Nowe banery reklamowe

Wszystkie uwagi związane z forum, sprawy techniczne i inne.
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Nowe banery reklamowe

Post autor: KMD »

Jak zauważyliście na górze pojawiły się nowe banerki reklamowe. Moje pytanie jak to odbieracie? przeszkadza wam? Będą za to od sponsorów lepsze i więcej nagród na konkursy.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: maaaaaati6 »

jak dla mnie moze byc wiele reklam jak ma to pomoc sytuacji materialnej Forum i konkursom ... mam nadzieje ze wrescie cos bym wygrał :( bo nigdy mi sie nie udalo w zyciu nic wygrac to moze tutaj [banan]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: KMD »

Zdradzę że będą co jakiś czas rozdania nasiona dla aktywnych forumowiczów myślę że to zachęci do bycia na forum.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: maaaaaati6 »

wiesz KMD TY to dobra robote tu robisz ... wlasnie niedawno z niekwestionowanym rozmawialismy o tym ze cos lenia sie wszyscy bo mielismy wrazenie ze tylko we dwoch TU cos pomagamy pytajacym [szydzi] moze to cos pomoze zachecic do dzialania [banan]
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: osiol »

w każdym bądź razie trzeba zacząć działać ;]. Może pozapraszamy pare noobów z haszy... lol [rasta]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: maaaaaati6 »

tam sa sami fachowcy [szydzi] heheh
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: osiol »

maaaaaati6 pisze:tam sa sami fachowcy [szydzi] heheh
nie trawie jakos tam ludzi -,-
Awatar użytkownika
osiol
super grower
super grower
Posty: 985
Rejestracja: 07 maja 2013, 20:14

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: osiol »

KMD pisze:Jak zauważyliście na górze pojawiły się nowe banerki reklamowe. Moje pytanie jak to odbieracie? przeszkadza wam? Będą za to od sponsorów lepsze i więcej nagród na konkursy.

Adblock Plus ;]
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: maaaaaati6 »

dokladnie ja ich tez nie mam dzieki adblock plus ;p no powiem CI ze ja tez nie [blant] takie smuty piepsza ze uszy bola
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: KMD »

Dokładnie forum haszysz to jakaś paranoja piszą tam takie bzdury że masakra a jak się komuś zwróci uwagę to leci od razu z ryjem że on jest najmądrzejszy pod słońcem. Cymbały nic innego! ale kara boska już ich dosięgła bo już wszyscy mądrzy się stamtąd wynieśli została ostatnia grupa cymbałów. A jeszcze afera z tą Policyjną moderacją!
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: maaaaaati6 »

a o niej nie slyszalem [blant]
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: Nowe banery reklamowe

Post autor: KMD »

Czytałem posta jak sam admin forum haszysz pisał że grupa moderatorów próbowała przez ftp załadować coś żeby ściągnąć bazę niby długo nad tym pracowali a on się skumał i ich wszystkich wyjebał. Co z tego jak ma znowuż huj wie kogo w tej moderacji. Nie można dawać uprawnień przy tego typu forach ludziom za dużą ilość postów i tylko dla tego że są na forum. Pomyślcie nad tym co ambitny pies będzie robił latami, pisał pisał i jeszcze raz pisał na forum żeby dopchać się do moderacji. Dlatego do tego forum nie ma nikt dostępu po za mną i tak zostanie a wy możecie spać spokojnie. Przyznam się że w latach 2005 pisałem na forum haszysz miałam tam dużo znajomych dobrych growerów i wszyscy przepadli jak kamień w wodę, często się nad tym zastanawiam bo byli to fajni ludzie a kontakt się urwał i do tej pory nie wiem co się z nimi stało ale teraz jestem w 100% przekonany że psiarnia była na forum haszysz w moderacji, był taki moment że się dopchała do zasobów forum.haszysz. Praktycznie teraz zostali tam użytkownicy których nie ma sensu zgarniać, profesjonalistów już tam nie ma. Teraz mam swoje forum może mało osób tutaj pisze ale mi się podoba [peace] ciasno ale własno hehe
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
ODPOWIEDZ