 miesiące ... żeby była reklama forum przez facebooka
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: reklama forum

Post autor: KMD »

Konkursy są organizowane i mamy sponsora http://www.thc-thc.com
Kwestia wymyślania jakie konkursy mogły by być.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Logan
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2013, 16:52

Re: reklama forum

Post autor: Logan »

Coś co przyciągnie użytkwoników by wchodzili czesto na forum np: kto pierwszy ten lepszy" o danej godzinie kto pierwszy wpisze post wygrywa. Tylko trzeba to rozreklamować ten konkurs.. na jakimś fanpage.

- Historia powstania Konopi . Tylko nie typowe ale np: napisać jakieś opowiadanie np ( świat zombie, itp.)

Konkurs z fotką jest fajny, lecz takich jest pełno na innych forach i po prostu kradną zdjęcia.
Awatar użytkownika
LaBandita
pierwsze listki
pierwsze listki
Posty: 158
Rejestracja: 06 kwie 2013, 13:57

Re: reklama forum

Post autor: LaBandita »

Logan pisze:Coś co przyciągnie użytkwoników by wchodzili czesto na forum np: kto pierwszy ten lepszy" o danej godzinie kto pierwszy wpisze post wygrywa. Tylko trzeba to rozreklamować ten konkurs.. na jakimś fanpage.

- Historia powstania Konopi . Tylko nie typowe ale np: napisać jakieś opowiadanie np ( świat zombie, itp.)

Konkurs z fotką jest fajny, lecz takich jest pełno na innych forach i po prostu kradną zdjęcia.

Jak dla mnie pomysł bardzo fajny :)
Awatar użytkownika
HASZYSZ
pierwsze topki
pierwsze topki
Posty: 234
Rejestracja: 13 wrz 2010, 20:12
Lokalizacja: czechy

Re: reklama forum

Post autor: HASZYSZ »

cyli zwykly os ? do rozdania pestki i kto sie zglosi pierwszy zagarnia dla sb ? :P
Awatar użytkownika
Logan
sieje pestki
sieje pestki
Posty: 51
Rejestracja: 18 cze 2013, 16:52

Re: reklama forum

Post autor: Logan »

Można powiedzieć ale np prze z miesiąc coś takiego np do wygrania codziennie paczka 3szt fem... i tylko raz można wygrac...
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: reklama forum

Post autor: osiol »

No tak dobry pomysł pesteczki zawsze by się przydały heh
ODPOWIEDZ