GrowShop

Wszystkie uwagi związane z forum, sprawy techniczne i inne.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

GrowShop

Post autor: Niekwestionowany »

Siemano ;) Mam pytanie do was a właściwie do KMD ;) Co wy na to żeby jakiś growshop został naszym partnerem ? Osobiście myślę że mogę to załatwić ;) Musiał bym tylko do nich jechać i porozmawiać na ten temat ... Zawsze to jakiś nowy baner więcej i ludzie może by się nie pytali co kupić i ile jeżeli mieli by dostęp do takie sklepiku ;) Teraz do ciebie KMD , powiedz mi jak by to miało wyglądać ? Jakieś opłaty za reklamy czy coś ? Bo trochę jestem szary w tym temacie ale mogę pomóc jeżeli uda mi się z nimi dojść do porozumienia ;)
Awatar użytkownika
KMD
super grower
super grower
Posty: 827
Rejestracja: 24 sie 2010, 20:32

Re: GrowShop

Post autor: KMD »

Myślę o tym od dawna. Musiał by to być growshop pewny na 100% który nie robi wałów. Napisz mi na PW o którym myślisz.
Jako admin forum Polecam Wam sklep THC-THC.COM, który posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc jest w 100% Bezpieczny.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany
super grower
super grower
Posty: 1041
Rejestracja: 12 mar 2014, 22:45
Lokalizacja: NL

Re: GrowShop

Post autor: Niekwestionowany »

Jest to pewny grow shop bo zamawialem tam nie raz a nawet parę razy zdarzyło mi się do nich jechać... Żadnych wałków, wszystko oryginalnie po pakowane itd... Jak wrócę z pracy wieczorem to ci podeślę link ;)
Awatar użytkownika
maaaaaati6
super grower
super grower
Posty: 607
Rejestracja: 16 mar 2014, 16:15

Re: GrowShop

Post autor: maaaaaati6 »

chyba wiem o jaki Ci chodzi :) tez moge potwierdzic ze trzyma poziom bo sie w nim zaopatrywalem xD [blant]
ODPOWIEDZ