Ostatnie przerwa w działaniu forum

Wszystkie uwagi związane z forum, sprawy techniczne i inne.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: KMD »

Jak zauważyliście przez ostatnie 2 dni forum nie działało. Było to spowodowane tym że nie opłaciłem serwera na czas [pardon] Nie zaglądałem do skrzynki pocztowej a tam przyszły trzy powiadomienia o płatności a przy czwartym powiadomieniu zawiesili nam serwer. Ale wszystko jak widać jest już uregulowane. [lol]
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: taS »

Oj stary znowu wtopa :P ;DDDD
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: KMD »

Tym razem nie moja wina. Ta firma hostingowa jest nienormalna. Opłaciłem serwer jak należy a tu blokada i wezwanie do zapłaty. Dwa dni zajeło mi tłumaczenie, proszenie o sprawdzenie płatności. Odblokowali ale nawet nie usłyszałem Przepraszam za te problemy. Odniosłem wrażenie że człowiek z który korespondowałem nie rozumiał języka angielskiego.
Paranoja!
Najprawdopodobniej zmienię serwer.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: taS »

Yhym... No ale nie na polski :P Ja mam to samo z innymi sprawami ... Ostatnio chcieli mi dojebać 300zł więcej za rachunek za prąd a ja mam kwitek w ręce że zapłaciłem a grożą odcięciem jeżeli natychmiast nie wpłacę ;DDD
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: osiol »

wazne ze wszystko wrocilo do normy ;p
Awatar użytkownika
Nico
super grower
super grower
Posty: 966
Rejestracja: 15 cze 2013, 21:19

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: Nico »

Forum żyje... osil żyje... dobrze będzie [usmiech]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: osiol »

Nico pisze:Forum żyje... osil żyje... dobrze będzie [usmiech]
Musiałem być zmuszony do małej przerwy ;p ale teraz jest już ok ;p
p
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: KMD »

taS pisze:Yhym... No ale nie na polski :P Ja mam to samo z innymi sprawami ... Ostatnio chcieli mi dojebać 300zł więcej za rachunek za prąd a ja mam kwitek w ręce że zapłaciłem a grożą odcięciem jeżeli natychmiast nie wpłacę ;DDD
Na pewno nie w polsce. Boję się że za miesiąc będzie to samo. Ciągle wystawiają mi jakieś dziwne faktury nie wiadomo za co, a jak zapłacę to dalej wysyłają upomnienia. Odnoszę wrażenie że to takie naciąganie.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
taS

Re: Ostatnie przerwa w działaniu forum

Post autor: taS »

To postaw im sprawę jasno ... Masz wszystko uregulowane , przedstaw im kwitki i wypierdalać a nie bd w chuja walić ej ... A jak bd się tak dalej działo to zrywasz umowę czy coś bo nie wiem na jakiej zasadzie to tam działa i tyle ... Bo szczerze ci powiem że mnie też by to irytowało ... Ja jak za internet płacę parę dni później bo tak mi wypada wypłata to oni już mi jakieś śmieszne blokady włączają z upomnieniami ... To raz zadzwoniłem i zagroziłem zerwaniem umowy to internet śmigał w godzinę hehe ;P No musisz znaleźć jakieś rozwiązanie stary :P 3mam kciuki [blant]
ODPOWIEDZ